Ketvirtadienis, 2024.10.10
Reklama

Medus + cinamonas = supervaistas(5)

silutesnaujienos.lt | 2012-10-24 14:32:02

Medus ir cinamonas - patikrintas vaistas nuo daugybės negalavimų.

Ajurvedinė, o taip pat ir Junani medicina šimtmečius naudoja medų kaip vieną pagrindinių vaistų. Šiuolaikiniai mokslininkai taip pat pripažįsta šį nepaprastai veiksmingą vaistą, gydantį praktiškai visas ligas. Be to, medus neduos jokio šalutinio poveikio, kokia liga besirgtumėte.

Cinamonas
Redakcijos archyvo nuotr.

Šiandienos mokslininkai teigia, kad nors medus yra saldus, naudojamas tinkamomis dozėmis kaip vaistas, jis nekenks net sergantiems diabetu.

Garsus Kanados žurnalas „Weekly World News“ išspausdino ligų, kurias galima gydyti medumi ir cinamonu (tai patvirtina šiuolaikiniai medicininiai tyrimai), sąrašą.

Apelsinai su medumi ir cinamonu

Reikės 1/4 puodelio medaus, 1 arbatinio šaukštelio malto cinamono, 5 apelsinų, nuluptų ir skersai supjaustytų riekelėmis.

Medų ir cinamoną sumaišykite vidutinio dydžio nemetaliniame inde. Švelniai įmaišykite apelsinus,kol jie pasidengs medumi. Palikite 15 minučių pastovėti, po to galite valgyti.

Apelsinų poveikis yra vėsinantis, taigi cinamono šiluma teikia atsvarą. Šis patiekalas puikiai veikia virškinimą ir atstato kūno skysčius. Kinijos gydytojai kartais naudoja minkštimą akių ligų gydymui.

Nuo plaukų slinkimo

Kenčiantys dėl plaukų slinkimo ar plikimo gali naudoti  pastą, padarytą iš karšto alyvų aliejaus, 1 valgomojo šaukšto medaus ir 1 arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Šia pasta reikia ištepti galvą prieš ją plaunant, palaikyti apie 15 minučių, po to išplauti. Labai veiksminga netgi palaikius tik 5 minutes.

Nuo spuogų

Pasigaminkite pastą iš 3 valgomųjų šaukštų medaus ir 1 arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Prieš eidami miegoti patepkite šia pasta spuogelius ir kitą rytą  nuplaukite šiltu vandeniu. Jei dvi savaites darysite tai kasdien, spuogai bus pašalinti „iš pat šaknų“. Po šios procedūros oda bus šviežia ir švelni.

Svorio metimas

Kasdien ryte nevalgius, pusę valandos prieš pusryčius, ir vakare, prieš miegą, išgerkite puodelį vandens su pavirintu cinamonu ir medumi.

Reguliariai vartojant krenta net didžiausių storulių svoris. Be to, reguliarus tokio mišinio vartojimas neleidžia kūne kauptis riebalams net jei ir suvartojate labai daug kalorijų.

Nuo artrito

Paimkite vieną dalį medaus su dviem dalimis drungno vandens ir įberkite mažą arbatinį šaukštelį cinamono miltelių (bus idealu, jei pirksite cinamono lazdeles ir patys jas sutrinsite), padarykite košelę ir ja lėtai įtrinkite perštinčią kūno vietą. Pastebėta, kad skausmas aprimsta po vienos ar dviejų minučių.

Arba sergantieji artritu gali kasdien - ryte ir vakare - gerti puodelį karšto vandens su dviem šaukštais medaus ir 1 mažu arbatiniu šaukšteliu cinamono miltelių.  Geriant reguliariai galima išgydyti netgi chronišką artritą.

Neseniai Kopenhagos Universitete atliktų tyrimų metu pacientams prieš pusryčius  buvo duodamas mišinys iš 1 valgomo šaukšto medaus ir pusės arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Jau po savaitės 73 iš 200 tokiu būdu gydomų pacientų nebejautė jokio skausmo, o po mėnesio beveik visi pacientai, kurie negalėjo judėti ar vaikščioti dėl šios ligos, pradėjo vaikščioti be skausmo.

Nuo cholesterolio

Medus
Redakcijos archyvo nuotr.

Pacientams duodant 2 valgomuosius šaukštus medaus ir 3 arbatinius šaukštelius cinamono miltelių su maždaug dviem puodeliais arbatos, cholesterolio kiekis kraujyje jau po 2 valandų sumažėja 10 proc.

Bet koks chroniškas cholesterolio padidėjimas gali būti gydomas tokiu pačiu medaus ir cinamono gėrimu, kaip patariama artritu sergantiems žmonėms, tik geriant jį 3 kartus per dieną.

Tame pačiame žurnale teigiama, kad kasdien kartu su maistu vartojant gryną medų mažėja nusiskundimų, susijusiu su cholesterolio padidėjimu.

Nuo peršalimo

Peršalus reikėtų 3 dienas kasdien vartoti 1 valgomąjį šaukštą šilto medaus su 1/4 arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Taip gydomas net pats chroniškiausias kosulys, sunkus peršalimas ir valomi sinusai.

Nuo vėžio

Naujausi tyrimai Japonijoje ir Australijoje parodė, kad yra priemonių, padedančių kovoti su skrandžio ir kaulų vėžiu. Pacientai 1 mėnesį turėtų tris kartus per dieną vartoti 1 valgomąjį šaukštą medaus su 1 arbatiniu šaukšteliu cinamono miltelių.

Nuo nevaisingumo

Junani ir Ajurvedinė medicina nuo seno rekomenduoja medų kaip vyro sėklą stiprinančią priemonę. Reguliariai suvalgant 2 valgomuosius šaukštus medaus prieš miegą galima išspręsti impotencijos problemą. Kinijoje, Japonijoje ir Tolimųjų Rytų šalyse moterys, negalinčios pastoti arba norinčios sustiprinti savo įsčias, nuo senų senovės naudoja cinamono miltelius.

Negalinčios pastoti moterys gali sumaišyti cinamono miltelių žiupsnį su puse arbatinio šaukštelio medaus ir kuo dažniau tepti šiuo mišiniu dantenas (kelis kartus per dieną) - tokiu būdu vaistas lėtai susimaišo su seilėmis ir įsigeria į kūną.

Geros sveikatos!

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
Žymos: Cinamonas, medus
skaityti komentarus (5)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Funkcinių grybų papildai – panacėja nuo visų ligų ar tik mados šauksmas?
„Grybai – tai didžiulis, neišnaudotas naujų galingų vaistų šaltinis“ – savo knygoje apie grybus...
Klaipėdos miesto poliklinikai – didelių išlaidų grėsmė: įtariama nepagrįstai naudojus lėšas
Klaipėdos miesto poliklinikai gali tekti grąžinti beveik 319 tūkst. eurų privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų. Toki...
Ligonių kasos primena ikimokyklinukų tėvams apie akinių lęšių kompensavimą
Ligonių kasos primena, kad šiais metais Lietuvoje vaikams iki 7 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis buvo p...
Psichologė: jauni žmonės vis dažniau susiduria su ketvirčio amžiaus krize
„Ketvirčio amžiaus krizę galima apibrėžti kaip nerimą dėl gyvenimo kokybės ir krypties, siekiant įsitvirtinti suau...
Kauno klinikose – pažangūs diagnostikos sprendimai pacientų saugumui užtikrinti
Kauno klinikų Patologinės anatomijos klinikoje kasmet apdorojama tūkstančiai mėginių, užtikrinančių tikslų ir kokybišką...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų