Klausimas. Man 27 metai, dirbu užsienyje. Jau kelintą savaitę skauda širdies plote. Iš pradžių skausmas buvo po kairiąja mentimi, lyg būtų užspausta, pastovūs širdies permušimai. Iš pradžių gėriau vaistus nuo skausmo ir nugarą tepdavau nuskausminamaisiais kremais. Bet kai pradėjo kiaurai širdį durti, tai nebežinau ir ką bedaryti. Vaida
Atsako gydytoja kardiologė Jūratė Anušauskienė
Greičiausiai tai ne širdies skausmai. Gal dirbate fizinį darbą, gal pertraukė skersvėjis. Derėtų tęsti nesteroidinius priešuždegiminius vaistus („Diclofenac“, „Ibuprom“ ir pan.).
vlmedicina.lt
Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.