Sekmadienis, 2023.10.01
Reklama

Sveikų 2020-ųjų taisyklė - girdėti save

Birutė Litvinaitė | Šaltinis: Valstiečių laikraštis | 2020-01-03 10:18:56

„Galioja tik viena vienintelė taisyklė – girdėti save, girdėti kūną, savo dvasią. Nieko daugiau nereikia“, - paklausta, kokios savybės, sprendžiant iš planetų padėties, mums padėtų būti sveikesniems 2020 metais, atsako astrologė ir rašytoja Loreta Stonkutė.

Loreta Stonkutė. Asmeninio archyvo nuotr.

Tiesa, priduria ji, 2020 metais tai gali būti ypač nelengva, nes norėsis veikti daugiau nei paprastai, norėsis užkariauti pasaulį, atlikti didelius darbus, kam nors ką nors įrodyti.

„Tokiu metu išgirsti tylų ir subtilų vidinį balsą sudėtinga. Jei nugalėsime nenumaldomą norą veikti, gyventi išorėje, didinti tempą, tikrai išvengsime sveikatos problemų. Siūlyčiau kasdien bent dešimčiai minučių užmerkti akis ir pasiklausyti, ar kvėpavimas yra ramus, ar kūnas nėra niekur įsitempęs, ar viduje jaučiamės ramiai ir gerai, ar širdis neskuba plakti. Jei per tą dešimt minučių nepavyksta nurimti, atsipalaiduoti, žinokite, kad jau esate potencialus ligonis, nes nebesate savimi“, - pasakoja L. Stonkutė.

Ar Jupiterio buvimas Ožiaragyje gali paskatinti kokius sveikatos sutrikimus ar, atvirkščiai, pagerėjimą?

Jupiterio, kaip ir kiekvienos kitos planetos, įtaka žmogui yra labai individuali. Tai priklauso nuo to, ar jums asmeniškai Jupiteris yra pozityvus ar negatyvus. Tai parodo asmeninis horoskopas. Taip, šiais metais Jupiteris išgyvena sunkmetį, nes Ožiaragyje jam labai nepatinka. Tikėtina, kad su Jupiteriu susijusios kepenų, tulžies pūslės ir hormoninės ligos gali paaštrėti. Labai svarbu nesusireikšminti, niekam neįrodinėti savo gabumų, nepavydėti kitiems jų pasiekimų. Jupiteris šiais metais gali skaudžiai bausti už puikybę, ypač jei esate vadovas, užimate aukštas pareigas.

Apie ką perspėja Juodojo Mėnulio padėtis 2020-aisiais? Kokiems Zodiako ženklams derėtų susirūpinti sveikata ir kodėl?

Sausio 27 dieną Lilit – Juodasis Mėnulis - oficialiai įžengs į Avino žvaigždyną, todėl sunkmetis prasideda žmonėms, kurie Avino žvaigždyne turi planetų, o ypač Saulę ar patį Juodąjį Mėnulį. Iki pat 2020 metų spalio tokiems žmonėms geriau susilaikyti nuo visko, kas gali kenkti sveikatai. Visus tuos devynis mėnesius geriausia gyventi atostogų režimu.

Sunkumų gali pajusti ir Skorpionai bei Liūtai. Didelė tikimybė, kad dėl Lilit įtakos labiau kankinsis tie žmonės, kurie turi polinkį į galvos skausmus, hipertenziją, onkologiją, depresiją, skrandžio, lytines, šlapimo pūslės, blužnies, dvylikapirštės žarnos bei širdies ligas. Nepaprastai išauga grėsmė susižeisti, ypač įsidurti, nudegti, įsipjauti, ką nors susilaužyti. Kaip niekad svarbu stengtis būti sąmoningam, neskubėti, nelenktyniauti, nepersistengti.

Sunkesni metai sportininkams, kareiviams, policininkams, gaisrininkams, apsaugos darbuotojams, automobilių meistrams, chirurgams, traumatologams. Jei nėra būtinybės, geriau susilaikyti nuo chirurginių operacijų. Pasaugokime dantis ir nosį.

Kaip sveikatą gali paveikti Saturno, Baltojo Mėnulio, Marso padėtis?

Saturnas 2020 metais varsto duris tarp Ožiaragio ir Vandenio. Vaikšto pirmyn ir atgal, tai į vieną, tai į kitą ženklą. Saturno prigimtis mums dažnai nepatinka, nes jis skatina laikytis askezės, surimtėti, prisiimti atsakomybę ir atlikti pareigas. Niekas to nenori... Vis dėlto šiais metais Saturnas labai laimingas, nes tiek Ožiaragis, tiek Vandenis jam labai patinka. Jis tikrai nepagailės sveikatos tiems, kurie gyvens pareigingai ir nebėgs nuo atsakomybės. Puikus laikas rimtai užsiimti kepenų, odos, stuburo, kaulų, sąnarių, sausgyslių, kojų venų, nervų sistemos stiprinimu, profilaktika, o jei reikia ir gydymu. Svarbu, kad viskas sveikatos labui būtų daroma sistemingai, nuosekliai, atsakingai, rimtai nusiteikus.

Iki gegužės dėl Selenos – Baltojo Mėnulio - įtakos geresnis laikas Svarstyklėms, o nuo gegužės – Skorpionams. Jei ir kils kokios ligos tuo metu, lengvai pasveiksite.

Šiais metais Marsas labai piktas. Dėl jo įtakos Šauliai, Skorpionai, Ožiaragiai, Vandeniai, Žuvys ir Avinai gali prisidaryti sveikatos problemų būdami neatidūs, persitempdami ir skubėdami. Visi kiti horoskopo ženklai gali tapti aukomis dėl kitų žmonių skleidžiamos agresijos.

