Pirmadienis, 2025.07.07
Reklama

Rekordinis vasaros savaitgalis – vaistinėse šimtai nusvilusių saulėje

Šaltinis: vlmedicina | 2020-07-20 11:54:06

Sveikatos specialistai nuolat kartoja, kad leidžiant laiką gamtoje būtina odą tepti kremu, vengti saulės, kai ji aktyvi, ir nuo 11 iki 16 valandos būti pavėsyje. Nors susidomėjusių apsauginiais kremais nuo saulės daugėja, vis dar nerimą kelia šimtai gyventojų, kurie karštuoju metu ieško galimybės pasijusti geriau.

© VLMEDICINA.LT

Vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė sako, kad šis savaitgalis nebuvo išimtis – klientai masiškai įsigijo priemonių su pantenoliu. Keturis kartus nuo įprastų vasaros dienų išaugo susidomėjimas „Pantenolio“ putomis, daugiau nei dvigubai dažniau klientai rinkosi ir gelius, losjonus po nudegimų.

„Įvairios priemonės po saulės vaistinėje visuomet yra paklausios, tačiau šią vasarą buvo du savaitgaliai rekordininkai – birželį gausybė klientų pagalbos ieškojo birželio 25-27 dienomis, liepą priemonių po saulės šuolį pastebėjome šį savaitgalį – liepos 17-19 dienomis“, - sako vaistinių atstovė.

Pasak jos, įdomu, kad šį savaitgalį labiausiai išaugo susidomėjimas lūpų pieštuku po saulės. Palangoje esančios „Eurovaistinės“ vedėja Lolita Strankauskienė sako, kad pagaliau visuomenė atskiria maistą nuo kosmetikos ir kefyru nudegusios odos nebegydo.

„Palikime kefyrą šaltibarščiams. Kosmetika, kurią turime vaistinėje yra patentuota, patikrinta, ji efektyvi ir veikia greitai. Klientai pas mus į vaistinę pradeda atvykti po pietų arba jau kitą dieną. Dažniausiai skundžiamasi, kad būnant saulėje nesijautė, jog ji kenkia ir nudegimas pasimatė tik vakarėjant“, - pasakoja vaistininkė.

Sveikatos specialistė sako, kad labiausiai nudegus padeda priemonės su pantenoliu. Jis iš karto vėsina, ramina, gydo ir atstato, padeda regeneruotis.

„Jeigu jaučiate, kad perkaitote saulėje, būtinai vartokite kuo daugiau skysčių, vandens, venkite alkoholio. Jeigu kyla temperatūra, skauda galvą, galite vartoti ir putojančius vaistus su paracetamoliu, bet labiausiai tinka vanduo. Kitą dieną pasistenkite neiti į saulę, rinkitės parkus, pavėsį, dėvėkite marškinėlius, skrybėlę“, - pataria specialistė.

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Susuko nugarą – kodėl taip atsitinka ir ką daryti?
Tikriausiai daugeliui teko patirti staigų ir ūmų nugaros ar kaklo skausmą, sukaustantį taip, kad tampa sunku pajudėti. Š...
Įkando šuo: kodėl negalima delsti ir kokie turėtų būti pirmieji žingsniai?
„Forbes“ duomenimis, per metus šunys įkanda dešimtims milijonų žmonių pasaulyje, o per 80 proc. šių nelaimių...
Gimdos miomos: keturios aktualijos, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris
Gimdos miomos – tai gerybiniai, gerai apriboti ir hormonams pavaldūs lygiųjų raumenų ir jungiamojo audinio ląsteli...
Vieno danties praradimas – delsti negalima
Netekus vos vieno danties, daugelis žmonių linkę numoti ranka – juk tai tik nedidelis tarpelis, ypač jei jis nėra...
Nematomi sparnai: skrydžio saugumas prasideda prieš jums pakylant
Vasara – atostogų ir kelionių lėktuvais metas. Atsisėdę į patogią kėdę lėktuve ir prisisegę saugos diržus, retai s...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų