Šeštadienis, 2024.07.27
Reklama

Dėl gražių blakstienų moterys linkusios vartoti ir vaistus

Pranešimas žiniasklaidai | Šaltinis: vlmedicina | 2017-08-06 00:01:30

Ilgos, tankios ir sveikos blakstienos - moters akių puošmena, tačiau norint, kad jos atrodytų nepriekaištingai, būtina tinkamai pasirinkti priežiūros priemones. „Eurovaistinės“ farmacininkė Laura Vanagaitė pasakoja, kad į vaistinių specialistus kreipiasi klientės, kurios blakstienų augimui renkasi net ir receptinius vaistus, skirtus glaukomai gydyti.

© Algirdo Kubaičio nuotr.

„Į šį medikamentą yra įdėta konservantų, kurie po kurio laiko patamsina ir prailgina blakstienas. Beje, visa informacija apie tai yra pateikiama netgi informaciniame lapelyje“, - sako ji.

Anot L. Vanagaitės, grožio funkcijai atplikti vaistininkai nėra linkę parduoti šio receptinio vaisto. „Būtinai išsiaiškiname problemą, dėl ko ketinama jį naudoti, ir jei jo paskirtis blakstienų auginimui, rekomenduojame pasirinkti kitas priemones, nes šis medikamentas gali pakenti akies rainelei“, - tikina „Eurovaistinės“ atstovė.

Grožio aktualijas sekanti stilistė bei kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė Viktorija Šaulytė teigia, kad jei tokie medikamentai reabilituoja blakstienas, kodėl gi jų nepabandžius. „Tikrai yra atvejų, kai blakstienoms reikia intensyvios pagalbos ir jeigu turėčiau su jomis didelę problemą, pasidomėčiau šiais vaistais“, - sako stilistė.

Žinoma mergina prisipažįsta, jog savo blakstienas ji anksčiau labai alindavo. „Buvau pramoginių šokių šokėja, tad mums gana dažnai tekdavo klijuotis dirbtines blakstienas. Išgyvenau ir priaugintų blakstienų etapą, tačiau dabar leidžiu joms ilsėtis. Juk ne tik sielai, kūnui ar odai reikia poilsio“, - teigia ji.

Blakstienų priežiūrai Viktorija renkasi tiek liaudiškas, namų sąlygomis pasigamintas priemones, tiek specialistų rekomenduojamus produktus. Pasak jos, abu variantai yra patikimi, tačiau viskas priklauso nuo jų būklės.

„Po priauginimo, pamačiau, jog mano blakstienos skirtingo ilgio. Tada nusprendžiau jas atsiauginti, naudodama alyvuogių aliejų, kurio visada yra namuose. Tačiau po kurio laiko supratau, kad mano blakstienos šaukiasi rimtesnės pagalbos. Išbandžiau blakstienų laminavimą, kuris prisotina jas vitaminų ir natūraliai šiek tiek užriečia“, - sako žinoma stilistė.

Priemones blakstienų priežiūrai ji dažniausiai renkasi vaistinėje. „Jų augimą skatina ricinos aliejus, o po nuolatinio naudojimo ir rezultatas puikiai matomas. Taip pat vaistinėje visada perku micelinį vandenį, be kurio negaliu apsieiti valydama akis ir blakstienų tušą“, - pasakoja V. Šaulytė.

Stilistė moterims primena, jog kiekvienai kūno dalelytei reikia priežiūros bei poilsio. Tik tokiu būdu atrodysime nepriekaištingai.

„Eurovaistinės“ vaistininkė Laura Vanagaitė mano, kad silpnų blakstienų rezultatas – netinkama priežiūra. „Kažkodėl moterys mano, kad tai yra genetinis paveldėjimas, tačiau tai netiesa. Dažniausiai blakstienas veikiantys faktoriai yra gyvenimo ir darbo aplinka, stresas, nekokybiška kosmetika, vaistų vartojimas, dažnas akių uždegimas bei alerginės reakcijos“, - teigia specialistė.

Farmacininkė moterims pataria išmėginti ne tik taip visų pamėgtą ricinos aliejų, bet ir varnalėšų, migdolų, kokosų aliejų mišinius. „Blakstienoms grožio suteikia ir vitaminų A bei E vartojimas. Na, o jeigu esate alergiškos aliejams, galite naudoti ir kitas priemones – tai įvairūs kokybiški serumai, skirti blakstienų atgaivinimui ir augimui“, - sako vaistininkė.

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Ką daryti su pasibaigusio galiojimo vaistais
„Kada jūs paskutinį kartą peržiūrėjote savo namų vaistinėlę?", – tokį klausimą dažnai žmonėms užduoda &...
Populiarėjančios žirgų terapijos studentų praktikos bazei suteikta licencija
Žmonės vis dažniau stengiasi išvengti tradicinės medikamentinės medicinos ir ieško alternatyvių, natūralesnių gydymo ar...
Vaistų nuo skausmo poveikis kepenims: kokiais atvejais ši baimė nepagrįsta
Daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų vaistus nuo skausmo vartoja bent kartą per mėnesį ar dažniau, tačiau jiems neri...
Klastinga juostinė pūslelinė gali ištikti visus, kurie sirgo vėjaraupiais
Remiantis statistika, maždaug 2 iš 10 žmonių bent kartą per gyvenimą suserga juostine pūsleline. Didelė dalis jų –...
Skenduolių statistiką blogina pervertinantieji savo jėgas
Statistika vis dar negailestinga – skendimų atvejų nemažėja. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duo...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų