Penktadienis, 2023.09.22
Reklama

Viskas, ką reikia žinoti apie vaginalinius kamuoliukus(1)

Šaltinis: vlmedicina | 2019-05-02 14:31:06

Ar turite pakankamai žinių apie vaginalinius kamuoliukus? Jeigu norite apie juos sužinoti daugiau ir galbūt išbandyti – šis straipsnis bus kaip tik jums! Daug žmonių vaginalinius kamuoliukus įsivaizduoja tik kaip žaislą, kuris teikia malonumą bei smagius pojūčius. Vis dėlto yra ir dar vienas labai svarbus faktas, kurį žmonės praleidžia pro akis arba jo nežino – jie treniruoja ir stiprina jūsų kūną.

Moteris gulinti lovoje
Pranešimo autorių nuotr.

Vaginaliniai kamuoliukai – treniruotė, sveikata ir malonumas

Kėgelio kamuolėliai, kai kur dar vadinami Ben Wa kamuoliukais, jau daugelį amžių buvo naudojami ne seksualinio malonumo, o raumenų stiprinimo bei sveikatos gerinimo tikslais. Vaginaliniai kamuoliukai gali ne tik padėti pažinti savo kūną, tačiau ir sutvirtinti makšties sieneles, paversti jas elastingesnėmis. Ką tai duoda? Ogi daug didesnį malonumą jūsų vyrui ir išaugusią galimybę jums pačiai pasiekti orgazmą sueities metu. Viskas? Toli gražu ne. Kėgelio, arba vaginalinių, kamuoliukų nauda kūnui ir psichikai yra didžiulė.

Labiausiai pastebimi rezultatai:

  • Šlapimo kontrolės pagerinimas, ypač aktualus vyresnio amžiaus moterims.
  • Libido ir seksualinio potraukio sustiprinimas.
  • Palengvina gimdymą, leidžia vaginos sienelėms ir raumenims sugrįžti į įprastą arba ankstesnę padėti gana greitai po gimdymo.
  • Pagerina makšties raumenų darbą, sustiprina juos, moteris gali sutraukti ir ritmingai įtempinėti ar atleisti šiuos raumenis sekso metu, iš to gaudama didesnę malonumo kontrolę.
  • Išauga sensacijos pojūtis orgazmo metu bei padidėja galimybė jausti seksualinį susijaudinimą.
  • Susiaurėjusios makšties poveikis gali sustiprinti klitorio jautrumą (dar žinomą kaip klitorio erekcija).

Nors tai ir nėra pats efektyviausias būdas užsiimti sportine veikla, vaginaliniai kamuoliukai ir jų naudojimas padės „užaštrinti“ seksualinius pojūčius ir orgazmą bei atneš nesuvaidintus malonumus lovoje. Dėl šio poveikio kai kur galima rasti ir neoficialų, kiek buitinį šio žaisliuko pavadinimą – orgazmo kamuoliukai.

Kaip paruošti juos naudojimui?

Nors pats naudojimas nereikalaus daug komplikuotų veiksmų ar vadovavimosi šimto puslapių storumo instrukcijomis – tam tikra kultūra ir taisyklės vis vien yra. Jeigu norite juos naudoti ilgai, siekiate saugumo ir malonumu pageidaujate mėgautis visiškai be jokių trukdžių – turite pradėti nuo pasiruošimo:

  • Pirmiausia nuplaukite kamuoliukus su muilu. Geriausiai tinka dezinfekuojantis arba odos nedirginantis, kuo natūralesnis ir neutralesnis muilas, turintis antibakterinių savybių.
  • Tuo pačiu muilu apsiplaukite ir rankas. Patartina nemaišyti muilų, nes po to gali sudirgti oda.
  • Kamuolėlius nusausinkite, leiskite jiems kiek nudžiūti.
  • Panaudokite lubrikantą (geriausiai tiks vandens pagrindo lubrikantas), kad žaidimai būtų kuo komfortiškesni.

Naudojimas yra gana paprastas. Kamuolėlius po vieną įsidedate į intymią kūno vietelę ir stengiamės ten išlaikyti. Nepersitempkite, bet bent 3-4 sekundes turite sutraukti pilvo apatinės srities raumenyną. Kartokite. Pradžioje nekiškite per daug kamuolėlių ir neskubėkite pasiekti maksimalią stimuliaciją iškart. Jeigu jaučiate šiokį tokį diskomfortą, pabandykite pridėti daugiau lubrikanto arba sulėtinkite tempą. Įprastai diskomfortą žaidimų metu pajuntate tada, kai kūno nebūnate galutinai paruošusi žaidimams, o iškart neriate į juos. Vis dėlto net ir pradedančiosioms vaginaliniai kamuoliukai neturėtų kelti diskomforto, jei neskubėsite ir mėgausitės kiekvienu milimetru. Pasirinkus tinkamus ir ne per didelius kamuoliukus tikrai išvengsite persitempimo, o pridėjusi pakankamą kiekį lubrikanto – galite pasiekti ir „O“ arba labai maloniai praleisti laiką net ir būdama labiau pavargusi ar ne maksimaliai pasiruošusi.

Jausmas, kurį jausite su kamuoliukais savyje – labai individualus, tačiau dažniausiai tai būna švelni, kiek kutenanti arba malonų dilgčiojimą kelianti sensacija. Jeigu judėsite – lankstysitės, vaikščiosite . – jausmas stiprės, galbūt jausite didesnį malonumą, galbūt ne. Tai taip pat individualu. Jausmas priklauso ir nuo medžiagos, iš kurios kamuoliukai bus pagaminti. Metalas bus šaltesnis, todėl pradžioje garantuoti stipresni pojūčiai, silikonas arba minkštas plastikas bus kiek švelnesnis ir taip toliau.

Dabar pereikime prie ištraukimo. Galima sakyti, kad ištraukimas bus pati svarbiausia procedūra, nuo kurios priklauso nemažai sėkmės žaidimuose. Jeigu nepavyksta švelniai ir komfortiškai kamuoliukų ištraukti – nekiškite jų taip giliai arba pridėkite dar lubrikanto, darykite viską lėtesniais judesiais. Jei jaučiate, jog jie iškris – labai švelniai spustelkite juos kiek gilyn. Jeigu paprastai, tai kamuoliukus stumkite į vaginalinę angą tiek, kiek jaučiatės patogiai. Įdėjusios stenkitės juos ten išlaikyti. Kartokite.

Kokius kamuoliukus rinktis?

Laikas užduoti vieną iš svarbiausių klausimų – tai kuris gi žaisliukas tiks geriausiai? Laikas ne tik klausimams, bet kuo tikslesnių atsakymų paieškai ir patarimams!

Yra tikrai ne vienos rūšies kamuoliukai. Jeigu esate pradedančioji arba išvis nė karto dar nebandėte tokių žaidimų, rasite intriguojančių ir gundančių pasiūlymų, tačiau per daug ekstremalius arba aštrius pojūčius pirmam kartui geriau atidėti. Žiūrėkite į mažesnės apimties kamuoliukus, trumpesnes juosteles. Taip greičiau priprasite ir galėsite pereiti prie didesnio malonumo. Kad teisingai įvertintumėte žaisliukų dydį bei parametrus, fantazijos.lt elektroninėje parduotuvėje galite vieną žaislą lyginti su kitu.

Patyrusios arba su šiuo malonumu jau susipažinusios moterys gali nebekreipti dėmesio į kai kuriuos naujokėms svarbius dalykus. Jas sudominusios prekės gali būti ir rinkiniai, kurie bus universalūs ir iš esmės leis pradedančiosioms pažinti savo kūną, o patyrusioms moterims – pajusti plačią įvairiausių malonumų kupiną pojūčių paletę. Yra ir vibruojančių kamuoliukų, kurie naudą kūnui suderina su dar didesniu malonumu. Kadangi vibracija yra reguliuojama, galėsite sau suteikti daug didesnę sensaciją. Didesni kamuoliukai reikalaus daugiau fizinio pasiruošimo, tačiau tuo pat metu ir labiau sustiprins vaginos raumenis. Žaisliukų pasirinkimas yra be galo platus – tikrai rasite ką nors, kas užkabins akį.

