Data: 2020.09.29 17:59
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Organizmo valymas druska ir vandeniu

vlmedicina.lt | 2013-12-04 00:02:12

Klausimas. Esu 54 metų, mano ūgis 162 cm, sveriu 78,6 kg, noriu daryti organizmo išvalymą su druska ir vandeniu. Ar galiu daryti? Violeta, 54 m.

Vanduo
Geriausią organizmo valymo efektą duoda vanduo. Algirdo Kubaičio nuotr.

Atsako Vilniaus UAB „Mano šeimos klinika“ šeimos gydytoja Jūratė Ivanauskienė

Mano nuomonė apie tokius organizmo išvalymus yra gan skeptiška. Matau čia daug rizikų sveikatai. Jeigu yra padidėjęs kraujospūdis, virškinimo trakto sutrikimai – jie gali paūmėti dėl tokio tirpalo vartojimo. Jei yra noras pasijusti lengviau, apsivalyti, pakeiskite savo mitybą. Visada galima atsisakyti kokių nors produktų, patiekalų, galima daryti kartą per savaitę iškrovos dieną.

Atsako natūropatas Liudvikas Šalčius

Druskos, kaip valymo priemonės, nerekomenduoju naudoti. Organizmo valymui geriau tiktų didesni kiekiai gryno, nevirinto vandens. Jei pageidaujate suaktyvinti virškinimo trakto veiklą, galite į stiklinę vandens įberti kelias kruopelytes druskos. Druska atlieka daug teigiamų funkcijų organizme, tačiau dideli jos kiekiai gali veikti priešingai. Geriausią valymo efektą duoda vanduo.

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.