Pirmadienis, 2025.01.13
Reklama

Kaip atgaivinti santykius su antra puse: 7 idėjos

Šaltinis: vlmedicina | 2023-10-30 15:33:39

Natūralu, kad praėjus daugeliui metų santykiai su antra puse tampa gana pilki. Tai nutinka daugeliui porų, kadangi laikui bėgant dažnas paprasčiausiai neturi laisvo laiko, kurį gali skirti antrai pusei.  Dėl to santykiai tampa rutiniški arba visiškai išblėsta.

Vyras ir moteris
Atgaivinti net ir pavargusius santykius tikrai yra įmanoma / Pexels.com nuotr.

Jeigu taip yra ir jūsų poroje – neišsigąskite. Atgaivinti net ir pavargusius santykius tikrai yra įmanoma. Svarbiausia – imtis kuo daugiau priemonių. Pateikiame kelias idėjas, kuriomis dalijasi psichoterapeutai.

1.Pokalbiai.

Bėgant laikui poros kalbasi vis mažiau ir tai dažniausiai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl apskritai porų santykiai tampa gana pilki ir nuobodūs. Kalbėtis būtina. Tai gali būti ne tik problemų išsiaiškinimo būdas, tačiau ir galimybė geriau pažinti savo antrą pusę.

2.Seksas.

Taip pat metams bėgant reikia nepamiršti užsiimti ir fizine meilės išraiška. Dažniausiai dėl nuovargio ir laiko stokos – seksas tampa antraplaniu dalyku, o tai nėra gerai. Jeigu įprastas seksas kiek pabodo, tapo labai rutiniškas – dėmesį turėtų patraukti sekso žaislai, kurie gali padėti į fizinį aktą pasižiūrėti visai kitu kampu.

3.Kelionės.

Dar vienas universalus ir daugeliui tinkamas santykių atgaivinimo būdas yra kelionės. Nereikia keliauti labai toli į egzotiškas šalis, kadangi Lietuva taip pat labai graži, o savaitgalio išvykos ir buvimas kartu daro stebuklus.

4.Geresnis vienas kito pažinimas.

Kaip jau minėjome – pokalbių metu galima geriau pažinti vienam kitą ir net iš naujo pamilti. Tam taip pat yra labai daug pačių įvairiausių stalo žaidimų.

5.Bendri hobiai.

Bandykite ieškoti hobių, veiklų, kuriomis bus užsiimama su savo antra puse. Gali tekti skirti laiko, kol tinkama veikla bus rasta, tačiau esame tikri, kad galiausiai – rasite kompromisą.

6.Atsiminimai.

Dažnas metų eigoje pamiršta, kodėl pamilo antrą pusę. O sau tai priminti reikia kuo dažniau. Juk prie gero yra priprantama. Žiūrėkite kartu nuotraukas ir keliaukite gražiausių gyvenimo įvykių keliais.

7.Pliusų įvardijimas.

Galiausiai susirašykite antrosios pusės charakterio pliusus, kurie galbūt kasdienybėje taip pat tapo nepastebimi, tačiau juos išskyrus matyti, kad žmogus, kuris yra greta jūsų, – nuostabus ir vertas meilės.

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
Kategorijos: Poroms, Psichologija
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Sveikatos apsaugos ministrę kviečia atkreipti dėmesį į nerimą keliančią vaistininkų situaciją
Nors farmacijos ir farmakotechnikos studijų diplomas suteikia kone šimtaprocentinę galimybę įsidarbinti, Lietuvos vaisti...
Už nuovargio, prasto virškinimo ir nugaros skausmo gali slėptis rimtos sveikatos problemos
Jaučiatės pavargę, trinka virškinimas, skauda nugarą? Moksliniai tyrimai rodo, kad tai gali būti lėtinio uždegimo požymi...
Būsimiems medikams planuojama skirti daugiau valstybės finansuojamų studijų vietų
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) 2025–2026 mokslo metais į valstybės finansuojamas medicinos rezidentūros stud...
Fridricho ataksija – reta liga šimto lietuvių genuose. Tik kaip ją aptikti?
Fridricho ataksija – genetinė liga, būdinga europiečiams. Vakarų Europoje atlikti skaičiavimai ir tyrimai leidžia...
Obsesinis-kompulsinis sutrikimas apsunkina reabilitaciją po išeminės širdies ligos
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) mokslininkų tyrimas atskleidė naujų įžvalgų apie obsesinės-kompulsinės asm...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų