Sekmadienis, 2025.07.06
Reklama

Kaip prižiūrėti odą, kad ji atrodytų jaunesnė

vlmedicina.lt | 2015-05-19 15:06:45

Kokiais būdais per trumpą laiką atgaivinti odą, kad ji atrodytų jaunesnė? Į portalo VLMEDICINA.LT skaitytojos Tomos klausimą atsako kosmetologė Eglė Stalaučinskytė.

 

Veido kaukė
Algirdo Kubaičio asociatyvioji nuotr.

 

„Visada savo klientėms sakau, kad geras odos drėkinimas - pagrindinis daugelio problemų sprendimo būdas. Tačiau atsižvelgiant į esamą veido būklę, gali reikėti ir veido valymo procedūros, ir gero odos drėkinimo, atkūrimo, vitaminų ir mineralų, o kartais - veido masažo tam, kad būtų suaktyvinta veido odos (kraujo ir limfos) mikrocirkuliacija, nes ji pagerina ir kvėpavimą ląsteliniu lygmeniu, maisto medžiagų apykaitą, bendrą odos regeneraciją.

Dažnai į mane besikreipiantiems žmonėms siūlau drėkinamąsias kaukes, lengvą odos šveitimą, serumus ampulėse, jei norima procedūrą pasidaryti namų sąlygomis.

Bet jei nori ir gali sau leisti apsilankymą pas kosmetologą, galimą taikyti ir kitas procedūras. Reikalinga procedūra rekomenduojama apsilankymo metu, atsižvelgiant į individualius poreikius, odos tipą ir esamas problemas.

Rekomenduojami aktyvūs ingredientai kaukėse: hialurono rūgštis, alijošius, pantenolis, AHA rūgštys (maža koncentracija, ne daugiau kaip 10 proc.), įvairūs augaliniai ekstraktai, eteriniai aliejai, peptidai, vitaminai ir mineralai. Veido kaukės – tai viena iš priemonių norint gauti greitą rezultatą.

Be abejo, noras turėti gražią ir sveiką veido odą turi būti ne tik pavasarį, bet visus metus. Reikalinga nuolatinė ir tinkama odos priežiūra, taip pat subalansuota mityba, pakankamas vandens vartojimas. Norintiems tinkamai prižiūrėti odą, rekomenduoju pasikonsultuoti su kosmetologu, kad tiksliai nustatytų odos tipą, esamas problemas bei rekomenduotų tinkamus produktus.


VLmedicina.lt

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Gimdos miomos: keturios aktualijos, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris
Gimdos miomos – tai gerybiniai, gerai apriboti ir hormonams pavaldūs lygiųjų raumenų ir jungiamojo audinio ląsteli...
Vieno danties praradimas – delsti negalima
Netekus vos vieno danties, daugelis žmonių linkę numoti ranka – juk tai tik nedidelis tarpelis, ypač jei jis nėra...
Nematomi sparnai: skrydžio saugumas prasideda prieš jums pakylant
Vasara – atostogų ir kelionių lėktuvais metas. Atsisėdę į patogią kėdę lėktuve ir prisisegę saugos diržus, retai s...
Kai liga paliečia vaiko smegenis: gydymo kelias, komandos darbas ir viltis ateičiai
Ši publikacija – apie centrinės sistemos navikus. Kviečiame susipažinti su Vilniaus universiteto ligoninės Santaro...
Spinalinės raumenų atrofijos gydymas sugrąžina visavertį gyvenimą
Kauno klinikų pacientas Edgaras prisimena, kad būdamas aktyvus, sportą mėgstantis paauglys ėmė vis dažniau vengti fizinė...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų