Šeštadienis, 2022.07.02
Reklama

Nijolė Oželytė: „Labiausiai nenorėčiau, kad mano vaikai pasirinktų kraštutinumų profesiją - gydytojo“(5)

Ligita Sinušienė | 2013-02-23 00:01:46

„Nesu profesionali poliklinikų lankytoja“, - sako aktorė, laidų vedėja Nijolė Oželytė, tačiau dalindamasi savo sveikos gyvensenos ideologija pačiai sau netikėtai iš atminties ištraukia kelis atvejus, kai susidūrimas su gydytojais privatininkais gerokai pratuštino jos piniginę. Begėdiškas medikų siekis pasipelnyti tūkstantinėmis sumomis iš žinomo veido – bene vienintelė priežastis, dėl ko N. Oželytė pritarianti savo nemėgstamo politiko, užėmusio sveikatos apsaugos ministro kėdę, planams pažaboti privačią mediciną. 

Nijolė Oželytė sako, kad brangiausias turtas - anaiptol ne sveikata,  bet prasiveržimas pro norą turėti kuo daugiau. Kirilo Čachovskio nuotr. (DELFI)

Esate vedusi laidą apie sveikatą bei laimę ir ne kartą sakiusi, kad jums tai artima sritis. Kodėl būtent sveikata?

Galbūt psichiatrams labai keistai pasirodys (juokiasi), aš visą gyvenimą nuo pat vaikystės savęs ieškojau kūne. Mane labai domino, kas yra šeimininkas, ir kūne savęs nerasdavau. Man buvo įdomu, kas yra tikrasis šeimininkas žmoguje. Ar tai yra tai, ką aš įsivaizduoju kaip savo vidinį „aš“? Aš jausdavausi labai atskira nuo kūno. Kūnas buvo kaip ir atskirtas nuo manęs objektas. Labai anksti tai supratau. Turėjau ir specifinių savybių. Pavyzdžiui, išgėrus alkoholio mano protas lieka blaivus, o diskomfortas fizinis yra labai baisus. Netgi nuo 50 gramų. Jaučiu, kad tas kūnas jau ne visai man pavaldus. Aš mėgstu, kad mano kūnas man būtų absoliučiai pavaldus. Žmogus sveikas, kai kūno nejaučia, jis netrukdo. Jis turi tau funkcionuoti kaip mašina – tu neturi kreipti į jį dėmesio. Man svetimas tas požiūris, kai žmogus puola tarnauti kūnui, nieko nedaro, tik galvoja, ką suvalgyti, ko nesuvalgyti. Mano užduotis buvo viena – rasti būdus, kaip kūną apvaldyti, ir aš juos radau, bet tas apvaldymas toks labai drastiškas.

Galite pasidalinti, kokie tie kūno suvaldymo būdai?

Kai aš buvau labai jauna, tie būdai buvo labai intuityviai atrasti, bet paskui paskaičiau nemažai literatūros apie tai, tad galiu mokslinį darbą parašyti. Kai patirdavau kokią nors stresinę situaciją, o jų mano gyvenime nebuvo labai daug, bet jos būdavo esminės, aš ieškodavau kūnui fiziologinio streso. Bet gėrimo stresu nelaikiau. Pirma, man tai vulgaru, šlykštu ir nepriimtina. Antra, tai joks ne stresas. Tai tik apmarinimas savęs tam tikram tarpsniui ir likimas su tom pačiom problemom. Koks buvo mano stresas? Jeigu būdavo žiema, naktį basa bėgiodavau po sniegą. Atsimenu tą pojūtį – mintys dingsta dingsta dingsta, ir tu padus pajauti prie ausų. Ir tada tas kelias dienas tu iš viso nieko negalvoji. Ir savaime kažkaip išsisprendžia ta situacija, kuri tau atrodė absoliučiai visiškai beviltiška. Duodi laiko sau, nukrauni smegenis, minčių neatsiranda, kada kūnas patiria tokį stresą.

O vėliau aš atradau badavimą. Kai tik jaučiu, kad mano nuotaika labai baisi, neberandu, kuo pasidžiaugti gyvenime, žinau, kad reikia atimti ką nors iš savęs, kad suprastum, jog kažką dar turi. O atimti visada yra ką. Tada aš badauju. Savaitėlę, pavyzdžiui.

Koks tas Jūsų badavimo periodas?

Kadangi aš nesu beprotė, vertinu kūną kaip automobilį, kuris turi mane komfortiškai vežioti nuo taško A iki taško B, aišku, kad paskaičiau literatūros. Badaudama vartoju vien tiktai vandenį. Ilgiausiai esu badavusi 27 dienas. Ir jau čia ne juokai, jeigu nerimtai į tai žiūrėsi, gali „užsilenkti“. Todėl niekam nerekomenduoju, bet tokia patirtis, toks supratimas, kad valdai savo kūną pats, padaro tave laisvą nuo baimės susirgti, nuo nerimo, kad liga kaip banditas ateis ir durs tau iš nugaros, atsibusi iš ryto - ir tau vėžys. Badavimas išvaduoja tave nuo beviltiškumo ir nuo baimės. Netgi nuo įtampos, jei turi daug susitikimų arba tau reikia išvažiuoti, ir staiga tau pakyla temperatūra. Man yra buvę ir taip. Ir vėl - kelios dienos bado, ir tu sveikas. Paskui labai nustebau, kai perskaičiau viename vokiškame žurnale, kad Vokietijoje badavimu gydomas plaučių uždegimas, kai jau niekas kitas nebepadeda. Visi mano asmeniniai atradimai, pasirodo, jau seniai atrasti.Bet ar Jūs priimtumėte patarimus iš šalies, jei kas užsimanytų Jus pamokyti?

Ne, niekada!.. Nors neteisingai aš čia pasakiau. Ką reiškia iš šalies? Vieną kartą buvau pajutusi diskomfortą, pamatavo mano spaudimą – kažkoks šokinėjantis. Niekada anksčiau gyvenime jo nesimatuodavau, tad ir nesupratau, iš kur tas diskomfortas. Ir visai netyčia, per pertraukėlę tarp filmavimų, užėjome į knygyną. Žiūriu – kažkokia jogos knyga. Labai plona, pigiai kainuojanti, plonais viršeliais. Pirmas pratimas, kurį aš ten atsiverčiau iš dyko buvimo – stovėjimas ant galvos. Aprašas – reguliuoja kraujo spaudimą. Nusipirkau ir iki šiol stoviu ant galvos kiekvieną rytą, ir man tai suteikia didžiulį malonumą. Tie patarimai iš šalies turi būti tokie, kad žmogus jais pasinaudotų. Kada žmogus pasinaudoja patarimais? Kai pats jų paprašo. Sakykime, vesdama tą laidą, klausinėjau pačių geriausių Lietuvos gydytojų. Aišku, aš juos vadindavau kūno kunigais, tik, aišku, jie sąžiningesni, nes jei tu kūno nepagydai, visi mato. O kai kunigas sielos nepagydo, niekas nemato, ir jis randa krūvą pasiteisinimų. Bet jaučiu pagarbą jų žinioms didžiulę, nes jie tikrai supranta, ką daro, tačiau pati pas daktarus einu tiktai gimdyti arba danties išsitraukti. Va tokie mano santykiai, nes, matyt, mano požiūris į kūną toks, kad aš geriau susitvarkau pati. Geriau ant galvos pastoviu, pabadauju.

"Mintis galima suvaldyti lygiai taip kaip ir judesius", - sako Nijolė Oželytė. Asmeninio archyvo nuotr.

Dabar „stresinti“ kūno šalčiais man nebetenka, kadangi mokausi tvarkyti savo mintis. Pasirodo, tai lygiai taip pat tvarkoma, kaip ir judesiai. Juk nemakaluojame rankų ir kojų kaip ką tiktai gimęs kūdikis. Taip pat galima suvaldyti ir mintis. Kai tik užeina mintys ne tokios, kokių tu nori, garsiai sau mintyse, pavyzdžiui, sakai gražų eilėraštį. Pati naudoju kitą būdą. Turiu vieną labai gražią vietą Lietuvoje ant marių krantelio. Aš tiek daug metų, jau keturiasdešimt, žiūriu į tą vieną vietelę, kad man nereikia didelių pastangų atmintyje ją atkurti. Kai tik mane užklumpa tokios mintelės, kurias vadinu šiukšlėmis, iš karto užsimerkiu ir pamatau tas savo marias, tada viskas gerai man. Tiesiog reikia rasti būdų atitraukti savo dėmesį, nuvyti koncentruotai mintis. Kartais žmonės meldžiasi. Tinka bet kas, kad tik tai būtų sąmoningai naudojama šluota šiukšlėms išplauti iš smegenų, kurios tave kankina. Galime net galvoti apie pyrago receptą. Noriu pasakyti, tai nėra mistika, tai yra sutvarkoma, ir nereikės jokio psichiatro, jokio psichologo.

"Kai tik mane užklumpa tokios mintelės, kurias vadinu šiukšlėmis, iš karto užsimerkiu ir pamatau tas savo marias", - dalijasi paslaptimi, kaip suvaldyti neigiamas mintis, N. Oželytė. Asmeninio archyvo nuotr.

Ką davė man ilgalaikis badavimas? Absoliutų praktinį suvokimą, kad šeimininkas yra ne kūnas. Jeigu tu kūno ir minčių nesuvaldai, tu jiems vergauji visą gyvenimą, jie tave stato ten, kur nori. Ir esi nukankintas, tau gyvenimas nemielas, tu nori numirti. Tačiau visi mes turime priemonių suvaldyti ir tą kūną, ir tas mintis, tik ne visi jomis naudojamės.

Sakėte, kad kas rytą stovite ant galvos. Papasakokite plačiau apie Nijolės Oželytės dienos pradžią.

Aš nesu iš tų žmonių, kurie gali naudotis bet kokia primesta sistema, nes aš jomis netikiu. Kiekviena sistema – ar ideologinė, ar sveikatos – iš esmė yra kalėjimas, ir tu makaruojies tame kalėjime. Jeigu tu neišaugi iš to kalėjimo ribų, vadinasi, esi užkonservuotas. Todėl sistemos man netinka, tačiau iš kiekvienos sistemos juk vis tiek pasirenku tai, kas man geriausia. Tarkime, visos moterys turėtų daryti žvakę, nesvarbu, kiek joms metų. Žvakė visiškai pakeičia moteriškų vidaus organų apytaką. Stovėjimas ant galvos yra ekstremalus dalykas. Labai paprastas, labai paveikus ir labai malonus, bet irgi galima pradėti pasiskaičius apie visas indikacijas. Nors žmogui, kuris nesportiškas, tai yra pavojinga, nes galima sprandą nusisukti. Kadangi aš esu sportiška, man daug nekainavo tą įvaldyti. Tai va, du dalykučiai, keli jogos pratimėliai iš ryto – tas pats, kas išsivalyti dantis. Tai užima pusvalandį.Kas jums yra sveikas gyvenimo būdas?

Pirmiausia, kai šiukšlių nėra mintyse. Man vulgariausias posakis, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas. Tai neteisingas, kvailas posakis. Daugelis kartoja kvailus posakius, visiškai nesigilindami į jų esmę. Jeigu suvoktų, ką jie sako, tiesiog patys pasibaisėtų. Kai antrą kadenciją sėdėjau Seime, lankydama kalėjimą, mačiau tiek daug sveikų, raumeningų banditų, kurie negeria, nerūko, kilnoja „štangas“. Jų gyvenimo būdas, patikėkit, sveikesnis už bet kokio jogo. Ir mintyse nenukankinti, nes nelabai ten ateina mintys į tas kvadratines galvas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Jei prieš svarbų susitikimą N. Oželytė pasijunta prastai, kelias dienas pabadauja, ir vėl būna kupina energijos.  Asmeninio archyvo nuotr.

Tad brangiausias turtas vis dėlto yra bandyti suvokti, prasiveržti pro tą norą daug turėti, būti žinomam, sočiai patogiai gyventi. Vis dėlto pagalvoti, kam viso to reikia. Jeigu tu bent kiek susimąstai, kam gyveni (jei nesusimąstysi, anksčiau ar vėliau nusikankinsi, nes beprasmybė žudo juodai, net jeigu kūnas sveikas), tu atrasi būdus, kaip puoselėti kūną. Nes tu žinosi, kam tau reikia to automobilio, kuris tave neša iš taško A į tašką B. Vienaip ar kitaip visi juk judame. Jeigu nesugebi priversti kūno tarnauti sau, tu tarnauji jam: tu jį girdai, tu jį valgydini, seksualiai dirgini. Tai trumpalaikiai malonumai, kurie reikalauja vis subtilesnių ir aštresnių padirginimų. Bet tu pats, žmogau, vargiai ar esi laimingas. Todėl aš manau, kad reikia sužinoti, kam tau sveikata reikalinga. O kai atsakymą turi, sveiko gyvenimo būdus atrasi šimtu procentų. Bet jie bus tikslūs, bus tiktai tavo ir individualūs, ir tu nebūsi dietų ar kitokių sistemų vergas. Sistema bus reikalinga tik kaip instrumentas.

Turbūt ir nesiskiepijate?

O, ne, niekada! Nors praktiškai mažiau yra pasaulio šalių, kuriose aš nebuvau, bet niekada nesiskiepiju. Aš netikiu skiepais ir turiu tam pagrindą. Kai dirbau laidoje „Korida“ su Valinsku, jis visada atsakingai kasmet pasiskiepydavo nuo gripo ir kiekvienais metais „nukrisdavo“ nuo gripo su 42 laipsniais temperatūros. Aš niekada nesiskiepydavau ir niekada nesirgdavau gripu. Čia tokia ironija, bet... Nesu ideologiškai nusistačiusi prieš skiepus, bet niekuomet nesiskiepiju važiuodama į tolimiausias šalis. Reikia laikytis tam tikrų saugumo priemonių, negerti vandens iš balutės, ir bus gerai.

Pratęsiant mintis apie sistemas, ar jums svarbios sveikatos apsaugos reformos? Ar sekate ministro Vytenio Andriukaičio viešus pasisakymus šia tema?

Aišku, nes masė žmonių nuo jų priklauso, bet kadangi nesu profesionalus poliklinikų lankytojas, man sunku spręsti. Vieną dalyką žinau: buvo ne kas su pinigais, vienam vaikui suskaudo dantuką, užsirašėme pas stomatologą, mums pasakė, kad galima sumokėti kažkiek tų šimtų, o jei eitume pas gydytoją valdiškai, vienas priėmimas - dabar, o kitas – po mėnesio. O juk net nesutaiso danties, uždeda tik vaistų. Tai yra kaip ir absurdas.

Aš neįsigilinusi, ką dabar bando padaryti Andriukaitis, aš jam labai nesimpatizuoju kaip politikui, jis man irgi nesimpatizuoja. Ir ar jis teisus, nežinau. Žinoma, jis sako, kad nori žmonėms padaryti geriau. Matot, visi jie taip sako. Iš esmės, manau, žmonėmis manipuliuojama.

Nors vienoje srityje jis yra teisus. Mano draugei reikėjo psichologo, jis ją laikė kliente pusantrų metų, nes viena konsultacija – 150 lt. O problema kaip blynas, žmogus jau pats ją įvardija, bet psichologas sako: „Ne ne, problema yra kitur“. Tai jau akivaizdus piktnaudžiavimas.

Dabar prisiminiau, į kokią situaciją buvau patekusi ir aš. Mano patirtis yra baisi. Jaunystėje mačiau kiaurai, bet nusilpo mano regėjimas. Aš į pasą nepasižiūriu, kiek man tų metų – man viskas turi funkcionuoti. Ir kreipiausi į vieną garsiausią gydytoją oftalmologę, turinčią privatų regos centrą. Negi eisiu į ligoninę, juk ten eilės. Bet net nemaniau, kad tokio lygio yra begėdystė. Žodžiu, už akių patikrinimą tame centre aš palikau apie tūkstantį litų. Iš tikrųjų! Mane tikrino kažkokiais kompiuteriais, kur per vieną sekundę seselė pažiūrėjus iš karto pasakė, kas yra. Aišku, kvito nedavė, paėmė grynais pinigais. Ir tai oficialus kabinetas miesto centre. Paskui dar pasakė, kad aš tuoj apaksiu, reikia nustatyti, kaip ligą pristabdyti, ir dar kas antrą dieną turiu pas ją eiti, su kažkokiu aparatu tikrintis ir dar kas antrą dieną man reikės mokėti po 25 litus. Tai yra beprotybė, tai niekšybė! Aišku, ji žinojo, kas aš esu, aišku, ji pagalvojo, kad aš turiu 3 milijonus kišenėje. Bet net jeigu ir turėčiau, ta pinigų traukimo privačioje įstaigoje begėdystė yra šlykštynė!

Ta specialistė, pas kurią buvau, yra garsi, bet ji dirba va taip, kaip Andriukaitis ir sako: valstybinėje ligoninėje kažkokio skyriaus vedėja, bet turi ir privatų centrą. Gal jeigu čia ateina visai nepažįstami žmonės, gal su jais ir kukliau elgiasi. Iš kiekvieno ji ima pagal galimybes. Aš paskui viską papasakojau normaliems daktarams, jie pasijuokė. Na, sako, pamatė Oželytę ir užsiprašė pinigų.

Kaip nutiko, kad jūs, labai išmintinga moteris, kasos kvito nepaprašėte?

Ji mane užmušė per savimeilę. Kai man pasakė kainą, kai jau viskas buvo padaryta, aš nustėrau! Man į galvą neatėjo, kad normali suaugusi moteris, vyresnė už mane ar mano amžiaus, profesorė, taip elgtųsi. Aš pas gydytojus nesilankau, akims tikrai buvo blogai. O tas papildomas, kurio nepasidariusi neva galėjau apakti, pasirodo, buvo banaliausias akių dugno patikrinimas, už kurį buvo paimta 220 litų, kai šiaip sau kainuoja 25-30 litų.

O! Prisiminiau dar vieną atvejį. Jūs iš manęs traukiate labai negatyvius prisiminimus. Man vėžį buvo diagnozavę ir buvo liepę pasiimti tam tikrą sumą pinigų ir ateiti pjauti, jeigu aš nenoriu numirti. Už tai dabar ir esu nusprendusi geriau pati viena numirti stovėdama ant galvos. Buvo sekmadienis, man pasidarė negerai. Daktarė, jaunesnė už mane, paguldė mane labai pagarbiai, labai gražiai. Žiūri echoskopą, sako: „O Dieve, ar jūs matot! Juk tai vėžinė struktūra! Juk tai yra vėžys!”. Aš - moteris nepanikuojanti, mirties nebijanti, mano viskas sudėliota, galvoju – vaikams sakyti ar nesakyti. Tai gerai, kad aš tokios psichikos. O būtų kitas žmogus gal ir mirtų vien nuo tokios diagnozės? Aš iš karto dalykiškai klausiu: „Ką man daryti?“ Pasakė, kad susitars su geriausiu daktaru, tad turiu pasiimti tūkstantį litų, chalatą, šlepetes, gultis į ligoninę, ir man bus atlikta operacija. Buvome vienos kabinete. Fainuolė daktarė man viską paaiškino ir aš jai buvau labai dėkinga. Kadangi tuo metu man su pinigais buvo nekaip, iš žento pasiskolinau tūkstantį litų, nepaaiškinusi, kodėl. Nieko vaikams nepasakiau, pasiėmiau tas savo šlepetes, bet man buvo taip nemiela, kad niekam nieko nesakau, tad prieš važiuodama į ligoninę paskambinau vienai savo draugei. O ji man sako: “Tu proto turi smegenyse?! Jeigu tau vėžys, varyk į onkologinę ligoninę!”. O man tokia paprasta mintis net į galvą neatėjo. Net jei esi toks žmogus kaip aš, kai tave pagauna ant stalo ir pasako, kad tau vėžys, nepagalvoji, kad reiktų dar kažkur kitur pasitikrinti. Man draugė patarė kreiptis į absoliučiai šventą daktarę onkologę Intaitę. Draugė perspėjo: „Jeigu tu pabandysi jai duoti pinigų, tai tiek tu ją ir matysi“. Didesnio profesionalo už šią gydytoją ir nėra. Intaitė pasakė, kad man jokio vėžio nėra.

Man teko girdėti iš labai rimtų žmonių, kad tuo piktnaudžiaujama, žmogui pasakoma, kad yra vėžys, jis išoperuojamas ir trimituojama, kaip sėkmingai buvo išgydytas, nors tas žmogus niekada gyvenime nesirgo vėžiu. Aišku, atrodo, kad taip gali būti tik kokioje Zimbabvėje, bet juk man pačiai taip nutiko.Taigi vieni gydytojai, kaip Jūs sakote, - kūno kunigai. O kaip pavadintumėte tą kitą grupę medikų?

Vargšai. Tų daktarų, su kuriais dirbome laidoje, pažiūros, jų profesionalumas, jų paprastumas ir neįmantrumas leido man juos pavadinti kūno kunigais. O iš tų, su kuriais aš susidūriau, mes interviu neimdavome (juokiasi). Tai jau kito lygio žmonės. Šitie yra vargšai, jie nesupranta, kad kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Štai mano kaimynė atbėgo prie manęs su laikraščiu ir šaukia: „Man psichologinė reabilitacija! Man psichologinė reabilitacija!“ Aš galvoju, gal teleloto laimėjo. Laiminga tokia! Ne, ji man rodo, kad „Maximos“ berniukai vienas kitą į teismą padavė, plėšosi dėl milijonų. Tad aš noriu pasakyti, kad atpildo valanda ateina visiems, ir visai ne mistinė, o reali.

Galiu tik galvoti, kas nutinka tiems žmonėms, kurie patenka į tokių gydytojų nagus. Tai jau kriminalinis nusikaltimas. Bet Lietuvoje turbūt net straipsnio nėra už neteisingos diagnozės nustatymą? Už tyčia neteisingos! Juk žmogus, kuris neša tūkstantį litų, jis net neskelbia, kad davė kyšį. Juk toje situacijoje lieka laimingas, kad yra išgydytas nuo vėžio.

Jūsų manymu, kodėl Lietuvoje gydytojai taip nesąžiningai siekia pasipelnyti?

Oi, nesakykite, kad gydytojai blogi! O santechnikas, kuris nieko nepadaro ir pasiima pinigus? Tai paauglių logika – dabar pasiimti viską, pagerti, „paseksuoti“, o paskui jau neva normaliai gyvens. Jie nesupranta, kad už viską turės atsiskaityti. Ir už tai tikrai ne daktarai atsakingi. Mūsų visuomenė tokia. O politikų kokių galvijų yra, kurie Tėvynę parduoda už tris kapeikas! Kalėjime man kaliniai pasakojo: “Na tai gerai, ponia, mes tai banditai, o jūsiškiai kokie? Ateini pas kokį veikėją, kad jis padarytų ką nors, ko negalima, su pilnu lagaminu pinigų, o jis kad bent jau brangiai Tėvynę parduotų, bet paprašo 50 tūkstančių litų iš pusės milijono. Paniekos verti“.

Bet man teko matyti ir puikių daktarų. Yra šventų. Tačiau aš labiausiai bijojau, kad mano vaikai netaptų daktarais. Mano mama labai norėjo, kad aš būčiau daktare. Ačiū Dievui, ja netapau. Kodėl? Nes tai gyvenimas nuolatiniame skausme arba buvimas visišku ciniku, parazitu ir tada išnykimas, nes čia pasirinkimo nėra. Tai kraštutinė profesija. Arba tu tampi profesionalu ir tada savo gyvenimo neturi, arba tu cinikas ir pražūsi kaip žmogus.

Ačiū už pokalbį.

Kalbino Ligita Sinušienė

ligita@vlmedicina.lt 

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
skaityti komentarus (5)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Vasara: kaip atsivėsinti ir nesusirgti?
Atėjus karščiams, puolame vėsintis ledais, šaltais gėrimais, kondicionieriais ir maudynėmis vėsiuose vandens telkiniuose...
Slaugos paslaugos namuose bus teikiamos greičiau ir dažniau
Liepos 1 d. įsigalioja atnaujinta ambulatorinių slaugos paslaugų namuose (ASPN) teikimo tvarka, kuri padės greičiau įver...
Ar galime išgydyti plaučių vėžį arba jo išvengti
Rokiškėnas Stasys Samulionis dar prieš kelias dienas laukė kompiuterinės tomografijos tyrimo atsakymo – prieš Joni...
Gyvūno apkandžiotam žmogui atsisakius skiepų, specialistai primena – kito gydymo nėra
Nors gyvūnų pasiutligės – ūmios virusinės ligos – atvejų pastaruosius kelerius metus Lietuvoje neregistruoja...
Sveikatos įstaigų reformos buldozeris važiuoja toliau
Susivienijusioms šeimos gydytojų organizacijoms nepavyksta sustabdyti įsibėgėjusio sveikatos įstaigų reformos buldozerio...
DIENOS KLAUSIMAS
Ar saugote odą nuo saulės naudodami SPF filtrus?
Taip, veidui naudoju SPF50
Taip, dažniausiai panaudoju nuo SPF15 iki 50
Ne, stengiuosi kuo daugiau įdegti
Net nežinau, kas tas SPF
RENGINIŲ KALENDORIUS
Konferencija „Vienykimės, kad sergančiųjų retomis ligomis balsas būtų išgirstas“

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Retų ligų koordinacinis centras ir LSMU Neurologijos klin

Dalyvaukime programoje „Mano širdis – mano gyvenimas“

Kas antras Lietuvos gyventojas miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Dauguma jų, deja, palieka š

Anesteziologų-reanimatologų draugijos konferencija

2016 m. vasario  26 d. 12 val. Vilniuje, “Karolinos” viešbutyje, Didžiojoje konferencijų salėje,

Pripažinti užsienio ekspertai pristatys autizmo sutrikimą turinčių vaikų ugdymo būdus

Balandžio 2 d. pasauliui minint Tarptautinę Autizmo dieną, asociacija „Kitoks vaikas” organizuoja mokslinę &

Mokslinė-praktinė konferencija „Peties ultragarsinė diagnostika“

Kviečiame dalyvauti Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos draugijos, LSMU, LSMUL Radiologijos klinikos organizuo

Konferencija „Ribos ir šešėliai patologijoje: nenavikinė ir navikus imituojanti patologija"

Kviečiame į Vilniaus universiteto bei Lietuvos patologų draugijos organizuojamą konferenciją „Ribos ir &scaron

Milijardinė sveikatos technologijų industrija laukia inovatyvių lietuvių

Pasaulinė medicinos technologijų industrija šiandien verta apytikriai 340 milijardų JAV dolerių. Europos Sąjunga

Konferencija „Nerimo ir su stresu susiję psichikos sutrikimai: nuo diagnostinių iššūkių iki įrodymais pagrįsto gydymo“

Kviečiame dalyvauti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Psichiatrijos klinikos ir Lietuvos b

Konferencija "Rinktiniai akušerijos ir ginekologijos klausimai"

Kviečiame į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Akušerijos i

Gyvensenos medicina: raktas į lėtinių neinfekcinių ligų valdymą

Besidominčius sveikos gyvensenos skatinimo ir rizikos veiksnių korekcijos galimybėmis, maloniai kviečiame registruo

Gyvo maisto konferencija visuomenei ir tarptautinė mokslinė – specialistams

Ann Wigmore fondas pristato antrąją Gyvensenos medicinos konferenciją, kuri vyks 2016 m. kovo 18 d. Kauno klinikose ir k

„Žemės valandoje“ dalyvaus daugiau nei 40 savivaldybių

Kovo 19 d. nuo 20 val. 30 min. vietos laiku milijonai žmonių visame pasaulyje prisijungs prie pilietinės iniciatyvos &bd

Gyvo maisto konferencija visuomenei ir tarptautinė mokslinė – specialistams

Ann Wigmore fondas pristato antrąją Gyvensenos medicinos konferenciją, kuri vyks 2016 m. kovo 18 d. Kauno klinikose ir k

Konferencija „Endokrininė hipertenzija“

Kviečiame į LSMU, LSMUL Endokrinologijos klinikos, Endokrinologijos instituto, Lietuvos endokrinologų draugijos bei Kaun

Konferencija "Ultragarsinė diagnostika 2016"

Kviečiame dalyvauti Lietuvos ultragarso asociacijos organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje - praktinėje konferencijoje

Konferencija „Teismo psichiatrijos ir teismo psichologijos aktualijos 2016“

Kviečiame į Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamą tarptautinę mok

Medikų poezijos šventė „Tos birželio purpurinės rasos“

Gerbiami medikai, Jūs gydote ne tik kūnus, bet ir sielas. Talentas duodamas tam, kad pasaulį užpildytų gėrio ir grožio &

Konferencija „Lėtinės ligos ir būklės: kontracepcijos vartojimo rekomendacijos“.

Kviečiame dalyvauti Lietuvos kontraceptologijos draugijos, LSMU Akušerijos ir ginekologijos klinikos, LSMU Endokr

Konferencija "Vėlyvojo laikotarpio po organų transplantacijos problemos"

Kviečiame į Vilniaus universiteto, Lietuvos transplantologų asociacijos, Lietuvos nefrologijos, dializės ir transplantac

Trečiasis plaučių ligų kongresas

Kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto ir Lietuvos pulmonologų draugijos organizuojamame Treč

Jaunieji gydytojai kviečia diskutuoti apie sveikatos sistemos problemas

Kaip nacionalinėje sveikatos apsaugos sistemoje išgyvendinti korupciją, sustabdyti jaunų gydytojų emigraciją ir a

Konferencija „Psichikos sveikatos priežiūros paslaugų raida Lietuvoje“

Respublikinės Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klinikos I aukšte balandžio 8 d. 9.30 val. bus atidengtos at

Vilniuje - sveikatos ir širdies stiprinimo programa

Mes visi žinome kaip svarbu sveikai maitintis, sportuoti, rūpintis savo kūnu. Deja, dažniausiai, nors visa tai ir žinome

Mokymai „Ultragarsu kontroliuojamos skydliaukės mazgų biopsijos"

Kviečiame dalyvauti Lietuvos ultragarso asociacijos organizuojamuose mokymuose „Ultragarsu kontroliuojamos skydlia

Mokymai "Ūmių būklių ultragarsinė diagnostika ir intervencinės procedūros ultragarso kontrolėje"

Kviečiame dalyvauti Lietuvos ultragarso asociacijos organizuojamuose mokymuose "Ūmių būklių ultragarsinė diagnostik

Prasideda paskaitų ciklas “Burnos sveikata ir negalia”

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, siekdamas pagelbėti šeimoms, auginančioms neįgalius vaikučius, organizuoja

Vilniuje– nemokami ir anonimiški greitieji ŽIV tyrimai

Asociacija „Demetra“ gegužės 14-ąją prie Baltojo tilto Vilniuje nemokamai ir anonimiškai tirs dėl ŽIV

Balandžio 30 d. Palangoje – sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Elgesio medicinos institutas kviečia dalyvauti 10-ajame sveikatinimo renginyje

Kviečiame mamytes ir tėvelius apsilankyti „Šeimų mokyklėlėje“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Socialinė akcija „Neleisk, kad tymai sugriautų tavo planus!“

„Neleisk, kad tymai sugriautų tavo planus. Junkis prie akcijos ir tu“, - skelbia Užkrečiamųjų ligų ir AIDS c

Konferencija apie autologinę kraujodaros kamieninių ląstelių transplantaciją

Kviečiame į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos akademijos Onkologijos instituto, Onkologijos ir hematologi

Atviros paskaitos apie emocinę sveikatą

Balandžio mėnesį startavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamas atvirų paskaitų ciklas apie emocinę sveikat

Prasideda paskaitų ciklas apie emocinę sveikatą

Visuomenėje yra įprasta manyti, kad sveikata yra gera savijauta, kai niekuo nesergame ir nesiskundžiame, valgome sveiką

Atviros paskaitos apie emocinę sveikatą

Balandžio mėnesį startavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamas atvirų paskaitų ciklas apie emocinę sveikat

Kraujo dieną – gydymo inovacijos ir dėmesys pacientų gyvenimo kokybei

Onkohematologinius ligonius vienijanti bendrija „Kraujas“ gegužės mėnesį jau ketvirtą kartą kviečia minėti K

Atviros paskaitos apie emocinę sveikatą

Balandžio mėnesį startavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamas atvirų paskaitų ciklas apie emocinę sveikat

Nebėk vienas, bėk kartu su "Bėgimo akademija"

Bėgimas – viena iš populiariausių sporto šakų visame pasaulyje, kuria gali užsiimti visi norintys. T

Nebėk vienas, bėk kartu su "Bėgimo akademija"

Bėgimas – viena iš populiariausių sporto šakų visame pasaulyje, kuria gali užsiimti visi norintys. T

Nebėk vienas, bėk kartu su "Bėgimo akademija"

Bėgimas – viena iš populiariausių sporto šakų visame pasaulyje, kuria gali užsiimti visi norintys. T

Antroji jungtinė kardiologų konferencija – Šiauliuose

Birželio 1 d. 14 val. Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74), prasideda 2-oji jungtinė LSMU Kardiol

Onkologiniams ligoniukams ir jų draugams - šventė „Menas gydo“

Liepos 13 d. Kauno Pažaislio vienuolyno prieigose įsikūręs svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ antrus metus

Kurorto gyventojams ir svečiams - mankštos

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos institutas palangiškius ir kurorto svečius kviečia į ryt

Kurorto gyventojams ir svečiams - mankštos

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos institutas palangiškius ir kurorto svečius kviečia į ryt

Kurorto gyventojams ir svečiams - mankštos

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos institutas palangiškius ir kurorto svečius kviečia į ryt

Kurorto gyventojams ir svečiams - mankštos

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos institutas palangiškius ir kurorto svečius kviečia į ryt

Konferencija “Ultragarsinės diagnostikos vasaros mokykla: teorija ir praktika 2016"

Lietuvos ultragarso asociacija kviečia dalyvauti tarptautinėje mokslinėje - praktinėje konferencijoje “Ultragarsin

Sporto ir menų šventėje – atviras žvilgsnis į psichiatriją

Respublikinės Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klinikoje (M.K. Čiurlionio g. 12) liepos 15 d. nuo 11.00 val. vyks

Nemokama psichologinė pagalba sergantiesiems onkologinėmis ligomis ir jų artimiesiems

VšĮ Ligos paliestųjų psichologinės pagalbos centras kartu su Kauno klinikomis vykdo projektą „Psichinės sve

Vilniuje mamytėms ir tėveliams - „Šeimų mokyklėlė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Vilniuje mamytėms ir tėveliams - „Šeimų mokyklėlė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Vilniuje mamytėms ir tėveliams - „Šeimų mokyklėlė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Sveikatos stiprinimo programa „Mano širdis - mano gyvenimas"

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos g

Vilniuje mamytėms ir tėveliams - „Šeimų mokyklėlė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Sveikatos stiprinimo programa „Mano širdis - mano gyvenimas"

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos g

Vilniuje mamytėms ir tėveliams - „Šeimų mokyklėlė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Startuoja tėvystės įgūdžių lavinimo programa „Tėvų grupė"

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus registruotis į &b

Vilniuje mamytėms ir tėveliams - „Šeimų mokyklėlė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Panevėžyje - nemokami sveikatos biuro renginiai

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamus rugsėjo mėnesį vyksiančius renginius.

Pasaulinei širdies dienai – visuomenės diskusija su prof. R. Benečiu

Lietuvos širdies asociacija ir Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centras rugs

Vilniuje mamytėms ir tėveliams - „Šeimų mokyklėlė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Sveikatos stiprinimo programa „Mano širdis - mano gyvenimas"

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos g

Vilniuje - nemokama sveikatos stiprinimo programa

Visuomenės sveikatos specialistai akcentuoja, jog kraujotakos sistemos ligas daužniausiai sukelia rizikos veiksniai, kur

Vilniuje mamytėms ir tėveliams - „Šeimų mokyklėlė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Vilniuje mamytėms ir tėveliams - „Šeimų mokyklėlė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Sveikatos stiprinimo programa „Mano širdis - mano gyvenimas"

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos g

Startuoja tėvystės įgūdžių lavinimo programa „Tėvų grupė"

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus registruotis į &b

Startuoja tėvystės įgūdžių lavinimo programa „Tėvų grupė"

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus registruotis į &b

Panevėžyje - nemokami sveikatos biuro renginiai

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamus rugsėjo mėnesį vyksiančius renginius.

Psichiatrijos klinikoje – atviros psichiatrijos mėnuo

Atviros psichiatrijos mėnuo – tai laikotarpis tarp dviejų svarbių psichikos sveikatai tarptautinių dienų – P

Panevėžyje - nemokami sveikatos biuro renginiai

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamus rugsėjo mėnesį vyksiančius renginius.

Panevėžyje - nemokami sveikatos biuro renginiai

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamus rugsėjo mėnesį vyksiančius renginius.

Panevėžyje - nemokami sveikatos biuro renginiai

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamus rugsėjo mėnesį vyksiančius renginius.

Panevėžyje - nemokami sveikatos biuro renginiai

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamus rugsėjo mėnesį vyksiančius renginius.

Panevėžyje - nemokami sveikatos biuro renginiai

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamus rugsėjo mėnesį vyksiančius renginius.

Panevėžyje - nemokami sveikatos biuro renginiai

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamus rugsėjo mėnesį vyksiančius renginius.

Panevėžyje - nemokami sveikatos biuro renginiai

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamus rugsėjo mėnesį vyksiančius renginius.

Socialinis-meninis projektas „Praliek kraujo“

Lietuvos dailininkų sąjunga ir Nacionalinis kraujo centras kviečia dalyvauti socialiniame-meniniame projekte „pral

Socialinis-meninis projektas „Praliek kraujo“

Lietuvos dailininkų sąjunga ir Nacionalinis kraujo centras kviečia dalyvauti socialiniame-meniniame projekte „pral

Socialinis-meninis projektas „Praliek kraujo“

Lietuvos dailininkų sąjunga ir Nacionalinis kraujo centras kviečia dalyvauti socialiniame-meniniame projekte „pral

Kviečia moteris nemokamai išsitirti dubens dugno raumenų funkciją

Gruodis – tai laikotarpis, kai norisi kuo daugiau padaryti dėl savo artimųjų, tačiau neturėtumėte pamiršti

Psichiatrijos klinikoje – atviros psichiatrijos mėnuo

Atviros psichiatrijos mėnuo – tai laikotarpis tarp dviejų svarbių psichikos sveikatai tarptautinių dienų – P

Vilniuje - nemokama sveikatos stiprinimo programa

Visuomenės sveikatos specialistai akcentuoja, jog kraujotakos sistemos ligas daužniausiai sukelia rizikos veiksniai, kur

Vilniuje - nemokama sveikatos stiprinimo programa

Visuomenės sveikatos specialistai akcentuoja, jog kraujotakos sistemos ligas daužniausiai sukelia rizikos veiksniai, kur

Infekcinių ligų aktualijos

Kviečiame dalyvauti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Infekcinių ligų klinikos ir Lietuvos infektologų draugijos or

Mokymai “Bronchinės astmos diagnostikos ir gydymo praktiniai aspektai”

Kviečiame dalyvauti Lietuvos pulmonologų draugijos organizuojamuose mokymuose “Bronchinės astmos diagnostikos ir g

To dar nebuvo: kartu siekime donoro kortelių pasirašymo rekordo!

Spalio 8-ąją bus minima Organų donorystės diena ir šiai dienai paminėti pirmą kartą Lietuvoje organizuojama sutik

Tarptautinis rudens bėgimas – už organų donorystės idėją

„Aš bėgu už organų donorystę“ – toks užrašas puoš kiekvieno bėgiko, dalyvausianči

Mokymai “Bronchinės astmos diagnostikos ir gydymo praktiniai aspektai”

Kviečiame dalyvauti Lietuvos pulmonologų draugijos organizuojamuose mokymuose “Bronchinės astmos diagnostikos ir g

Muzikos terapijos užsiėmimai būsimoms mamoms

Nustatyta, kad penkių mėnesių žmogaus vaisius jau skiria aplinkos garsus. Mamos balsas, širdies plakimas, kvėpavi

Pasaulinės žvynelinės dienos minėjimas Kaune

Spalio 29-oji – Pasaulinė žvynelinės diena. Jos paskelbimo iniciatorius yra Tarptautinė žvynelinės draugijų federa

41 dieną trukęs „Širdies žygis“ finišuoja

41 diena, 1300 kilometrų ir daugiau kaip 20 tūkst. eurų vėžiu sergantiems vaikams. Toks yra „1000 km Širdie

Vilniaus išsėtinės sklerozės draugija kviečia į renginį

Spalio 26 d. 18 val. Salotų bare “Mano guru” (Vilniaus g. 22/1, Vilnius) vyks dailininko Simo Skrabulio darb

Klaipėdoje - nemokami seminarai su onkologine liga susidūrusiems žmonėms

Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia onkologinės ligos patirtį turinčius žmon

Klaipėdoje - nemokami seminarai su onkologine liga susidūrusiems žmonėms

Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia onkologinės ligos patirtį turinčius žmon

Žvakutės, skirtos 1410 organų donorų, suliepsnos 9 miestuose

Lietuvos asociacija „Gyvastis“ spalio 25-ąją, antradienį, jau trečią kartą inicijuoja akciją, skirtą spalio

Padėkos renginys gyviesiems organų donorams ir gydytojams reanimatologams

Lietuvos asociacija „Gyvastis“ 2016 metų spalio 25-ąją, antradienį, organizuoja Padėkos renginį, skirtą padė

Apie sezoninę depresiją paskaitoje-diskusijoje „Melancholija ar ruduo?“

Atėjus rudens sezonui dažnas žmogus mini rudeninę depresiją, mintyse turėdamas prislėgtumo jausmą, kuris aplanko tamsesn

Muzikos terapijos užsiėmimai būsimoms mamoms

Nustatyta, kad penkių mėnesių žmogaus vaisius jau skiria aplinkos garsus. Mamos balsas, širdies plakimas, kvėpavi

Muzikos terapijos užsiėmimai būsimoms mamoms

Nustatyta, kad penkių mėnesių žmogaus vaisius jau skiria aplinkos garsus. Mamos balsas, širdies plakimas, kvėpavi

Renginys, skirtas Europos sveikos mitybos dienai

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia darbingo amžiaus žmones paminėti Europos sveikos mitybos dieną kartu. Lapkr

Šiauliuose – konferencija „Pulmonologijos naujienos“

Kviečiame dalyvauti mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Pulmonologijos naujienos“, kuri vyks 2016

Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos seminaras

Poilsio ir sveikatingumo komplekso „Atostogų parkas“ konferencijų salėje „Palanga“ (Venecijos ak

Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos seminaras

Poilsio ir sveikatingumo komplekso „Atostogų parkas“ konferencijų salėje „Palanga“ (Venecijos ak

Lėtinės obstrukcinės plaučių ligos aktualijos

Kviečiame dalyvauti mokymuose „Lėtinės obstrukcinės plaučių ligos aktualijos“, kurie vyks š. m. gruod

Šiaulių krašto akušerių konferencija

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso (V. Kudirkos g. 99C) didžiojoje salėje gruodžio 9 d. 10.00 va

Kviečia moteris nemokamai išsitirti dubens dugno raumenų funkciją

Gruodis – tai laikotarpis, kai norisi kuo daugiau padaryti dėl savo artimųjų, tačiau neturėtumėte pamiršti

Gydytoja ginekologė – apie merginų fiziologiją ir higieną

Niekas nesiginčys – geros sveikatos siekia kiekvienas. Todėl Antakalnio poliklinika kviečia į nemokamą paskaitą ap

„Naujas ir moksliškai pagrįstas požiūris į kasdienę klinikinę praktiką akušerijoje ir ginekologijoje“

Kviečiame į mokslinę konferenciją „Naujas ir moksliškai pagrįstas požiūris į kasdienę klinikinę praktiką ak

Po blaivių Naujųjų metų – šuolis į ledinę eketę

Kiekvienų metų sausio 1-ąjądieną visi pasaulio "ruoniai" rengia simbolinį susitikimą vandenyje. Kiekvienas ats

Vilniuje startuoja tėvystės įgūdžių lavinimo programa

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus registruotis į TĖ

Vilniuje startuoja tėvystės įgūdžių lavinimo programa

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus registruotis į TĖ

Vilniuje startuoja tėvystės įgūdžių lavinimo programa

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus registruotis į TĖ

Jaunieji gydytojai kviečia į „TransForm 2.0“

Galingiausias jaunųjų gydytojų renginys grįžta:šių metų vasario 3-5 dienomis Birštone vyks įspūdingas jaun

Kviečia į nemokamas relaksacijų pratybas Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia visus norinčius sumažinti psichinę bei fizinę įtampą į relaksacijų pratybas

Kviečia į nemokamas relaksacijų pratybas Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia visus norinčius sumažinti psichinę bei fizinę įtampą į relaksacijų pratybas

Kviečia į nemokamas relaksacijų pratybas Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia visus norinčius sumažinti psichinę bei fizinę įtampą į relaksacijų pratybas

„Naujieji iššūkiai intensyvioje terapijoje ir skubioje medicinoje“.

Lietuvos intensyviosios kardiologijos ir skubiosios medicinos asociacija organizuoja tarptautinę mokslinę praktinę konfe

Kviečia į nemokamas relaksacijų pratybas Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia visus norinčius sumažinti psichinę bei fizinę įtampą į relaksacijų pratybas

Kaune - 9-oji sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos“

2017 m. vasario 24–26 dienomis Aukštaičių g. 51, Kaune vyks 9-oji sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medi

Konferencija, skirta Tarptautinei retų ligų dienai

Maloniai kviečiame dalyvauti Tarptautinei retų ligų dienai skirtoje konferencijoje „Mokslo pažanga – viltis

„Apsinuodijimų ir infekcinių susirgimų sąlyčio taškai“

Lietuvos infektologų draugija, Lietuvos klinikinės toksikologijos draugija, Sveikatos apsaugos ministerijos ESSC apsinuo

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Kviečia į nemokamas paskaitas „Šeimų mokyklėlėje“ Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei

Sergantiems širdies nepakankamumu – nemokamas edukacinis renginys

Širdies nepakankamumas – plačiai paplitęs ir brangiai kainuojantis susirgimas, reiškiantis didžiulę

Konferencija „Psichologas organizacijoje. Kuo vertinga darbuotojų įvairovė?“

Balandžio 21 d. vyks kasmetinė, jau VII organizacinės psichologijos konferencija „Psichologas organizacijoje. Kuo

Fizinės veiklos nauda onkologiniams pacientams: geresnė savijauta ir mažesnis nuovargis

Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ nuo gegužės mėnesio žmones, turinčius onkologinės ligos patirtį

Fizinės veiklos nauda onkologiniams pacientams: geresnė savijauta ir mažesnis nuovargis

Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ nuo gegužės mėnesio žmones, turinčius onkologinės ligos patirtį

Vilniečiams – paskaita apie priklausomybę nuo interneto, žaidimų, darbo

Apie ką pirmiausia pagalvojate išgirdę žodį „priklausomybė“?Kokia yra riba tarp įpročių, eksperimenta

Fizinės veiklos nauda onkologiniams pacientams: geresnė savijauta ir mažesnis nuovargis

Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ nuo gegužės mėnesio žmones, turinčius onkologinės ligos patirtį

Fizinės veiklos nauda onkologiniams pacientams: geresnė savijauta ir mažesnis nuovargis

Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ nuo gegužės mėnesio žmones, turinčius onkologinės ligos patirtį

Klaipėdoje - projekto ir knygos „Kiekviena diena brangi“ pristatymo renginys

Gegužės 31 d. 16.00 val. Šv. Pranciškaus onkologijos centre (Savanorių g. 4, Klaipėda) vyks projekto ir kn

Sporto varžybos „Saugus poilsis“

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai drauge su UAB „Vakarų pramogos“, BĮ „Klaipėdo

Vilniečiai ir kauniečiai kviečiami tikrintis dėl širdies nepakankamumo

Šia liga susirgti gali 1 iš 5 vyresnių nei 40 metų amžiaus žmonių. Pasaulyje nuo jos kenčia maždaug 26 mil

Dermatologai kviečia pasitikrinti savo odą

Tik 14 proc. europiečių laikosi saulės apsaugos patarimų, nors 91 proc. žino apie gresiantį pavojų.  Pristatoma sąm

Vilniečiai ir kauniečiai kviečiami tikrintis dėl širdies nepakankamumo

Šia liga susirgti gali 1 iš 5 vyresnių nei 40 metų amžiaus žmonių. Pasaulyje nuo jos kenčia maždaug 26 mil

Vilniečiai ir kauniečiai kviečiami tikrintis dėl širdies nepakankamumo

Šia liga susirgti gali 1 iš 5 vyresnių nei 40 metų amžiaus žmonių. Pasaulyje nuo jos kenčia maždaug 26 mil

Nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“ pradeda vasaros sezoną

Daugelio kauniečių jau puikiai atpažįstamas ir laukiamas nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“ nusp

Bėgimas vėl kviečia burtis Vilties mieste

Gegužės 21 dieną Klaipėdoje startuos tradicinis jubiliejinis – šiemet dešimtasis – Vilties bėg

Neuromenas: nauja meno ir mokslo šaka pirmą kartą pristatoma Lietuvoje

Aktyvus gyvenimo būdas, sveika mityba, poilsis – geros fizinės sveikatos receptą žino kiekvienas. Tačiau Lietuvoje

Dešimtą kartą dailės studentai pristatys kolekciją onkologinėms pacientėms

Nacionalinio vėžio instituto Didžiojoje salėje birželio 7 d. 14 val. Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kostiumo dizaino k

Viso pasaulio profesionalai susitelkia į vaikų ir paauglių ginekologijos problemas

2017 m. birželio mėn. 7-10 d. Vilniuje vyks 14-asis Europos vaikų ir paauglių ginekologijos kongresas EURAPAG 2017.

Ypatinga paroda kvies klaipėdiečius atrasti neišnešiotų kūdikių genialumą

Trečiadienį, birželio 14 d., 17:30 val. Klaipėdos prekybos centre „Akropolis“ bus iškilmingai atidaro

Norite būti laimingesni? Jus kviečia festivalis „Mandala“

Kviečiame trims dienoms pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti, atgauti jėgas, pasikrauti teigiamos energijos la

Kviečia į susitikimą su prekės ženklo „Julia Janus“ įkūrėja

Šv. Pranciškaus onkologijos centras (Savanorių g. 4, Klaipėda) 2017 m. birželio 26 d., 13.00 val., pirmadi

Sostinėje rugpjūtį – atviros sąmoningo kvėpavimo praktikos parkuose

Vilniečiai kviečiami dalyvauti iniciatyvoje „Kvėpuok laisvai, gyvenk laimingai”, kurios metu visi norintys g

Sostinėje rugpjūtį – atviros sąmoningo kvėpavimo praktikos parkuose

Vilniečiai kviečiami dalyvauti iniciatyvoje „Kvėpuok laisvai, gyvenk laimingai”, kurios metu visi norintys g

Sostinėje rugpjūtį – atviros sąmoningo kvėpavimo praktikos parkuose

Vilniečiai kviečiami dalyvauti iniciatyvoje „Kvėpuok laisvai, gyvenk laimingai”, kurios metu visi norintys g

Sostinėje rugpjūtį – atviros sąmoningo kvėpavimo praktikos parkuose

Vilniečiai kviečiami dalyvauti iniciatyvoje „Kvėpuok laisvai, gyvenk laimingai”, kurios metu visi norintys g

Kraujo ligų žinomumo dienos prasidės konferencija „Kraujo diena“

Rugsėjo mėnesį visame pasaulyje yra minimos piktybinių kraujo ligų žinomumo dienos, kurių tikslas – kuo plačiau sk

Žydrūnas Savickas susitiks su sergančiasiais išsėtine skleroze

Rugsėjo 2 d. 13 valandą Savicko sporto klube („SEB arena, II aukštas) vyks seminaras „Kaip fizinis ak

Paroda „Pirmoji širdies transplantacija Lietuvoje Petro Katauskio fotografijose“

Rugsėjo 13 d., trečiadienį, 16 val. Lietuvos medicinos bibliotekoje (Kaštonų g. 7, Vilnius) atidaroma paroda &bdq

Nauja iniciatyva Kaune – „Tu nesi vienas“

Keblios situacijos, stresas ir kiti kasdienę rutiną temdantys rūpesčiai – ne priežastis pulti į neviltį. Kiekvienu

Trečiasis Jaunųjų gydytojų asociacijos forumas "TransForm"

Trečiasis Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) forumas TransForm - jau spalio 13 - 15 d.! Čia nuoširdžia

Performansas „Mirštu, kaip noriu gyventi“ klausia, kiek lauktum dėl kito gyvybės

„Gyvenimas sulėtėja, tarsi sapne“. „Eiti negali, bėgti negali, valgyti negali“. „Sėdi ir l

Kviečia į nemokamą seminarą „Kas sukelia nugaros skausmą ir kaip jo išvengti?“

Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras prisijungdamas prie Europos judriosios savaitės iniciatyvos kviečia į nemoka

Sieks didžiausio iš žmonių sudaryto širdies ženklo rekordo

Minėdamas Pasaulinę širdies dieną Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus panevėž

Jubiliejinė konferencija „Atverkime akis realybei, kurioje yra smurtas“

Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacija (LEPTA) yra nevyriausybinė organizacija, vienijanti Lietuvoje veikiančias t

Atviros psichiatrijos mėnesio renginiai Šiaulių P. Višinskio bibliotekoje

Respublikinės Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klinikos rengiamas Atviros psichiatrijos mėnuo miesto gyventojus kv

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną švęskime kartu

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia visus vyresnio amžiaus žmones kartu paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių

Fotografijų paroda „Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“

„Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“ – subtili, jaut

Fotografijų paroda „Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“

„Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“ – subtili, jaut

Fotografijų paroda „Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“

„Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“ – subtili, jaut

Fotografijų paroda „Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“

„Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“ – subtili, jaut

Padėkos renginys donorystės ir transplantacijos proceso dalyviams

Lietuvos asociacija „Gyvastis“ 2017 metų spalio 20-ąją, penktadienį, organizuoja Padėkos renginį, skirtą pag

Dėkingumo renginiai gyviesiems donorams, mirusių donorų artimiesiems ir medikams

Organų donorai ir jų artimieji verti didžiausios pagarbos ir amžino dėkingumo. Todėl spalį, kai minima Europos ir Pasaul

100 dienų apie TAI: atvira diskusija apie lytiškumą Vilniaus jaunimui

Gera jaunimo lytinė sveikata – visuomenės, kuri siekia gyvuoti ir klestėti interesas, tai ypač svarbu mūsų &scaron

Kaip gyventi, persirgus onkologine liga: patarimai ir praktika

Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos (Darželio g. 10), Administracijos salėje (2 aukšte) s

Neišnešiotukų dienai mezgimo iniciatyva ir minėjimas

Lapkričio 17-ąją dieną minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Respublikinės Šiaulių ligonin

Augink barzdą – prižiūrėk savo vyriškumą

„Barzdotas lapkritis“ – mėnuo be skutimosi peiliukų. Su šūkiais „Prižiūrėk savo vyri&scar

Augink barzdą – prižiūrėk savo vyriškumą

„Barzdotas lapkritis“ – mėnuo be skutimosi peiliukų. Su šūkiais „Prižiūrėk savo vyri&scar

Augink barzdą – prižiūrėk savo vyriškumą

Vilniuje surengtas sportinio pokerio turnyras, kurio dalis surinktų lėšų skirtos sergantiesiems prostatos vėžiu r

Klaipėdoje – nemokamas renginys „Tu – mano gyvenimo herojus“

Pirmą kartą Klaipėdoje lapkričio 16 dieną vyks nemokamas renginys "Tu – mano gyvenimo herojus“, skirtas

Augink barzdą – prižiūrėk savo vyriškumą

„Barzdotas lapkritis“ – mėnuo be skutimosi peiliukų. Su šūkiais „Prižiūrėk savo vyri&scar

Augink barzdą – prižiūrėk savo vyriškumą

Vilniuje surengtas sportinio pokerio turnyras, kurio dalis surinktų lėšų skirtos sergantiesiems prostatos vėžiu r

„Ūsai bėga“ – už Lietuvos vyrus, kurie gyvena trumpiausiai Europoje

Ketvirtą kartą organizuojamas bėgimas už vyrų sveikatą „Ūsai bėga“ Vilniuje. Miesto centre įvyksiantis bėgim

Augink barzdą – prižiūrėk savo vyriškumą

„Barzdotas lapkritis“ – mėnuo be skutimosi peiliukų. Su šūkiais „Prižiūrėk savo vyri&scar

Startuoja aktyvaus laisvalaikio projektas šeimoms – pirmasis renginys jau šį savaitgalį

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras drauge su „Sveiku miestu“ kviečia šeimas dalyvauti projekte &bdq

Startuoja aktyvaus laisvalaikio projektas šeimoms – pirmasis renginys jau šį savaitgalį

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras drauge su „Sveiku miestu“ kviečia šeimas dalyvauti projekte &bdq

Startuoja aktyvaus laisvalaikio projektas šeimoms – pirmasis renginys jau šį savaitgalį

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras drauge su „Sveiku miestu“ kviečia šeimas dalyvauti projekte &bdq

Startuoja aktyvaus laisvalaikio projektas šeimoms – pirmasis renginys jau šį savaitgalį

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras drauge su „Sveiku miestu“ kviečia šeimas dalyvauti projekte &bdq

Bendraminčių sambūris: gyvų sėklų šventė „Pasėkime ateitį”

Šį savaitgalį, sausio 20-21 d., Klaipėdos r., Doviluose (Klaipėdos g. 35) vyks Dovilų krašto gyventojų ir

Bendraminčių sambūris: gyvų sėklų šventė „Pasėkime ateitį”

Šį savaitgalį, sausio 20-21 d., Klaipėdos r., Doviluose (Klaipėdos g. 35) vyks Dovilų krašto gyventojų ir

Atsinaujinusiame projekte „Judėk sveikai“ – dvigubai daugiau nemokamų treniruočių kauniečiams

Prasidėję nauji Geltonojo šuns metai nemokamų treniruočių projektui „Judėk sveikai“ atnešė dau

Šv. Pranciškaus onkologijos centre – poezijos terapijos užsiėmimai

2018 m. vasario 23 d. (penktadienį) 12.30 val. Šv. Pranciškaus onkologijos centre (Savanorių g. 4, Klaipėd

Kursime sveikatos priežiūros inovacijas. Laukia prizas

Nepraleiskite progos! Jau kovo 2 – 4 d. „Hacker Games“ kursime sveikatos priežiūros inovacijas. Sudomi

Vilniuje ir Kaune veiks atviros klinikos centrinėse miestų aikštėse

Solidarizuodamasi su visa Europa ir siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į sekinantį ir visą gyvenimą trunkantį susirgim

Vilniuje ir Kaune veiks atviros klinikos centrinėse miestų aikštėse

Solidarizuodamasi su visa Europa ir siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į sekinantį ir visą gyvenimą trunkantį susirgim

Kardiologų IV jungtinė konferencija – Bistrampolio dvare

Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro specialistai drauge su Lietuvos sveikatos m

Inovatyvios širdies formulė

Spalio 4 d. 17 val. Inovatyvios medicinos draugija kviečia susitikti Gyvybės mokslų centre, pirmajame šio sezono

Atpažinti ir stebėti kraujo ligas moko tradicinė konferencija

Šeštą kartą rengiama konferencija „Kraujo ligos – kaip jas atpažinti ir stebėti“ &scaron

Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikoje - svarbūs mokymai specialistams

Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinika kartu su Europos Ginekologinės chirurgijos akademija bei su vie

Algirdo Kumžos knygos „Rasa. Po angelo sparnu” pristatymas

2011 metų rudenį palangiškei Rasai Rojienei buvo nustatyta ketvirtosios stadijos sarkoma, Rasai buvo 27-eri, o li

Uostamiestyje – nemokama patikra dėl melanomos

Melanoma – agresyviausias odos vėžys, užklumpantis vis jaunesnius žmones. Kasmet šia liga Lietuvoje suserga

Kraujo ligos: ką svarbu žinoti pacientui?

Lietuvoje per metus diagnozuojama apie 1500 kraujo ligų atvejų. Kokie yra kraujo ligų simptomai? Koks gydymas yra priein

Išsėtinės sklerozės draugijos renginys

Gegužės 30 d. 15 val. Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos Konferencijų salėje vyks Klai

Pasaulinę aortos dieną – nemokama patikra

Rugsėjo 19-oji yra Pasaulinė aortos diena. Rugsėjo 20 d. šia proga Vilniuje, Katedros aikštėje bus įrengta

Žygis pajūriu: "Artimieji turi žinoti tavo sprendimą apie organų donorystę“

Šį šeštadienį (rugsėjo 21 d.) Smiltynėje (Klaipėdoje) vyks žygis pėsčiomis pajūriu - žinutę apie or

1675 organų donorams pagerbti 18-oje miestų liepsnos „Gyvasties“ žvakelės

Asociacijos „Gyvastis“ organizuojama iniciatyva organų donorams atminti kasmet sulaukia vis daugiau susidomė

Renginys Kaune: kaip gyventi, sergant cukriniu diabetu?

Cukriniu diabetu pasaulyje serga 425 milijonai žmonių – 1 iš 11 planetos gyventojų, ir vienas iš dvi

Vilniuje – kaulų čiulpų donorų registracijos "Pop Up"

Gruodžio 19 d., ketvirtadienį, nuo 11 iki 20 val. Vilniuje Pylimo g. 19 esančiame „Caffeine Roasters“ įvyks

Padėka donorams – donorus sergėjantis angelas

      Angelų kalvoje rugsėjo 13 d. (se

Nemokamai ir be siuntimo pasitikrinkime aortos diametrą

VUL Santaros klinikų medikai kviečia rugsėjo 19 d. nuo 11 iki 17 val. prie Mo muziejaus (Vilniuje, Pylimo g. 17) į Pasau

Sieks atkreipti visuomenės dėmesį į sudėtingą ir klastingą širdies ligą

Širdys nustoja plakusios ne tik dėl COVID-19 ligos – taip tvirtina kardiologai. Kiek daugiau nei metus visą

Sieks atkreipti visuomenės dėmesį į sudėtingą ir klastingą širdies ligą

Širdys nustoja plakusios ne tik dėl COVID-19 ligos – taip tvirtina kardiologai. Kiek daugiau nei metus visą

Šv. Magdalenos naktis – dėmesys ligai, kuri gresia kas vienuoliktai moteriai

Lietuvoje kasmet diagnozuojama daugiau nei 1500 naujų krūties vėžio atvejų, Europos Sąjungoje šia liga suserga ka

Konferencija apie kraujo ligas skatins pacientus aktyviai dalyvauti gydymo procese

Lapkričio 11 d. vyks tradicinė konferencija „Kraujo ligos – kaip jas atpažinti ir stebėti“. Šia

Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktai
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų