Mėnesinės tęsiasi 15 ir daugiau dienų. Kaip sustabdyti kraujavimą?
vlmedicina.lt | 2015-07-13 00:02:51
Klausimas. Man 43 m., gimdoje turiu miomą 5 cm, ciklas reguliarus, tačiau mėnesinės tęsiasi 15 ir daugiau dienų, gausiai kraujuoju tik apie 2-3 dienas, likusias - labai mažas kraujavimas. Kaip sustabdyti kraujavimą, ar gydytojas ginekologas priima apžiūrai, kai yra nors ir nedidelis kraujavimas? Vilma.
Reikia atlikti ultragarsinį gimdos tyrimą ir pasižiūrėti, kur randasi miomos mazgas. Jeigu jis deformuoja gimdos ertmę, tai gali būti ilgo kraujavimo mėnesinių metu priežastis. Tik atlikus ultragarsinį tyrimą galima atsakyti tiksliau.
Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.