Ketvirtadienis, 2024.12.12
Reklama

Mažiau išleiskite vaistams ir daugiau sutaupykite savo tikslui

Šaltinis: vlmedicina | 2019-09-30 10:21:14

Artėjant peršalimo ir ligų sezonui, padidėja susirgimų rizika. Su ligomis ateina ir papildomos išlaidos. Vaistinės nėra išimtis – čia, kaip ir bet kur kitur apsiperkant, galima susidurti su nenumatytomis išlaidomis. Tačiau vaistinėse taip pat sėkmingai galima ir sutaupyti, tinkamai susidėjus savo krepšelį.

© Pixabay.com

 

Specialistai pataria, į ką verta atkreipti dėmesį, norint vaistinėje išleisti mažiau ir daugiau sutaupyti savo tikslui – pavyzdžiui žiemos atostogoms šiltuose kraštuose. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas pasakoja, jog yra keletas svarbių ir veiksmingų priemonių, kaip sėkmingai sutaupyti.

Svarbiausia – veiklioji medžiaga. Specialistas būtinai pataria skaityti etiketes. Ten galite rasti daug naudingos informacijos apie veikliąją medžiagą. Žinios apie tai jums leis sutaupyti. Dažnai kaina priklauso nuo gamintojo ir ji skiriasi, nors sudėtis yra visiškai tokia pati.

Jei atidžiau panagrinėsite sudėtį, savo pirkinių krepšelio kainą galite ženkliai sumažinti. Vaistai bus tokie pat efektyvūs. Svarbu suprasti, jog ne kaina, o veiklioji medžiaga ir jų koncentracija yra pati svarbiausia.

Vaistininkai visuomet turėtų pasiūlyti pigiausią vaistinį preparatą ir jei pacientas nori šio vaisto, bet jo tuo metu nėra vaistinėje, vaistininkas gali jį užsakyti ir mieste preparatas bus pristatytas per 2 darbo dienas. Kaime ar miestelyje – per 4 darbo dienas.

Specialistas ragina nepamiršti skaityti informacinių lapelių, nes ten yra visa informacija, kad vaistas veiktų efektyviausiai. Kuo tiksliau vaistinis preparatas bus vartojamas, tuo greičiau liga pasitrauks ir bus išvengta papildomų vaistų pirkimo.

Nuolaidų kortelės. Tai viena paprasčiausių ir efektyviausių taupymo priemonių. Po apsipirkimo panaudojus nuolaidų kortelę, beveik visada gausite tam tikras nuolaidas, taip pat tokios kortelės paprastai išskiria asmeninius gimtadienio laikotarpius.

„Vaistinėse su nuolaidų kortele galima pasinaudoti ir tam tikromis paslaugomis, kaip kad nemokamai pasitikrinti regėjimą, pasimatuoti kraujospūdį, nusistatyti odos tipą ar pasikonsultuoti su gydytoju“, – pasakoja vaistininkas R.  Blynas.

Visos šios paslaugos paprastai yra mokamos, todėl nuolaidų kortelės ne tik prisideda prie tiesioginių akcijų vaistams ir kosmetikai, bet ir suteikia galimybę sutaupyti tam tikroms paslaugoms.

Apsipirkimas internetu. Tai dar viena efektyvi priemonė norint sutaupyti. Visų pirma, perkant prekes internetu, labai dažnai yra taikomos papildomos nuolaidos. Esant poreikiui, iškart galima eiti į akcijų skiltį ir ten rasti sau tinkamų vaistinių preparatų.

Dar viena patogi galimybė perkant internetu – suplanuoti apsipirkimą. Prieš perkant tenka kruopščiai apgalvoti, kokių vaistinių preparatų, papildų ar kosmetikos jums reikia, todėl apsipirkimas greičiausiai bus konstruktyvesnis. Taip pat išlieka pirkimo istorija, ją atsivertus ateityje, galima palyginti koks buvo krepšelis ir kokių prekių gali vėl prireikti.

Galų gale, apsiperkant internetu, galima palyginti kainas. Lietuvoje yra keletas vaistinių tinklų ir labai lengva kiekvienos vaistinės internetiniame puslapyje palyginti, kur kainos yra mažiausios.

Svarbi sudėtis, o ne produkto prekės ženklas. Brangesnis produktas ne būtinai bus kokybiškesnis ar skirsis savo nauda organizmui nuo pigesnių produktų. Prekių lentynose labai gausu, tačiau svarbu suprasti, kad ne tos, kurios bangiausios ir yra žinomų vardų – pačios efektyviausios.

Vaistininkas pataria atidžiai skaityti sudėtį, etiketes. Jose yra naudingos informacijos. Palyginkite ne tokį išreklamuotą produktą su žinomo prekės ženklo produktu. Pamatysite, jog nepopuliariojo sudėtis skiriasi nedaug, tačiau kaina yra ženkliai mažesnė. Už vardą yra daug svarbiau sudėtis. O tokios pat sudėties prekes galite rasti ir už mažesnę kainą.

Vadovaujantis šiais keliais paprastais būdais, galite mažiau išleisti savo pirkinių krepšeliui ir daugiau sutaupyti kitiems užsibrėžtiems tikslams.

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
Kategorijos: Įvairios naujienos
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Sveikatos apsaugos ministrės pareigas pradėjo eiti doc. dr. Marija Jakubauskienė
Davusi priesaiką Seime, sveikatos apsaugos ministrės pareigas ketvirtadienį pradėjo eiti Vilniaus universiteto (VU) Medi...
Šlapimo nelaikymas: nuo jo kenčia kas trečias vyresnio amžiaus gyventojas
Problema, pasireiškianti kas trečiam vyresnio amžiaus žmogui ir galinti pabloginti gyvenimo kokybę bei žmogaus psicholog...
Klaipėdos universiteto ligoninės vadovas: „Lūžio taškų dar bus ne vienas“
Jau daugiau nei metai, kai Klaipėdos universiteto ligoninei, sukurtai sujungus tris Vakarų Lietuvos medicinos įstaigas,...
Valgymo sutrikimas ne tik alina kūną, bet gali vesti ir į savižudybę
Lietuvos vaikų psichikos sveikata kelia nerimą – vis daugėja valgymo sutrikimais sergančių jaunų žmonių. Išskirtin...
Epidemiologė atsakė, kiek užtruks įgyti kolektyvinį imunitetą rotavirusams
Lietuvoje vaikai – nuo naujagimių iki mokyklinio amžiaus – skiepijami nuo 14 užkrečiamųjų ligų. Anksčiausiai...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų