Šeštadienis, 2024.04.27
Reklama

Keturios makiažo paslaptys ateinančiai vasarai

Šaltinis: vlmedicina | 2019-05-18 00:44:48

Makiažo gerbėjos žino, kad šiltėjantys orai reiškia kaitą ne tik kosmetinėse, bet ir dažymo įpročiuose. Ypač kai kalbama apie pastebimai aktyvesnį odos riebalų išsiskyrimą. Kaip apsaugoti odą nuo gausesnio prakaitavimo bei riebalavimosi, kuris sukelia nelauktą makiažo nutekėjimą, ir išlikti vasariškai gaivioms, pasakoja vaistinių tinklo „Camelia“ grožio ekspertė Karolina Varanavičiūtė.

Pranešimo autorių nuotr.

Makiažas visai dienai

Tam, kad makiažas išliktų ilgiau ir nereikėtų jaudintis dėl jo nutekėjimo karštesnėmis dienomis, rekomenduojamos specialiai tam sukurtos fiksacinės priemonės. Pasak grožio ekspertės, tai puiki išeitis riebesnės odos turėtojoms ir toms, kurioms kasdienis makiažas neišsilaiko visą darbo dieną.

„Makiažą fiksuojančias priemones rekomenduojama naudoti pabaigoje. Savo purškiamuoju dulksnos efektu, jos nenuplauna makiažo, neapsunkina veido ir padeda jį išlaikyti visą dieną. Esant karštesniems orams, jas galima naudoti dienos eigoje kaip odos atgaivinimo priemonę“, – patarimu dalinasi pašnekovė.

Skaistalai, tviskėjimą suteikiančios priemonės

Švytinti oda – sveikos odos akcentas. Vasaros laikotarpiu grožio ekspertė vietoje įprastai šviesinamųjų ar papildomo spindesio suteikiančių kontūravimo (angl. highlighter) priemonių kreminiu pagrindu, rekomenduoja rinktis birias. Kitu atveju oda gali atrodyti nenatūraliai.

„Šiltuoju sezonu oda natūraliai įgauna daugiau blizgėjimo, todėl naudojantiems papildomas švytėjimo ar veido kontūravimo priemones, vertėtų nepersistengti, kad oda neatrodytų apsunkusi. Rekomenduojama bronzantus, skaistalus ar spindesio bei šviesinamąsias priemones rinktis ne kreminiu, o biriu pagrindu. Dėl gausesnės veido riebalų sekrecijos minėtos priemonės gali tiesiog nesilaikyti ant veido ir sutekėti į odos raukšleles. O biraus pagrindo priemonės odą pasausins ir neleis jai perdėtai riebaluotis“, – švytėjimo efektą kontroliuoti pataria grožio ekspertė.

Artimi akims ir lūpoms atspalviai

Sodriai ryškios spalvos – visuomet traukia akį. Tačiau vasaros laikotarpiu, pasak K. Varanavičiūtės, jos gali suteikti išvaizdai sunkumo bei perdėto tamsumo įspūdį. Kadangi vasara asocijuojasi su lengvumu ir gaiva, šiltuoju sezonu rekomenduojama rinktis žemiškesnius makiažo atspalvius.

„Lengvumo išvaizdai suteiks natūraliai jūsų lūpoms bei akims artimesni atspalviai. Jų dėka sukursite natūralumo efektą, kuris šiuo sezonu labai populiarus. Naudojant žemiškesnių spalvų lūpų dažų, skaistalų ar šešėlių paletę, nerizikuojate, kad jūsų makiažas atrodys dirbtinai. Dėl atspalvių natūralumo, jais galite naudotis drąsiai ir nemokėdamos visų kontūravimo paslapčių“, – pasakoja specialistė.

Kelios gudrybės

Iš nepatogios padėties, pasak grožio ekspertės, visuomet padės išsisukti kelios gudrybės. Jos leis gerai atrodyti ne tik nuotraukose, bet ir ilgą darbo dieną. Nereikėtų pamiršti ir vandeniui atsparių priemonių.

„Drėgmę sugeriančios servetėlės rankinėje – puiki išeitis sugerti riebalų sukeltus nemalonumus. Taip apsaugosite savo odą nuo papildomo makiažo sluoksnio dengimo ir pašalinsite nemalonų blizgėjimą. Servetėlės pasitarnaus ir tuomet, kai reikės išlyginti ir kiek nubėgusių lūpų dažų spalvą.

Na, o vandens pramogų mėgėjoms rekomenduojama šiuo laikotarpiu pasirūpinti vandeniui atspariomis priemonėmis. Jos ypač pasiteisina šviesesnių veido bruožų turėtojoms, kurioms ryškų žvilgsnį išlaikyti padės vandeniui atsparūs tušai blakstienoms ar antakiams“, – patarimais dalinasi K. Varanavičiūtė.

Įvertinkite straipsni:
Jūs dar nebalsavote
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Nauja farmacinės rūpybos paslauga leis rečiau lankytis pas gydytoją dėl recepto išrašymo
Nuo kitų metų pradžios gydytojai galės išrašyti vaistus ilgiau nei pusmečiui, t. y. 6–12 mėnesių laikotarpiui. Tač...
Pavasario saulė taip pat gali pakenkti odai ir ją nudeginti
Po permainingų pavasario orų mėgaudamiesi pasiilgta saule, žmonės dažnai daro vieną klaidą – nepasirūpina odo...
Ir maistas, ir vaistas: salierai padės detoksikuotis pavasarį
Salierai auginami jau tūkstančius metų: jų ištakos siekia Viduržemio jūros regioną, kur senovės Graikijoje ir Romoje sal...
Verta žinoti būsimiems ir esamiems tėvams: šleivapėdystė ir šleivojimas – skirtingi dalykai
„Nebūk šleivapėdis", – tėvai subara vaiką, kuris eidamas pėdas ant pagrindo stato ne lygiagrečiai, o įs...
Kaip sportuoti saugiai: pataria gydytojas kardiologas
Daugiau nei prieš tūkstantį metų persų kilmės gydytojas ir filosofas Avicena sakė: „Judėjimas gali pakeisti daugel...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų