Data: 2020.11.26 04:01
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Kaip pasididinti penį? Ar padės maisto papildai?

vlmedicina.lt | 2013-12-03 00:02:33

Klausimas. Ar  tiesa, kad vartojant „XtraSize“ galimas penio padidėjimas? Jeigu taip, tai ar būna šalutinis poveikis? Vytoldas, 45 m.

Mindaugas Danilevičius
Mindaugas Danilevičius. Algirdo Kubaičio nuotr.

Atsako gydytojas urologas med. dr. Mindaugas Danilevičius

Daugelis vyrų kartkartėmis pagalvoja apie didesnę varpą. Tačiau ne visi vyrai apie tai linkę atvirauti, todėl nepasitardami savarankiškai ieško informacijos, bando vartoti vienus ar kitus maisto papildus, tačiau dažniausiai rezultatu nusivilia. Nei tepant tepalu, nei vartojant maisto papildus („Xtra size“ ar kitus) varpą pailginti nebus taip paprasta, kaip skelbiama reklaminiuose internetiniuose tinklapiuose ar bukletuose.

Labiau tikėtinas efektas šią „patologiją“ gydant chirurginiu būdu (operacijos metu pailginama ne pati varpa, o ji atpalaiduojama nuo raiščių, kitaip tariant, pailginami varpą laikantys raiščiai). Operacinis gydymo būdas turi savo pasekmių. Po chirurginės intervencijos varpa nebestovės taip, kaip anksčiau, - „žiūrėdama“ į viršų, jos padėtis erekcijos metu gali šiek tiek koreguotis, galimi ir erekcijos sutrikimai. Kam tuomet Jums didelė varpa, jei tapsite impotentu? Operacinį gydymo būdą rekomenduoju pasirinkti tik esant mikrovarpai (labai mažai varpai, t. y. kai ji erekcijos metu nesiekia septynių centimetrų), o ne visiškai normalaus dydžio varpai.

Nepaisant to, kad kai kurie žmonės turi mažą nosį, jie puikiai užuodžia visus kvapus, todėl patenkinti ja, nes ji atlieka savo funkciją. Lygiai taip pat su varpa, todėl esu tikras, kad ir su nedidele varpa galima puikus seksas.

Ekstenderis
Ekstenderis. Redakcijos archyvo nuotr.

Be abejo, visur yra išimčių, todėl jei Jūs manote, jog Jūsų varpa vis dėlto per maža, siūlau pamėginti ne tabletes, ne tepalus, ne operacinius gydymo būdus, o pradėti nuo ekstenderio. Tokiu būdu sulauksite mažiausiai šalutinio poveikio. Ekstenderio veikimo mechanizmas paremtas tempimo principu, dėl to didėja varpos audinių masė, varpa tampa tiek ilgesnė, tiek storesnė. Taikant šį metodą varpa pailgėja tiek ramybės, tiek erekcijos būsenos nuo 2 iki maksimaliai 5 cm. Gydymo efektyvumas priklauso nuo metodo taikymo trukmės. Gydymo trukmė nešiojant vieną ar kitą Jūsų pasirinkta ekstenderį turėtų būti kasdien 4-8 val. ir taip ne mažiau kaip 4-6 mėn. laiko. Kuo ilgiau nešiosite, tuo didesnė tikimybė maksimaliai pailginti varpą.

Tačiau jei Jūs turite antsvorio, t. y. kai varpa sumažėja pasislėpdama po pilvo riebalais, patartina pirmiausiai gydytis ne tabletėmis ar kitais būdais, o dieta.

Nereikia pamiršti, jog didelė varpa neužtikrina, jog moteris lytinio akto metu jaus didesnį malonumą nei su įprasto dydžio varpa, ne visoms moterims tinka ir patinka ilga ir didelė varpa. Moteriai tai tik optinis dirgiklis! O sekso kokybė labiau priklauso nuo Jūsų kūrybiškumo, bet ne nuo varpos dydžio. Todėl prieš pasirinkdami „gydymo metodus“ gerai apgalvokite, ar iš tikrųjų Jums to reikia.

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.