Data: 2020.09.28 21:14
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Kauno klinikinė ligoninė toliau veiks dabartinėse patalpose

vlmedicina.lt | 2013-08-02 15:38:06

Kauno klinikinę ligoninę perduodant Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM), siekiama, kad paslaugos gyventojams ir toliau būtų teikiamos kokybiškai ir efektyviai. Gyventojai ir medikų bendruomenė gali būti tikri, kad nei SAM, nei Kauno miesto Taryba neketina nutraukti šios ligoninės veiklos ar keisti patalpų paskirties. Tai sutarė Sveikatos apsaugos viceministras Gediminas Černiauskas, susitikęs su Kauno miesto meru Andriumi Kupčinsku.

Koridorius
Redakcijos archyvo nuotr.

Pasak viceministro G. Černiausko, nei viena pusė nepasisakė už Kauno Klinikinės ligoninės uždarymą ar jos perkėlimą iš miesto centro. „Galbūt apie tai būtų galima kalbėti po kelerių metų, jeigu būtų įrengtos naujos, kokybiškos patalpos, galinčios pagerinti medikų darbo sąlygas ir padidinti pacientų saugumą, - sako viceministras. - Iki to laiko ir pacientai, ir medikai gali jaustis saugūs - ligoninė veiks visu pajėgumu dabartinėse patalpose“.

Sprendimą dėl Viešosios įstaigos Kauno klinikinės ligoninės dalininko turtinių ir neturtinių teisių perdavimo Sveikatos apsaugos ministerijai Kauno miesto taryba priėmė liepos 18 d.

Sveikatos apsaugos ministerija