2020 metų sveikatos prognozė

Avinas – laikykitės! Nuo sausio iki spalio Avino žvaigždyne svečiuojasi Juodasis Mėnulis, kuris gali pažadinti senas ligas, net tas, kurios susiranda jus iš praeitų gyvenimų. Neprovokuokite likimo rizikuodami, ypač kovo, liepos, rugpjūčio, rugsėjo ir spalio mėnesiais. Balandį saugokite rankas ir kvėpavimo sistemą. Visus metus saugokite sąnarius.

Jautis – jūs šiemet nenuspėjamas, spontaniškas. Patartina vengti aukštų vietų, kad nenukristumėt, ypač sausio mėnesį. Vasarį saikingiau vartokite saldumynus ir nepersivalgykite. Vasarį ir kovą gali paaštrėti karminės ligos. Liepos viduryje galimi uždegimai ar susižeidimai. Rugsėjį saugokime plaučius. Nuo spalio 21 dienos jus aplankys Juodasis Mėnulis, todėl metų pabaiga gali būti sunki.

Dvyniai – sveikuolis! Jei šiais metais sistemingai palaikysite sveiką gyvenimo būdą, turbūt nė karto ir nesusirgsite. Sunkesnis mėnuo gali būti balandis. Labai geri metai praktikuoti kvėpavimo pratimus. Spalį ir lapkritį skirkite sveikatos profilaktikai.

Vėžys – aštrūs ir karšti metai. Sausio ir kovo mėnesį atsargiau, nesusižeiskite ir saugokitės uždegimų. Lytinės ir virškinimo ligos gali kankinti labiau nei paprastai, bet šiais metais jų nepavyks iki galo atsikratyti.

Liūtas – lėtinių ligų metas. Turbūt paskutinius trejus metus jautėtės nelabai gerai, gal prasidėjo lėtinės ligos. Ateina metas, kada reiks su šiomis ligomis kovoti taisant savo charakterį. Kovo antroji pusė gali būti sunkiausia.

Mergelė – laikas susiimti. Nuo kovo mėnesio pasistenkite rimčiau žiūrėti į savo sveikatą. Menkiausias negalavimas gali pereiti į lėtinę formą ir kankinti ilgą laiką. Jei sirgsite, pasistenkite pasveikti iki galo. Balandžio vidurys gali būti sunkesnis.

Svarstyklės – stebina sveikata? Praėję metai ligomis galėjo labai aiškiai parodyti, ką darote ne taip. Šių metų pradžia vis dar gali būti sunki. Bet jau nuo balandžio situacija ims taisytis. Gegužę ir birželį saugokitės uždegimų ar susižeidimų.

Skorpionas – sužinosite savo silpnąsias vietas! Nenustebkite, kad kūnas pradės priešintis tam, kas jam kenkia. Jei susirgsite, gerai pamąstykite, nes ta liga ateina kaip mokytoja. Lemiami bus liepa – spalis. Vis dėlto turite labai didelę tikimybę tinkamu elgesiu išvengti sunkių ligų.

Šaulys – laikas ruoštis. Sveikatos išbandymai gali prasidėti metų gale, tad jūs dar turite daug laiko profilaktikai. Susiimkite ir pasiruoškite gyventi sveikiau. Metų pradžioje nepersitempkite, saugokitės uždegimų ir susižeidimų.

Ožiaragis – ne sveikata galvoje? Turbūt šių metų pradžioje gyvensite labai aktyviai, todėl apie sveikatą tiesiog pamiršite. Vis dėlto vasarį ir kovą būkite atidesni savo kūnui, o nuo gegužės tegul ši gyvenimo sritis tampa prioritetine. Jei investuosite į sveikatą šiemet, ateinančius 18 metų jausitės gerai.

Vandenis – iki gegužės galite rimtai užsiimti sveikatos profilaktika, investuoti į savo kūną. Taip išvengsite ligų, kurios gali trikdyti jūsų gyvenimą ateityje. Iki pat 2023 metų jūsų gyvenimas gali pasidaryti daug sudėtingesnis ir atsakingesnis, todėl gera sveikata tikrai pravers.

Žuvys – pagaliau sunkumai baigėsi! Juodasis Mėnulis 2019 metais jus gerokai pakankino, bet dabar jau galima atsipūsti. Viskas ims taisytis, taip pat ir sveikata. Rimčiau savimi pasirūpinti galite liepą ir rugpjūtį.

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Profesorius pataria, koks maistas gali padėti išvengti onkologinių ligų
Vėžio diagnozės baiminasi kone kiekvienas. Pagal dažniausias mirties priežastis, piktybiniai navikai Lietuvoje jau dauge...
"Biofitus" patarimai, kurie padės sustiprinti imunitetą
Imunitetas padeda mūsų organizmui kovoti su įvairiomis ligomis ir jų išvengti. Tai natūrali organizmo apsauga, tačiau me...
Kviečia pažinti savo širdį: „Laikydamiesi kelių taisyklių, ilgiau mėgausimės gera sveikata“
Rugsėjo 29 d. minima Pasaulinė širdies diena. Šia proga Vilniaus universiteto profesorius, Širdies ir kraujagyslių klini...
Naujasis lazeris gali suskaldyti ir kiečiausią inkstų akmenį
Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje jau kelias savaites inkstų akmenų skaldymui pasitelkiamas naujas Tulio lazeris....
Odos priežiūros procedūros, kad jūsų oda spindėtų
Ne veltui odai, ypač veido, teikiame labai daug dėmesio, dažnai išbandome naujas priemones, siekdami dar geresnio efekto...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktai
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų