Penktadienis, 2023.12.01
Reklama

Auros nusako žmogaus emocijas ir padeda diagnozuoti ligas

2012-02-24 14:26:01

Techninių mokslų daktaras Artūras Dabkevičius naujausia aparatūra fotografuoja žmonių auras (daugiaspalvį žmogaus energijos spindėjimą). Iš nuotraukos sprendžiama, kokios yra žmogaus ligos, kokios jo stipriosios ar silpnosios pusės. Aparatu galima tirti ir mus supančių objektų biolaukus.

Pasaulyje yra sukurtos 6-7 skirtingais principais veikiančios technologijos, kurių dėka padaromos auros fotografijos. Iš jų  įmanoma „ištraukti“ informaciją apie žmogų ar objektą.

Dvasinė sritis

Dr. A. Dabkevičius. Jolitos Žurauskienės nuotr.

Kauno technologijų universiteto dėstytojas pasakoja, kad jį visuomet domino įvairūs dalykai, susiję su nepažintu pasauliu: parapsichologija, astrologija, žmonių tarpusavio santykiai, socionika. A. Dabkevičius apie aurą skaitė įvairiuose šaltiniuose, ezoteriniuose ir religiniuose tekstuose.

 „Bažnyčiose, cerkvėse aplink šventųjų ir angelų galvas matome vaizduojamas aureoles, nimbus. Man dažnai kildavo klausimas: „Kas tai? Kodėl žmonės, pavaizduoti šventuosiuose paveiksluose tai turi, ir kodėl mes aplink paprastus žmones nimbų, aureolių nematome? Kuo tie šventieji, angelai, senieji mokytojai tokie ypatingi, kad jie švyti?“ – apie tyrinėjimų pradžią pasakoja mokslininkas.

 Pasak A. Dabkevičiaus, auros fotografijos padaromos skirtingais principais veikiančių technologijų dėka. Tuomet iš jų „ištraukiamas“ ne tik spalvotas vaizdas, bet ir objektyvi informacija apie žmogų ar objektą. Žmogus sužino ne tik savo fizinio kūno bei sveikatos būklę, bet ir savo emocijas, gaunami energiniai duomenys.

Pirmosios paieškos

Artūras Dabkevičius literatūros apie aurą ieškodavo knygose, internete. Vėliau pradėjo domėtis praktiniais auros fotografavimo metodais.

„Internete suradau, kad auros fotografijas daro Arvydas Daškus. Jis, beje, pirmasis iš JAV į Lietuvą atsivežė auros fotografavimo įrangą ir jas fotografavo. Vėliau prie šio darbo prisijungė ir Kauno technologijų universiteto docentas, technikos mokslų daktaras Jonas Algimantas Dainauskas bei kiti šios srities tyrinėtojai“, – dėstė pašnekovas.

Kadangi visi, kas dirbo šioje srityje buvo labai užsiėmę ir A. Dabkevičiui niekaip nepavyko pasidaryti savo auros nuotraukos, jis nusprendė tai atlikti pats.

 „Susiradau gamintojus Amerikoje, Rusijoje, įsigijau techniką ir pradėjau darbuotis šioje srityje. Pirmiausia dirbau su savimi, su savo artimaisiais, vėliau ir su kitais, mielais Lietuvos žmonėmis. Į mane kreipiasi Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir kitose šalyse gyvenantys žmonės”,– sakė mokslininkas.

Tyrinėjo aplinką

Dėstytojas, įsigijęs JAV pagamintą rezonansiniu principu veikiančią auros biolauko matavimo įrangą, pirmiausia pradėjo tyrinėti mus supančių objektų aurą. Mokslininką domino savas kraštas, kuriame yra labai daug sakralių vietų. Jis tyrinėjo įvairius šaltinius, alkakalnius, mitologinius akmenis, Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo vietas.

„Lietuvoje yra labai daug vietų, skleidžiančių nuostabią, tyrą energiją. Ir ne be reikalo žmonės ten važiuoja, meldžiasi, aukoja, kadangi tose vietose įvyksta stebuklingi išgijimai. Ten spinduliuojama tyra, šviesi, dieviška energija. Šventoje vietoje su žmogumi vyksta nuostabūs procesai, kuriuos aš, aparatūros pagalba, užfiksavau. Spinduliavimą

skleidžia ne tik aplinka, pokyčiai vyksta ir žmogaus auroje, biolauke, energetiniuose centruose bei čakrose. Ilgiau ten pabuvus nurimsta protas, emocijos, žmogus įgauna vidinės ramybės, šventumo jausmą“, – pasakoja tyrinėtojas.

 Du aparatai

Savo darbe A. Dabkevičius naudoja du aparatus. JAV pagamintas aparatas matuoja virpesių dažnį tam tikrose žmogaus auros zonose (iš viso šių zonų yra 40). Programinė įranga apskaičiuoja ir pateikia konkrečios srities spalvas. Nors šis aparatas buvo sukurtas JAV, tačiau programinę įrangą padėjo kurti Rusijos mokslininkai, dirbantys Maskvos valstybiniame Baumano technikos universitete.

„Šį aparatą pasirinkau todėl, kad juo galima tirti ne tik žmogaus, bet ir mus supančių objektų biolaukus bei auras. Galima stebėti net augalo nuotaikas. Specialia programa matome, kokių medžiagų augalui trūksta, ar jam užtenka drėgmės ir kt.  Šis aparatūros veikimo principas patiko todėl, kad visi duomenys objektyvūs. Juos pateikiame absoliučiais vienetais – hercais“, – pabrėžia mokslininkas. Kitas aparatas pagamintas Rusijoje, veikia Kirliano metodu. Šia įranga tiriama žmogaus psichoemocinė, fiziologinė būklė, bioenergetinių centrų – čakrų veikla, visų organų ir sistemų bioenergetika. Taip pat nustatomi žmogaus streso, aktyvacijos lygio parodymai, energetiniai resursai, auros biolauko vaizdai parodomi iš priekio bei iš šonų. Iš gautų duomenų atliekama objektyvi diagnostika.

Rusijoje oficialiai patvirtintas metodas

Auros fotografavimo principą atrado rusų mokslininkas Semionas Kirlianas prieš Antrąjį pasaulinį karą. Jis fotografuodavo žmogaus plaštaką, kurią dėdavo ant fotografinės plokštelės, patalpindavo į aukšto dažnio silpnos srovės elektromagnetinį lauką ir plaštaka švytėdavo. S. Kirlianas pastebėjo, kad žmogaus plaštakos bioelektrofotografija labai priklausė nuo žmogaus emocinės būklės. Vėliau, žinomas rusų mokslų daktaras, profesorius Konstantinas Korotkovas, ( šiuo metu dirbantis Sankt Peterburge), patobulino S. Kirliano metodą ir sukūrė GDV kamerą.

Rusijoje nustatyta, jog duomenys, gaunami šiuo principu yra objektyvūs ir atitinka kitus tyrimo duomenis, atliekamus medicininės paskirties aparatūra. Todėl šis aparatas naudojamas poliklinikose, sanatorijose. Juo atliekamas paciento sveikatingumo tyrimas. Lietuvoje taip pat atsiranda vis daugiau informacijos apie auros diagnostiką. Pasak mokslininko, anksčiau žmonės į tai žiūrėjo kaip į mistiką, magiją, dabar supranta, kad tai objektyvūs dalykai. Tyrimus atliekant Kirliano metodu, yra galimybė per 5 minutes atlikti visų organų ir sistemų greitąją diagnostiką. Poliklinikoje žmogus, norintis atlikti visų organų diagnostiką, sugaištų daug laiko.

 Auros diagnostika padeda atpažinti ligą

A. Dabkevičius Kirliano metodu veikiančiu aparatu diagnozuoja sveikatos būklę  dviems lygiais. Pirmuoju – naudojant filtrą ir antruoju – be filtro. Naudojant filtrą nustatoma žmogaus fiziologinė būklė, organų ir sistemų veikla. Parodoma, kokie procesai žmogaus organizme vyko maždaug metus laiko. Be filtro – nustatoma mėnesio psichoemocinė būklė.

 „Galima nusakyti, kokie procesai vystysis žmogaus sveikatos srityje, į ką atkreipti dėmesį, kokie organai ar sistemos yra pavojuje, ar jie nusilpę, pavargę, išsekę. Nusakomos ir uždegiminės vietos. Gauname informaciją apie žmogaus organo, sistemos energetinį lygmenį, taip pat nustatomas aktyvacijos, streso lygis“, – pasakoja techninių mokslų daktaras.

A. Dabkevičius pabrėžia, kad jei aktyvacijos, streso lygis didelis, žmogus jautriai reaguoja į nepalankias aplinkybes, gali išsekti emociškai. Dėl šių priežasčių gali išsivystyti įvairūs psichosomatiniai sutrikimai. Jei

žmogus linkęs į aktyvumą – gali vystytis neurozės. Dramatiškas žmogus gali būti konfliktiškas, jei pasyvus – gali atsirasti depresinis fonas. Nustatant energetinius resursus pastebima, kad jei jie išsekę, jų potencialas neigiamas, tuomet žmogus būna vangus, lėtas. Jam niekas neįdomu, jis neišsimiega, turi chroniškų sveikatos problemų. Tokiam žmogui rekomenduojamas kokybiškas poilsis, geras maistas, kūno atgaiva. Jei energetinis potencialas didelis, teigiamas – žmogus kupinas jėgų, pilnavertis, gali džiaugtis gyvenimu, mylėti, dirbti.