Sekso žaislų pirkimas internetu turi nemenkų pranašumų. Kokių? Ogi, jog galite skaityti autentiškus, kitų pirkėjų paliktus atsiliepimus, gyvos konsultacijos metu susirašinėti su specialistais, gauti įžvalgas bei patarimus. Neretai ir kainos geresnės būna tada, kai nusprendžiate pirkti iš internetinės parduotuvės.

Pasirinkimą susiaurinti padės patogi prekių filtravimo sistema.

Apie ką dar verta žinoti

Yra dar šiek tiek naudingos ir vertingos informacijos apie vaginalinius kamuoliukus ir jų naudojimą, kuria norėtume su jumis pasidalinti. Jeigu norite treniruoti apatinės pilvo dalies raumenis – gulėdamos ant nugaros įsidėkite kamuoliukus ir įtempkite pilvo apačios raumenis, kad kamuoliukai pakiltų ir apsispaustų. Laikykite tokią padėtį penkias sekundes, atsipalaiduokite ir penkias sekundes ilsėkitės. Bus reikalingi penki pakartojimai ir tai bus kaip viena treniruotė. Per dieną darykite ne daugiau kaip tris treniruotes.

Jeigu norite skraidyti padebesiais ir jausti dar daugiau malonumo solo žaidimų metu – į veiksmą įtraukite ir vibratorių. Įsidėjusios kamuoliukus ir suspaudusios dubens raumenis, vibratoriumi stimuliuokite klitorį bei zoną aplink vaginalinę angą.

Taip pat svarbi informacija apie jūsų sveikatą. Nerekomenduojama naudoti kamuoliukų, jeigu naudojate menstruacinę taurelę, atsigaunate po ginekologinės operacijos, turite pastovių pilvo apačios skausmų arba pilvo apačioje susidūrėte su infekcija, esate nėščia arba ką tik gimdėte. Tokiu atveju pasitarkite su gydytojais arba vadovaukitės jų iš anksto nurodytais terminais. Su gydytojais susisiekite, jeigu žaidimų metu jaučiate didelį skausmą bei diskomfortą, kitus labai nemalonius pojūčius arba užuosite sklindantį nemalonų kvapą.

Štai ir viskas, ką turite žinoti apie vaginalinius kamuoliukus. Saugaus ir smagaus naudojimo!

Reklama

Įvertinkite straipsni:
Balsavimu įvertinimas 5 / 5 (2). Jūs dar nebalsavote
(2)
skaityti komentarus (1)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Ko reikia gerai odos, kaulų bei sąnarių būklei palaikyti?
Nuo kolageno tiesiogiai priklauso nepriekaištinga žmogaus plaukų, nagų, odos, dantų, kaulų ir sąnarių būklė. Jo dėka vis...
Informacija mokinių tėvams: kaip patvirtinti apsilankymą pas gydytoją
Prasidėjus naujiems mokslo metams, gydymo įstaigos pastebi, kad mokinių tėvai vėl kreipiasi į gydytojus dėl pažymų prale...
Kada dėl kūdikius kamuojančių pilvo dieglių reikėtų apsilankyti pas gydytoją?
Kiekvienas suaugęs žmogus yra susidūręs su pilvo skausmu ir žino, kokia tai gali būti nemaloni būklė, bet ar žinojote, j...
Eilė plyšusio menisko operacijai – dveji metai: kaip pas gydytoją patekti greičiau?
Pacientai piktinasi, jog didžiosiose Lietuvos ligoninėse dažnai plyšusio menisko gydymo operacijos tenka laukti net iki...
Dantų implantų, karūnėlių ir protezų priežiūra
Daugelis svajoja turėti gražią šypseną ir sveikus dantis. Deja, bet realybė dažnai yra kiek kitokia – Pasaulio sve...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktai
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų