Data: 2020.11.26 04:00
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Skauda koją, atsirado įdubimas ir patinimas

vlmedicina.lt | 2014-03-06 00:02:33

Klausimas. Praeitais metai einant trumpam sutraukė dešinę koją, nuo kelio iki pėdos jaučiau nemalonų skausmą, nuo kelio į viršų buvo užtirpęs nemažas kojos plotas. Tuo pačiu metu atsirado ir problemų dėl kelio skausmo, kartais jis būdavo karštas, einant traksėdavo.

Kelis
Algirdo Kubaičio nuotr.

Buvo paaiškinta, jog yra išalgija, o dėl kelio - jog paprastas uždegimas. Mane domintų tas užtirpimas, nes toje vietoje atsirado įdubimas, lyg būtų plyšęs raumuo. Šiuo metu tirpimas pasišalino. Liečiant jaučiamas nemalonus skausmas ir deformuota koja toje vietoje - įdubimas ir patinimas eina į šonus. Kas tai galėtų būti? Kristina, 23 m.

Atsako Vilniaus „Mano šeimos klinikos“ šeimos gydytoja Jūratė Ivanauskienė

Labai rekomenduočiau jums kreiptis į gydytoją reumatologą, kad jis atliktų reikiamus tyrimus ir pasiaiškintų, ar jūsų skundai nėra vienos sisteminės ligos pasireiškimas labai skirtingais simptomais. Nervinių šaknelių pakenkimai, skausmai, tirpimai, audinio pasikeitimai – tai daugybė padrikų simptomų, kurie gali byloti apie esamą sisteminę ligą.

VLmedicina

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.