Data: 2020.11.29 04:38
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Sveikatos apsaugos ministrė susitiko su Vokietijos ambasadore

vlmedicina.lt | 2015-02-19 16:43:31

Ketvirtadienį, vasario 19 dieną, Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė susitiko su Vokietijos ambasadore Lietuvoje J. E. Jutta Schmitz. Susitikimo metu buvo aptarti dvišaliai Lietuvos ir Vokietijos santykiai sveikatos srityje. Sveikindama prieš pusmetį paskirtą ambasadorę, ministrė išreiškė viltį, kad šalių partnerystė ir toliau išliks stipri.

Rimantė Šalaševičiūtė ir J. E. Jutta Schmitz.
SAM Ryšių su visuomene skyriaus nuotr.

„Džiaugiamės ir vertiname artimus santykius su kolegomis iš Vokietijos. Glaudžiai bendradarbiaujame su Tiūringijos laisvosios žemės socialinių reikalų, šeimos ir sveikatos apsaugos ministerija. Esame dėkingi ir atskiriems Vokietijos piliečiams, jų fondams, kurie nuolat padeda ir remia įvairias Lietuvos gydymo įstaigas. Džiugu, kad šiandien ne tik mūsų medicina mokosi iš Vokietijos gydytojų, tačiau ir pasaulyje pripažinti Lietuvos specialistai dalinasi sukaupta gerąja patirtimi“, – sakė ministrė.

Vokietijos ambasadorė Lietuvoje J. Schmitz tikino, kad ambasada pasirengusi rūpintis abiejų šalių santykiais, jų plėtra bei gilinimu. „Su džiaugsmu galiu konstatuoti, kad santykiai yra išties labai geri, glaudūs, grįsti abipusiu pasitikėjimu. Vokietijos ambasada yra pasiruošusi tarpininkauti, visokeriopai padėti bei pasitarnauti šalių sveikatos sistemų gerinimui“, – teigė Vokietijos ambasadorė Lietuvoje.

Ministrė R. Šalaševičiūtė, sužinojusi, kad ambasadorė J. Schmitz su kolegomis jau yra aplankiusi Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikas, pakvietė taip pat susipažinti su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų galimybėmis bei įranga, Druskininkuose ir Birštone veikiančiomis medicininės reabilitacijos įstaigomis, specialistų darbu.

SAM Ryšių su visuomene skyrius