Penktadienis, 2024.04.19
Reklama

Per šventes puikus metas harmonizuoti aplinką ir save(3)

Daiva Ausėnaitė | 2013-12-24 00:02:58

Kvantinių struktūrų fizikas Edmundas Kirda, tyrinėjantis žmogaus ir aplinkos energetinius ryšius bei sąveikas, sako, jog šventės tam mums ir duotos, kad apsivalytume – patys, savo aplinką, kad atkurtume ryšius su savo vidinėmis struktūromis. Viso to reikia, kad būtume sveikesni, kad geriau jaustumėmės, kad ligos mūsų namus aplenktų ratu. E. Kirda turi visą paletę patarimų ir priemonių, kurios padės tą padaryti.

kalėdos
Erdvę harmonizuoti padeda ir ugnis, net uždegta žvakė. Algirdo Kubaičio nuotr.

Grėsmės iš aplinkos

Jau kuris laikas kvantinių struktūrų fizikas E. Kirda naudoja įvairias energijas žmogaus kūno ir jo struktūrų harmonizavimui. Apie harmonijos stygių geriausiai byloja mūsų ligos, energijos stygius.

„Analizuodami save, savo pojūčius vienoje ar kitoje aplinkoje, turime įvertinti daug veiksnių – geopatogenines zonas, gamtos reiškinių veikimą, ryšius tarp objektų, aplinkos vibracijas, sąmonę, žmogaus mintis. Viskas kartu ir kiekvienas atskirai daro mums poveikį“, - sako kosmoenergetikas.

Gyvenimas ant vamzdžio

Specialistas sako, jog geopatogeninės zonos – ne vienintelis neigiamas veiksnys, kurį patiriame to nesuvokdami, ypač jis atkreipia dėmesį į požeminį vandenį. „Ne tik Hartmano linijos, kurias jau daugiau žmonių žino, mus neigiamai veikia. Yra daug kitų geopatogeninių veiksnių. Yra ne tik gamtinės kilmės, bet ir technogeninės kilmės grėsmės, pavyzdžiui, elektros kabeliai, požeminiai vamzdžiai. Iš fizikos pusės galima nesunkiai įrodyti neigiamą to aspektą: kas yra elektros srovė – tai elektrodų (jonų) judėjimas, tekančiame vandenyje irgi yra jonų judėjimas. Jei miegate ant elektros srovės, tegul ir silpnos, ji vis tiek daro jums poveikį. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl yra pavojinga gyventi virš vandens gyslų. Jei dar susisumuoja jų poveikis su Hartmano linijomis, tada ir prasideda problemos. Viena Hartmano linija nėra tokia kenksminga kaip suma keleto veiksnių“, - sako E. Kirda.

Jis aiškina pasitelkęs pavyzdį, kodėl mus taip neigiamai veikia požeminis vanduo: „Jūreiviai ilgai negali būti jūroje, jie ima sirgti net ir maitindamiesi itin gerai. Jie kartkartėmis privalo išeiti į krantą. Kodėl? Iš apačios – iš žemės centro – ateina moteriškas pranos kanalas (Jin energija), iš viršaus – vyriškas pranos kanalas (Jan energija). Tai ir yra du kanalai, kurie mums suteikia energijos, net daugiau nei maistas bei oras, ir tik kai jie lygūs – turime subalansuotą neutralų praninį maitinimą. Vanduo iš dalies blokuoja energijos srautą ir kada apatinės energijos trūksta, tada pradeda sirgti mūsų fizinis kūnas.

Specialistas susirūpinęs dėl tų, kurie gyvena naujos statybos namuose, pastatytuose, pasak jo, ant pelkių. Jis net pamini daugiabučių kvartalą prie Kauno, Raudondvario pusėje.

„Virš vandens gyvenantys žmonės ilgainiui ima jaustis išsekę. Jei visą dieną praleisite pliaže, prie vandens telkinio, vakare grįšite be jėgų. Įsivaizduokite, kad jūs nuolat gyvenate tokiomis sąlygomis. Ten yra energijos mažiau negu mums reikia“, - sako E. Kirda.

 Stebėti naminius gyvūnus

Pasak E. Kirdos, tamsa – tai energijos stygius, dabar gyvename laikotarpiu, kai aplinkui mus yra mažiau energijos, nei mums jos reikėtų. „Tokio dalyko kaip blogos energijos nėra. Tiesiog energijos gali būti žmogui per mažai, o gyvūnui – pats tas. Geopatogeninių zonų sankryžose paukščiai suka lizdus, ten įsikuria skruzdėlynai. Katės mėgsta neigiamas zonas, o šunys – teigiamas. Jei žmogus yra prisigaudęs kokių negatyvių struktūrų, katės lipa ant kelių, gulasi ant žmogaus. Tik neapsigaukite – neskubėkite stumti lovos ten, kur mėgsta gulėti katė. Katės neretai mėgsta gulėti ten, kur yra šeimininko energija, ten, kur žmogus praleidžia daug laiko. Šuniukas net jei norės gulėti šalia žmogaus, jis pasirinks gerą vietą“, - sako E. Kirda.

Specialistas sako, jog neigiamas aplinkos poveikis nebūna staigus, jis reiškiasi metų metais būnant toje pačioje vietoje. „Juk kasdien einate iš namų, būnate darbe, kitose patalpose. Taip pailsime nuo neigiamo aplinkos poveikio, esančio namuose, jeigu bute yra pavojingų vietų ar miegate virš vandens gyslos. Tie, kas dirba namuose, rizikuoja labiau – jie susirgti gali ir per kelerius metus“, - sako E. Kirda.

Ryšys su savo DNR

Pasak specialisto, galime harmonizuoti save pasitelkę tinkamas mintis. „Norėčiau paaiškinti, kaip įsivaizduoju visatą. Mes gyvename ne vakuume, o tam tikroje struktūroje. Tai senovėje jau buvo vadinta eteriu. Eteris juda milžinišku greičiu. Eterio srautas mus formuoja. Mes esame padaryti iš eterio dalelių. Elektronai ir atomai padaryti iš eterio dalelių. Mes kiekvieną akimirką kintame. Gyvename „eterio vėjyje“. Būdami tokia nuolat besikeičiančia struktūra, galime save formuoti, kurti. Yra dėsningumas, kuris mus formuoja, DNR sukuria mūsų formą, ji formuoja organų veikimo režimus. Nuolat turime gauti koreguojantį signalą iš DNR. Jis ateina nuo mūsų sukūrimo momento. Jei žmogus gyvena audringai, laikui bėgant pas jį atsiranda signalo trukdžiai, todėl harmonizacija vis sunkiau pasiekiama. Kai atskiras organas pameta savo sinchronizuojantį signalą, imame sirgti. Tačiau mes viską galime sureguliuoti, galime pagerinti tą signalą“, - sako E. Kirda.

Savo paskaitų metu kvantinių struktūrų fizikas moko, kaip susigrąžinti ryšį su DNR. Jis sako, kad tai nėra sudėtinga, nors tam tikrų įgūdžių reikia. Pirmiausiai jis pataria fiksuoti savo mintis.

Vizualizacijos technika nesunkiai išlyginsite savo eterinio kūno struktūrą.

„Būdami užsimerkę mintimis save pastatykite priešais. Mūsų eterinis kūnas – kaip skysta želė. Vizualizuokite, kaip savomis rankomis visą kūną nuo galvos iki apačios sulyginate. Tada save apsukite ir užlyginkite savo eterinį kūną iš nugaros. Jums rankų net nereikia judinti – viską darykite mintimis. Efektas ypač didelis, kai žmogaus eterinis kūnas būna kiauras kaip rėtis. Šį pratimą atlikite kasdien. Sulygindami savo eterinį kūną atsipalaiduosite, taip pat nuimsite nervinę įtampą ir pašalinsite vieną savo energinių nuostolių priežastį. Kai ilgiau pratimą kartosite, būsite daug sveikesni. Suharmonizavus bent vieną iš savo kūnų, kiti susiderina savaime.”

Gyventi gamtos garse

Savo kasdienėje praktikoje, konsultuodamas žmones dėl jų gyvenamosios aplinkos, E. Kirda naudoja vadinamuosius harmonizatorius – juos parenka pagal poreikį, tačiau yra ir visai paprastų priemonių, kurias galime pasitelkti kasdien.

„Bet kokia gamtos veikla mus veikia teigiamai. Miškas, upė, krioklys, lietaus šnaresys – gamtos garsai yra idealūs harmonizuotojai. Ne veltui lietuviai taip mėgsta ilsėtis gamtoje. Gamtos vibracijos atlieka žmogų atkuriantį darbą. Tik gamta veikia lėtai, visiškam atsistatymui reikia bent dviejų savaičių“, - sako kosmoenergetikas E. Kirda.

Beprotiškas gyvenimo tempas verčia norėti pajusti harmoniją per vakarą, skubantiems E. Kirda siūlo klausytis gamtos, stichijų skleidžiamų garsų namuose, pasileidus garso įrašą – bus nauda ir jums, ir jūsų aplinkai.

„Miesto žmonės gyvena užterštoje aplinkoje – triukšmas, elektromagnetinės vibracijos. Net jei miesto parke yra per daug žmonių, ten esančios gamtos poveikis žmogui bus per silpnas. Pailsėti minioje beveik neįmanoma. Todėl reikia save kuo dažniau apsupti gamtos garsais“, - patarė pašnekovas.

Užsidekite žvakę

„Ugnis harmonizuoja aplinką, bet, deja, tik tol, kol dega. Dėl to senovės lietuviai turėjo alkavietes, kur degė amžinoji ugnis. Ugnį saugojusias vaidilutes bausdavo net mirties bausme, jei ugnis užgesdavo. Alkavietės būdavo įkuriamos ant tokių plačių energetinių mazgų, kurie tęsiasi daug kilometrų ir jų poveikis yra didelis. Amžinoji ugnis harmonizuodavo daug kilometrų aplinkui esančius namus. Paskui buvo siekiama kiekviename kaime pastatyti bažnyčią, jos paprastai būdavo statomos ant geopatogeninių zonų ir taip būdavo keičiamas poliariškumas. Bažnyčios apsaugodavo tam tikrą teritoriją. Žvakė, pastatyta ant geopatogeninio mazgo, veiks zoną iki kito mazgo, maždaug keturis metrus į visas puses. Ir tik tol, kol degs“, - sako E. Kirda.

Dar viena paprasta priemonė, kuri švelniai kaip homeopatinė priemonė veiks aplinką – tai smilkalai. „Gerai aplinką valyti smilkalais, kurie naudojami bažnyčioje. Tai bosvelijos sakai, jie yra labai stiprūs negatyvių struktūrų valytojai, valo vadinamąsias astralines šiukšles. Tačiau smilkalai žemės geopatogeninių veiksnių neveikia“, - sako kosmoenergetikas.

Prabanga pykti

Pašnekovas sako, kad yra daugybė priemonių, kaip harmonizuoti save ir aplinką, tereikia pasidomėti ir pradėti jas taikyti kasdien. „Ne visuomet galėsime pagulėti ant žolės ar pasiklausyti vandens čiurlenimo, tačiau yra paprastesnių būdų, kaip ir miesto žmogui išlaikyti harmoniją su savimi ir aplinka. O šventės yra metas, kai kuriam laikui sustoja gyvenimo tempas. Tai mūsų poilsio, atsikūrimo metas“, - teigia specialistas.

Per Kūčias kosmoenergetikas siūlo linkėti sau ir kitiems ramybės – tai pats geriausias palinkėjimas. Pasak jo, jeigu nervinamės, ištaškome savo energiją, „iškrauname baterijas“, liekame tušti. O kaip spręsti problemas, kai „baterijos tuščios“? Todėl itin svarbu išsaugoti vidinę ramybę.

„Mūsų eterinis kūnas – tai mūsų forma. Ji jautriai reaguoja į konfliktus, barnius, pykčius. Žmonių, kuriems dažnai tenka būti konfliktų zonose, eteriniai kūnai yra lyg išvarpyti kulkų. Tos skylės eteriniame kūne alina mūsų fizinį kūną. Mūsų pačių pyktis daro skyles, todėl jis yra neleistina prabanga. Taip pat liūdesys, slogi nuotaika. Juk ląstelės nuolat gimsta ir miršta. Savo nuotaiką, kuria gyvename ilgesnį laiką, atiduodame ląstelėms. Todėl dažniau pasinerkime į gero nusiteikimo būseną. Švenčių metu sukuriama džiugi, pakili nuotaika. Kurkite ją aplink save, dalinkite kitiems ir pabandykite to jausmo nepaleisti visus metus“, - palinkėjo pokalbininkas.

Įvertinkite straipsni:
Balsavimu įvertinimas 5 / 5 (1). Jūs dar nebalsavote
(1)
Kategorijos: Sveika dvasia
skaityti komentarus (3)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Sėklidžių vėžys – reta, bet pavojinga jaunų vyrų liga
Onkologinis susirgimas – diagnozė, kurią gali išgirsti ir jauni žmonės. Sėklidžių vėžys netgi vadinamas jaunų &nda...
Atskleidė vitamino D ir žarnyno mikrobiotos svarbą atopinio dermatito ir astmos išsivystymui
Alerginės ligos – plačiai paplitusios visame pasaulyje. Jų išsivystymo mechanizmai siejami su genetiniais veiksnia...
Stresas, kaip iššūkis, kūrybiškumas ir atsipalaidavimas
Šių laikų visuomenę įvairių sričių mokslininkai įvardija kaip streso, nerimo, perdegimo, pervargimo, išsekimo, apimtą de...
Dantų pastos ir jų rūšys: kaip išsirinkti sau tinkamiausią
Ieškant naujos dantų pastos gali susisukti galva, pamačius tokį platų pasirinkimą parduotuvėse. Kiekviena dantų pasta si...
Kompensuojamųjų vaistų rezerviniame sąraše –  nauji vaistai cistinei fibrozei gydyti
Vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo komisija nusprendė įtraukti naujus cistinei fibrozei gy...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų