Data: 2020.12.06 00:41
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Pradėjęs mylėtis per greitai baigiu

vlmedicina.lt | 2014-08-15 00:01:44

Klausimas. Ką man daryti, kad taip greit nebaigčiau - vos pradėjus mylėtis baigiu maždaug po 2 minučių? Ką man daryti? Liudas, 24 m.

Viktoras Šapurovas
Viktoras Šapurovas. Audriaus Privedos nuotr.

Atsako gydytojas psichiatras, psichoterapeutas-seksologas Viktoras Šapurovas

Iš  aprašymo susidaro įspūdis, kad vyras nepatenkintas per trumpu aktu. Lytinių aktų statistika byloja, kad aktų trukmė svyruoja nuo 1 iki 4 min. Kitas dalykas, ko ir kiek reikia moteriai, kad patirtų pasitenkinimą? Moters orgazmas būna dviejų pagrindinių tipų: klitorinis ir vaginalinis. Žinoma, būna ir mišrių, taip pat kylančių veikiant kitas lyties organų ar kūno dalis. Klitorinio orgazmo tipo moteriai frikcijų trukmė mažiau svarbi, nes pasitenkinimą ji patiria nuo poveikio į klitorį. Užtat vaginalinio orgazmo tipo moterims akto trukmė yra svarbi.

Norint pailginti aktą galima naudotis specialiais vaistais iš antidepresantų grupės; prezervatyvais - įprastiniais ir specialiai suteptais; psichoanalitine terapija, kurios metu pirmiausia išsiaiškinama psichologinė priežastis ir po  to ji šalinama;  seksoterapijos užduotimis.


 

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.