Žmonės patys sau kenkia

Auros diagnostikos metu nustatomi pagrindinių septynių energetinių centrų – čakrų –energetiniai resursai. Mokslininkas pastebi, kad pastaraisiais metais itin pagausėjo gerklės čakros sutrikimų. Šio centro veikla sutrinka dėl vidinių ir išorinių priežasčių. Vidinės – neadekvatus informacijos perdavimas pasauliui. Jei žmogus meluoja, kuria nebūtus dalykus, šio komunikacijos centro energetika išsenka.

 „Ne be reikalo mūsų protėviai sakydavę: „kalbėjimas – sidabras, o tylėjimas – auksas“. Beje, kenkia ir neigiami kitų žmonių poelgių, išvaizdos, veiklos vertinimai. Tokiu būdu išsekinama, sugadinama šio gerklės centro veikla“, – pabrėžia A. Dabkevičius.

 Prie išorinių priežasčių priskiriama įvairi negatyvi informacija, kurią girdime ir matome. Todėl negatyvios informacijos reikėtų vengti, ją riboti. Pastebėta, kad žmonėms, kurie intensyviai naudojasi mobiliuoju telefonu (dėl jo elektromagnetinio „apšvitinimo“), taip pat sutrinka skydliaukės ir gerklės čakros veikla.

Kaip perskaityti auros spalvas

Rezonansiniu metodu veikiančiu amerikietišku aparatu nustatomas svyravimo, virpesių dažnis žmogaus auroje arba biolauke. Virpesių dažnis pervedamas į matomą spektrą. Tuomet, kai gaunamos spalvos, pagal jas galima daug ką pasakyti apie žmogų.

 Auroje iš viso gali būti 15 spalvų. Jos nusako įvairius žmogaus gyvenimo aspektus, susijusius su emociniais dalykais. Pati blogiausia – juoda spalva. Tai „blokai“ žmogaus gyvenime, kurie susiję su emociniais ar su mentaliniais dalykais. Žmogui, kurio auros nuotraukoje yra daug juodos spalvos, patariama, ką reikėtų pakeisti savo gyvenime.

Jei žmogaus auroje dominuoja rudos, raudonos spalvos – toks žmogus – žemiškas, praktiškas, turintis savo nuomonę, gerai susigaudantis materialiuose dalykuose. Tai –  verslo pasaulio žmonės, dirbantys finansinėje srityje. Jei dominuoja žalia spalva, vadinasi žmogus yra emocionalus, dažniausiai tokie būna menininkai, aktoriai.

Ypač daug žalios spalvos turi dramatiški, konfliktiški žmonės. Jiems neįdomu gyventi paprastai, pilkai, nuobodžiai, jiems reikia gilių išgyvenimų.

 Jei auroje dominuoja mėlyna spalva – žmogus ramus – dirbantis protinį, analitinį darbą. Pastarieji yra šiek tiek sausoki, tačiau puikūs strategai, numatantys ateitį, planuojantys savo veiklą. Violetinė ir balta spalva gaubia dvasinės srities žmones. Tai – tradicinės, dvasinės krypties žmonės – besimeldžiantys ar naujųjų praktikų pasekėjai.

Jolita Žurauskienė

valstietis.lt

 

Įvertinkite straipsni:
Balsavimu įvertinimas 3 / 5 (2). Jūs dar nebalsavote
(2)
Kategorijos: Įvairios naujienos
skaityti komentarus (0)
Rašyti komentarą
Pasidalinti su draugais

Susiję straipsniai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI
Inovatyvus kepenų naviko gydymas radioaktyviomis medžiagomis
Kauno klinikų Radiologijos klinikoje naujos gydymo galimybės pacientams, kuriems negalima atlikti sudėtingų kepenų navik...
Diagnozė – demencija: kaip kuo ilgiau užtikrinti kokybišką gyvenimą
Nors pastaraisiais dešimtmečiais europiečiai sulaukia vis garbingesnių jubiliejų, tačiau ilgėjanti gyvenimo trukmė diktu...
Komfortiškas gyvenimas sergant prostatos vėžiu ir jį įveikus – įmanomas
Kiekvienais metais lapkričio mėnesį visame pasaulyje minimas „Ūsuotas lapkritis” (angl. Moustache, - vember)...
Motinystės iššūkių akivaizdoje moteris neturėtų likti viena
Kalbėti apie sveikatos problemas ir prašyti pagalbos neturi būti nepatogu ar gėdinga. Ypač tokiu jautriu periodu, kurį i...
Savanorystė įkvepia: maltiečiai ir asmenys, turintys negalią, mokosi vieni iš kitų
Įprasta manyti, kad Maltos ordino savanoriai kasdien padeda vargstantiems, vienišiems seneliams, vaikams ir jaunimui iš...
Populiarios žymos
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktaiPrivatumo Politika
2015-20 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų