Penktadienis, 2024.03.01
Reklama

Sveikatos horoskopas 2014 metams

Daiva Ausėnaitė | 2013-12-28 00:01:37

Sutikdami Naujuosius apsigaubkime trimis kvapais – keptos duonos, pyragų ar blynų, tegul taip kvepia jūsų namuose, - pataria Valdemara, žinomo rusų astrologo Pavelo Globos mokinė. Ji sako, jog laukia geri metai tų, kurie yra savo kelyje, daro tai, ką moka, kurie stengiasi. Kol viską darysime be noro, tik iš pareigos, tai nebus ir sveikatos, energijos, žvalumo. Tikintiesiems žvaigždžių mokslu astrologė pateikia sveikatos apžvalgą visiems dvylikai Zodiako ženklų.

Zodiako ženklai
Geri metai laukia tų, kurie yra savo kelyje, daro tai, ką moka, kurie stengiasi. © Fotolia.com

Avinas

Kitais metais Avinams verta tapti kiek galima didesniais egoistais gerąja prasme. Jiems reikėtų rūpintis savo kūnu – žiūrėti, ką valgo, geria, kaip ilsisi, kiek ilsisi. Iki lapkričio pabaigos reikia lepinti savo kūną – poilsiu, gera kosmetika, masažais, aliejais, aromatais, glamonėm, šiluma, švelnumu, sportu. Lapkričio pabaigoje pradės strigti Avinų sveikata. Tam, kad būtų patenkinta siela, kad jai būtų gera gyventi kūne, Avino ženklo žmonėms reikėtų nevarginti savęs stipriomis emocijomis. Nuo kovo 4 dienos iki lapkričio pabaigos nesivelkite į didelius renginius. Koncentruokitės į tai, kas teikia gerą emociją. Mėgaukitės tuo turtu, kuris sukauptas namuose. Gali būti, kad plėsis namai, norėsis namuose išplėsti savo teritoriją, turi būti prabanga poilsio zonoje. Kiti metai bus ieškojimų metai. Gaudykit idėjas.

Jautis

Jie patys neretai sau išsikelia iššūkius ir kitais metais Jaučiams taps svarbu tuos iššūkius įveikti. Tai bus jiems svarbu iki liepos mėnesio. Taip pat iki liepos 7 d. šio ženklo žmonės bus seksualesni, erotiškesni. Verta tą grožį, tą vidinį seksualumą įdarbinti ir paversti savo stipriąja puse. Gali padidėti nervingumas dėl namuose esančių nereikalingų, didelių daiktų, kuriuos vadiname griozdais. Taip pat nervins galimi apribojimai namuose. Jaučiai gali jausti krūtinės ląstos skausmus, reikia saugotis, kad ant krūtinės neužkristų koks sunkus daiktas. Moterims kitais metais nereikia didinti ar mažinti krūtų.

Dvyniai

Iki liepos vidurio vertėtų susitvarkyti jums svarbius santykius. Kiti metai – tai savo reakcijų pažinties metas, todėl Dvyniai eis į naujus sunkumus ir iššūkius. Atrodys, tarsi kažkas sukuria sunkias, skaudžias situacijas, gali būti ir fizinių skausmų.

Tačiau kitais metais viltis pateisins bet kokia rizika, tačiau nepateisins konfliktai. Nervus gadins transporto, ryšio priemonės, smulkūs gedimai. „Mane įskaudino“ – metų leitmotyvas. Saugoti pirštus, rankas ir riešus.

Valdemara
Astrologė Valdemara pataria Naujuosius sutikti apsigaubus keptos duonos, pyragų ar blynų kvapu. Asmeninio archyvo nuotr.

Vėžys

Iki kovo 4 d. geriau nekovoti, net jei esate ir nekalti - vis tiek atsiprašyti. Bus vidinis ir išorinis vangumas, tačiau po kovo 4 dienos viskas pasikeis, Vėžiams bus grąžinti visi patirti nuostoliai. Vėžiai turi didelę vidinę energiją, kurią reikia pakaupti, ją išleiskite po kovo 4 d. Po šio periodo taps svarbūs kvapai – maisto, aplinkos.

Saugoti galvą nuo peršalimo, vėjo. Jei norite turėti pinigų ir sveikatos, reikia šiltai laikyti galvą. Bus didesnis kokybiško maisto poreikis. Ko organizmas norės, tą jam reikia ir duoti. Per žarnyno lepinimą bus galima atkurti viso kūno odos būklę.

Liūtas

Reikės atmesti savo aikštingumą, nors bus didelis apribojimas visus metus, kaip sakoma, druskos valgymo metas. Reikės kontroliuoti savo fantazijas ir sumanymus, nes tai gali tik sukelti sunkumų. Vyrams gali kilti problemų dėl potencijos. Teigiamai veiks buvimas mažose šventėse, dovanų dovanojimas, bus didelė vidinė šiluma vaikams. Nuo liepos vidurio svarbu turėti laiko pavalgyti. Gali atsirasti poreikis pedantiškai švarai – tai bus padiktuota vidinių emocijų, bet nereikia tokios švaros prašyti iš kitų.

Mergelė

Šio ženklo vyrai yra labai aistringi, kitais metais jie suvoks, kokias galimybes turi. Jei tos energijos jie neišlies, galimi „vidiniai sproginėjimai“. Jei gerai cirkuliuos seksualinė energija, jie gerai jausis.

Norėsis viską padaryti geriau, nuotykių norėsis, patys sau kels iššūkius. Stenkitės per daug nevadovauti. Persekios noras žinoti, jie gali tą patį dalyką tikslinti pas skirtingus šaltinius. Jei Mergelė tarnaus savo partnerio svajonei ir nesikiš į kitų reikalus – tada bus gera savijauta.

Svarstyklės

Tinka auginti medetkas ir levandas – mėgautis jų spalva ir kvapu. Nesiveržkite į susigalvotą laisvę. Nervus gali gadinti draugai.

Verta saugoti blauzdas ir venas. Gali varginti tiek uodų įkandimai į blauzdas, tiek ilgi pasivaikščiojimai. Iki liepos vidurio reikia lepinti rankas – turėkite daug gražių pirštinių, riešinių. Riešus kvėpinkite kvepalais. Taip pat puoškite krūtinę ryškiais rūbais. Tai suteiks pojūtį, kad sekasi, bus gera nuotaika.

Skorpionas

Nuo vasario antros pusės jiems atsivers paslaptys, kurios buvo nuo jų slepiamos. Nesirūpinkte dėl mažėjančių pajamų šaltinių - tie, kurie liks, labai padidės.

Kitais metais reikės saugoti sąnarius, šiltai juos laikyti, taip pat nelipti aukštai ir saugotis krentančių daiktų. Atsargiai elgtis su kopėčiomis, liftais.

Save palepinsite, jei dainuosite, skaitysite garsiai, darysite kvėpavimo pratimus. Nuo liepos mėnesio sveika daugiau bendrauti, stiprinti ryšius, rašyti laiškus. Spalio pabaigoje bus Saulės užtemimas Skorpiono ženkle, tuo laikotarpiu reikia elgtis padoriai, kad paskui nereikėtų už poelgius sumokėti dvigubai.

Šaulys

Iki liepos 7 d. Šaulio ženkle bus Baltasis Mėnulis. Jie mėgausis savimi, jų buvimas teiks pasitenkinimą kitiems. Jie mylės, juos mylės. Geras metas pasilinksminimams, savęs, aplinkos puošimui. Jei tai sau suteiksite, būsite sveiki ir energingi. Svarbiausia netriukšmauti ir nevadovauti.

Kitų metų misterijos susijusius su sąvoka kėdė. Pavyzdžiui, praradus „kėdę“ – einamas pareigas, gali ištikti sunkios būklės, širdies smūgiai, insultai. Po liepos 7 d. verta gyventi tingaus katino gyvenimą.

Ožiaragis

Širdies skaudulių kitais metais suteiks draugai. Nemaža rizika užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Taip pat didelė atvirų, sunkių traumų tikimybė, todėl nereikia rizikuoti. Iki liepos pradžios bus daugiau progų pasilepinti, jomis reikia pasinaudoti.

Vyresnio amžiaus žmonės jaus norą paišdykauti. Kitais metais bus didelių pagundų įsimylėti jaunesnius, tai bus kenksminga ir širdžiai, ir piniginei.

Nuo vasaros pradžios bus daugiau galimybių vidinei asmenybės plėtrai. Metai bus tokie, kad patiems bus sunku suvokti, ką jie daro. Jų poelgiai atidengs jų brandą. Svarbu nesimėtyti pažadais.

Vandenis

Kitais metais orientuokitės į tikslų siekimą ir juos tiksliai formuluokite. Prarastas jėgas padės atkurti vietos, kur yra aukšto lygio aptarnavimas, restorane, viešbutyje. Taip pat pailsėti padės muzikos garsai. Harmonizuos pažintys ir bendravimas su žmonėmis, dirbančiais kūrybinius darbus.

Verta saugoti nugaros apačią, saugoti ją nuo sunkių svorių, vėjo, smūgių. Puikus metas galvoti apie gerą čiužinį. Reikia vengti visų dalykų, kurie veda iš pusiausvyros, ypač alkoholio.

Žuvys

Aplinkybės labai ribos jų sumanymus. Verta stengtis išlaikyti lengvą šventiškumo nuotaiką iki metų vidurio. Nuo liepos 16 d. Žuvys turės jėgų ir vidinės stiprybės bet kurioje veikloje, seksis vadovauti.

Reikia saugotis svetimų kultūrų maisto, saugoti plonąjį žarnyną, svetimų patalų, gyvūnų, gali užpulti nešvaros ligos. Verta puoselėti lankstumą, judesį. Nuotaiką gerins garderobo formavimas. Iki liepos 7 d. kurdami garderobą, atras naujus pojūčius. Labai norėsis kokybiškų daiktų. Šio ženklo žmonėms apranga ir savijauta turi milžinišką sąsają.

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
Kategorijos: Įvairios naujienos
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Inovatyvus būdas padėti lėtiniu galvos svaigimu besiskundžiantiems pacientams
Apskaičiuota, kad žmonių populiacijoje galvos svaigimą bent kartą per metus patiria kas penktas žmogus. Šis simptomas &n...
Varškė – produktas, užtikrinantis energijos atsargas: valgykite jį bent 2–3 kartus per savaitę
Nuo pusryčių prasideda mūsų diena, tad ryte valgomas maistas yra itin svarbus formuojant sveikatai palankius mitybos įpr...
Kokios inovacijos yra retų ligų gydyme?
Inovacijos – tai naujų būdų ir metodų ieškojimas, siekiant pagerinti teikiamas paslaugas. Medicinoje – nuo d...
Svarbi ligų profilaktikos priemonė – omega-3 polinesočiosios riebalų rūgštys
Pasaulinė omega-3 rūgščių EPR ir DHR organizacija (angl. k.– Global Organization for EPA and DHA Omega-3) atkreipi...
Natūrali kosmetika – geriausias pasirinkimas
Natūrali, organinė kosmetika turi būti prioritetas kiekvienai moteriai, siekiančiai išlaikyti sveiką ir gražią odą. Tai...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų