Sekmadienis, 2023.10.01
Reklama

Dvasinis energetinis gydymas ateities kartoms(10)

Vilimantas Zablockis | 2013-08-07 14:49:42

Nauji mokslo įrodymai pateikia neginčijamą ilgalaikių tyrimų medžiagą apie naują pasaulėdaros supratimą. Tai reiškia, kad šviesos, arba kvantinės, dalelės yra materijos ir viso ko pradžia, o ne materialiosios dalelės. Pirmiausiai kelia rūpestį tai, kad visuomenė mažai žino apie tikrąją pasaulėdaros sistemą. Įvairiose epochose buvusios valdžios informaciją  pateikdavo savaip. Nežinant elementarių gamtos taisyklių ar dėsnių, ypač apie mikropasaulį, žmogui sunku įsivaizduoti ir suprasti ligų atsiradimo priežastis, jų pašalinimo arba išvengimo mechanizmus. Šiuolaikiniai mokslininkai sako, kad fizikoje iki šiol niekada nebuvo tokio didelio masto įdomių uždavinių. Kas galėjo pagalvoti, kad  fizikai ar inžinieriai dirbs kartu su gydytojais. Dabar visa tai neišvengiama.

Moteris
© Fotolia.com

Visatoje viskas yra sudaryta iš energijos, viskas tarpusavyje yra susiję. Visos mūsų mintys ir psichikos būsena yra energijos ir kosminio organizmo dalis, mes taip pat esame energinės būtybės. Labiausiai stebina tai, kad mes turime energijos laukus aplink save. Šie energijos laukai yra nematerialūs susiję su žmogaus emocijomis ar mintimis kaip energijos formos. Kiekvienas gyvas organizmas turi specialią bioenergetinę struktūrą. Egzistuoja daug nuomonių ir hipotezių apie bioenergiją šiandien. Kai kurie mokslininkai ją vadina PSI energija. Specialūs eksperimentai laboratorijose leido mokslininkams atrasti žmogaus skleidžiamos energijos bangas. Elektrinis laukas žmogaus kūne yra teigiamos ir neigiamos poliarizacijos, o visa tai bendrai paėmus elektros vieningas laukas. Bioenergija paaiškinama kaip bioelektromagnetinė energija.

Esame ne kartą girdėję apie energetinį gydymą. Žmogus turi neįtikėtiną jėgą – bioenergiją, kuri suteikia galimybę ir gebėjimą išgydyti save ir kitus. Šiuo metodu galima pagyti nuo fizinių, dvasinių ir psichinių problemų. Žingsnis po žingsnio tobulėjant įmanoma išmokti kontroliuoti šią energiją. Galima įgyti ir nuotolinio gydymo bei vizualinio žmogaus organų matymo savybes. Svarbiausiai galima puikiai išmokti, kaip valdyti gyvenimiškas situacijas su savo bioenergija ir tapti gydytojais. Veikimo principas yra informacijos perdavimo ir priėmimo mintimis sugebėjimai.

Mums gali pasirodyti keista, kad Žemėje gyvenantys mums gerai žinomi gyvūnai šiais metodais naudojasi kaip prigimtine teise. Kašalotai, banginiai ir delfinai vienas kitam perduoda informaciją vaizdų ir jausmų pavidalu. Pas mus, žmones, tai ekstrasensai, o pas gyvūnus – egzistuojanti taisyklė. Tarp sausumoje gyvenančių gyvūnų labai aukštą intelektą turi drambliai.

Mokslininkai įrodė, kad koncentruojant protą ta pačia mintimi kvantinis lygis tampa aktyvus. Nedviprasmiškai įrodyta, kad neliečiant materialaus kūno, žmogaus organizmas gali įtakoti jį pakeisti savybes molekulinės struktūros lygmenyje. Visa tai - nauji moksliniai atradimai ir preliudija į mokslo revoliuciją. Tai rodo, kad gyvenimo jėga – bioenergija yra pripažinta geriausių pasaulio mokslininkų, kas yra visiškai tikra.

Jeigu nėra neigiamų minčių – nėra ir streso. Vadinasi, jeigu nieko negalvoji – nestresuoji. Ar galima nieko negalvoti veikiant šalutiniams neigiamiems poveikiams? Galima.

Dalai Lama paklausė vieno Tibeto vienuolio, kuris 18 metų kalėjo Kinijos kalėjimuose, kas jam buvo sunkiausia, kaip atlaikė kančias ir pasityčiojimus. Šis atsakė: "Kančias atlaikyti įmanoma, o sunkiausiai buvo blogai pagalvoti apie savo kankintojus".

Tibeto vienuoliai paaiškina, kad melsdamiesi jie kalba kvantine jausmų kalba, kurios neišversime į jokią žodinę kalbą. Jie naudoja visokius ritualus, mantras, skambina varpeliais, gongais. Jų atsakymas žmogui gali supurtyti: "Matote tik išorę, vidaus nepamatysite. Matote tai, ką darome kurdami savyje jausmą. Jausmas – tai yra malda!".

XX amžiaus pabaigoje buvo atlikti eksperimentai. Žmogaus jausmai ir emocijos daro įtaką substancijai, iš kurios sudaryta mūsų tikrovė – išorinio pasaulio atomus, elektronus ir fotonus keičia mūsų vidinė kalba. Čia turima omenyje ne tik mūsų tariami žodžiai, kiek jausmas, kurį jie mums sukuria. Kvantinės visatos Protas supranta emocijų kalbą. Maldos daro stebuklus! Jos padeda susiliesti su tyra erdve, kur mūsų proto stebuklai virsta pasaulio tikrove.

Sensorinė kūno sistema gauna informaciją iš visų kūno dalių, įskaitant jutimo organus, regos, kvapo, klausos, skonio, lytėjimo. Su nervų tinklo pagalba visa tai siunčiama į smegenis. Iš smegenų per motorinius nervus siunčiama į raumenis. Vienas motorinis nervas gali kontroliuoti tūkstančius raumeninių skaidulų. Žinant, kad kiekviena mūsų kūno ląstelė turi informacinę sistemą, su kurios pagalba jos bendrauja tarp savęs, galima pasakyti, kad tai ne kas kita, o mūsų kūnas iš tikrųjų yra Gyvojo Kūrėjo šventykla.

Šventraštyje „Bhagavat Gita“ kalbama apie dvi veikliosios energijos formas: Apara ir Para Prakriti. Materija kuriamosios galios neturi. Tik tuomet, kada ją veikia gyva energija, sukuriamos materialios vertybės. Prisiminkime kasdienybėje sakant: "Duokite idėją", "Neturiu idėjos" ar pan. Kuriamąją energiją kontroliuoja Aukštesnysis pradas, gyva būtybė. Dabartiniam mokslui telieka atrasti ir patiems sau patvirtinti tik dviejų dalelių arba atomų, kuriuos jie vadina materialiu ir antimaterialiu, šaltinį. Nors dvasinėje pasaulio visuomenėje tai žinoma nuo neatmenamų laikų.

Prieš tūkstančius metų Rytų gydytojai suprato iš esmės, kad energijos veikia mūsų sveikatą ir gerovę. Jie žinojo, kur žmogaus organizme yra energijos centrai, kaip ji tekėjo ir kaip galima su srautų pagalba padėti organizmui išgydyti save.

Bioenergija – tai šiuolaikinis požiūris į gijimą. Ji padeda žmogaus organizmui panaudoti savo ypatingas galias regeneracijos procesams. Švelni ir neinvazinė bioenergija suaktyvina natūralią organizmo teigiamą energiją ir pozityviai padeda išgijimo procesams.

Žinomas atvejis, kai žmogui po avarijos buvo sutrupinti blauzdikauliai. Ligoninėje buvo atlikta sudėtinga operacija, kojas  sugipsavo. Laukė kelių mėnesių ilgas gydymas ir reabilitacija. Taip atsitiko, kad tolimesniame gijimo procese dalyvavo  specialistas bioenergetikas, o kartu visą pooperacinį laikotarpį stebėjo gydytojai chirurgai. Didžiausiam medicinos personalo ir paciento džiaugsmui, po trijų savaičių gydymo, negresiant jokioms komplikacijoms, žmogus lengvai vaikščiojo savo kojom.

Tai yra vienas iš daugybės integruotos medicinos pavyzdžių, deja, kol kas ne Lietuvoje. Yra pripažinta, kad bioenergijos terapija skatina kūnui padėti gamtiniais gydomaisiais gebėjimais, atveriant energijos srautus, stabdyti emocijas ir detoksikuoti save. Kai atsiranda aplinkoje konfliktas (nesveiko maisto naudojimas, stresas darbo ar namų santykiuose, užterštas vanduo ir oras, kuriuo kvėpuojame ir pan.), sveikoji kūno energetikos sistema gali atpalaiduoti pernelyg didelį energijos kiekį iš karto. Mūsų natūralus energijos srautas visada juda į tobulą sveikatą ir gerovę. Kai energijos srautas teka aplenkdamas  užkimštus kūno energinius centrus (čakras), pasireiškia ligos. Šios kliūtys gali atsirasti dėl staigios fizinės, protinės ar emocinės traumos, nerimo ar baimės. Nepriklausomai nuo priežasties, organizmo natūralus instinktas, naudojant savo gydymo energijas, yra išjungtas atitinkamam laikotarpiui, kol energetiniai centrai užblokuoti. Specialistas bioenergetikas gali nustatyti, kodėl atsirado šie pusiausvyros sutrikimai.

Bioenergija pastaruoju metu įsivaizduojama tokia sritis, kad kalbama apie "gydymą" ir daugeliui iš mūsų yra sudėtinga tema. Dar labiau sudėtingesnė yra moksliniams tyrimams. Atsižvelgdami į šiuos laikmečio pokyčius, ekspertai pateikia apibrėžimus, paaiškinimus ir energetinio proceso mechanizmų įvairovę. Žinoma, atokiau gyvenantiems žmonėms - žiniuoniui ar vietovės gyduoliui, taip pat jo pacientams tokios informacijos nereikia, nes jie įtikinamai gauna visa, kas vyksta gydymo metu – akivaizdžiai teigiamus galutinius rezultatus. Pastaruoju metu Vakarų pasaulyje didėja dėmesys alternatyviajai ar natūraliai medicinai. Specialiose laboratorijose atliekami moksliniai tyrinėjimai. Vykdant klinikinius stebėjimus, pažangūs ir teigiami rezultatai jau patvirtinami  oficialiai.

Bioenergija yra mokslinis pavadinimas, kuriuo stengiamasi apimti labai platų tarpdisciplininį mokslą tyrimų srityje, apie gyvo organizmo energiją. BIOS -  tai yra senovės graikų žodis – laikas. ENERGIJA – reiškia veiklą, galimybę. Bioenergija kartais vadinama bioplazmos, Prana, Chi, universalia energija, gyvenimo energija, Orgon, šviesos, elektromagnetinio lauko, jėgos lauko ir kt. pavadinimais. Ši jėga supa kiekvieną ląstelę. Mes visi esame sudėti iš biocheminių medžiagų ir energijos.

Žinome, kad stresas – tai organizmo sukrėtimas. Labai pavojingos yra streso būsenos, į kurias patenkama, kai esi blogos nuotaikos, apsėstas tamsių minčių. Šiuo atveju žmogus negali suprasti bendraujant su kitais žmonėmis, kodėl jų negalima perauklėti pagal savo norus ar panašiai. Tokia situacija skatina organizme nuodų susikaupimą, o jie - būsimų ligų sukėlėjai. Reikia nuolat kratytis neigiamų minčių, nuraminti mintis. Kiekvienas mūsų viduje turime paslėptų, neišnaudotų resursų ir jėgų. Kryptingai ir teigiamai jas naudojant per sąmonės lygmenį, mūsų organizme galima sunaikinti žalingus mikrobus ir bakterijas.

Kuomet gyvenimo bėgyje prieina tyli valandėlė ir atplaukia klausimas: kam aš gyvenu, padarykime iš jo kitą klausimą, būtent šį: kiek esu gerinęs gyvenimą? Ar esu įnešęs į jį daugiau harmonijos ar disharmonijos, širdingumo ar keršto, meilės ar neapykantos, išminties ar kvailumo? Tai Vydūno išmintis, kuri tinka bet kokiai epochai ir laikmečiui.

Kiekvienas žmogus tam tikra prasme yra rašytojas. Savo poelgiais jis kuria ir rašo gyvenimo knygą – Akašos knygą. Joje telpa tūkstančiai kiekvieno iš mūsų inkarnacijų, kuriose visos visų įvykių užuomazgos – jos atsiskleidžia, kai mes darome vienokius ar kitokius pasirinkimus.

Šis straipsnis apibendrinamas Vydūno žodžiais: „Nuodugnus išgijimas vyksta iš vidaus, iš dvasios-sielos pusės. Todėl jis yra paties žmoniškumo prado uždavinys žmoguje. Norint išgyti ar gyti, reikia jį savyje ar kituose gyvam veikimui sukelti. Bet kam nors manant, jis išgydysiąs, vien pašalindamas tai, kas ligą parodo akimis, nedaug tebus pasiekta. Tiktai supratus ir sveikatos esmę, gydymas gali tikrai pavykti“.

Vilimantas Zablockis,

metafizikos daktaras

Įvertinkite straipsni:
Balsavimu įvertinimas 1 / 5 (1). Jūs dar nebalsavote
(1)
skaityti komentarus (10)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Profesorius pataria, koks maistas gali padėti išvengti onkologinių ligų
Vėžio diagnozės baiminasi kone kiekvienas. Pagal dažniausias mirties priežastis, piktybiniai navikai Lietuvoje jau dauge...
"Biofitus" patarimai, kurie padės sustiprinti imunitetą
Imunitetas padeda mūsų organizmui kovoti su įvairiomis ligomis ir jų išvengti. Tai natūrali organizmo apsauga, tačiau me...
Kviečia pažinti savo širdį: „Laikydamiesi kelių taisyklių, ilgiau mėgausimės gera sveikata“
Rugsėjo 29 d. minima Pasaulinė širdies diena. Šia proga Vilniaus universiteto profesorius, Širdies ir kraujagyslių klini...
Naujasis lazeris gali suskaldyti ir kiečiausią inkstų akmenį
Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje jau kelias savaites inkstų akmenų skaldymui pasitelkiamas naujas Tulio lazeris....
Odos priežiūros procedūros, kad jūsų oda spindėtų
Ne veltui odai, ypač veido, teikiame labai daug dėmesio, dažnai išbandome naujas priemones, siekdami dar geresnio efekto...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktai
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų