Data: 2020.11.29 04:32
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

„Interlux“ stiprina pozicijas rinkoje

vlmedicina.lt | 2012-11-05 10:56:42

Pažangias medicinos technologijas gydytojams ir pacientams teikianti bendrovė „Interlux“ stiprina pozicijas rinkoje. „Interlux“ šiemet įsigijo medicinos technologijų bendrovę „Vitlita“, kuri specializuojasi imunohematologijos  srityje. Taip pat bendrovė įsteigė naują įmonę „Sormedica“, kuri specializuosis chirurgijos, onkologijos ir radiologijos srityse. Planuojama „Sormedica“ apyvarta šiemet sieks 5 mln. litų.

Laboratorija
Redakcijos archyvo nuotr.

Pasak „Interlux“ direktoriaus medicinos mokslų daktaro Audriaus Matuzevičiaus, plėsti ir stiprinti bendrovės veiklą skatina itin sparti mokslo ir technologijų pažanga laboratorinės medicinos, vaizdų diagnostikos bei  minimalaus invazinio gydymo srityse. Įmonė jau nuo 1994 m. siekia aprūpinti gydymo įstaigas naujausiomis, saugiomis ir efektyviomis technologijomis bei pažangiais gydymo metodais – ypač spindulinio gydymo, onkologijos ir chirurgijos srityse. Šie metodai ne tik leidžia gerokai padidinti gydymo efektyvumą, kas pacientams suteikia geresnę gyvenimo kokybę, bet ir mažina gydymo kaštus.

„Bendrovės „Interlux“ specializacija ‒ terapijos, vaizdų ir funkcinės diagnostikos bei laboratorinių tyrimų technologijos, tuo tarpu įmonė „Sormedica“ įsteigta  tam, kad ypatingą dėmesį sutelktų tokioms greitai besivystančioms sritims kaip chirurgija, onkologija ir radiologija. Čia ypač reikalingi pažangiausi sprendimai, padedantys gydytojams gelbėti gyvybes ir gydyti ligonius greičiau, veiksmingiau, kiek įmanoma išvengiant nepageidaujamų gydymo padarinių“, ‒ sako „Interlux“ direktorius A. Matuzevičius.

Bendrovėje „Sormedica“ šiuo metu jau dirba 13 specialistų, iš kurių pusę sudaro buvę „Interlux“ darbuotojai. Įmonei vadovauja solidžią vadovavimo darbo patirtį farmacijos ir medicininės įrangos srityse sukaupęs gydytojas Andrius Nikanorovas. Prieš tai A. Nikanorovas įmonėje „Interlux“ užėmė Invazinių gydymo technologijų padalino vadovo pareigas.

„Naujai įsteigta bendrovė „Sormedica“ perima geriausią „Interlux“ patirtį, veiklos metodus ir puikų ligonių bei gydytojų poreikių išmanymą. Bendradarbiaudami su geriausiais pasaulio medicinos technologijų gamintojais, Lietuvos žmonėms galėsime užtikrinti galimybę gauti pažangiausią gydymą, o medicinos personalui – galimybę dirbti saugiau bei efektyviau“, – pažymi A. Nikanorovas.

UAB „Sormedica“ Lietuvoje diegia medicinos technologijas, sukurtas lyderiaujančių pasaulyje kompanijų: „Stryker“, „Accuray“, „Wright Medical Corporation“ „Integra Lifesciences“, „Edwards Lifesciences“, „Laborie“, „Volcano“, „Bard“, „Carl Zeiss Meditec“ ir kitų.

Apie „Interlux“

Bendrovė „Interlux“ yra tarptautinė medicinos ir mokslo technologijų platintoja, viena didžiausių šios srities įmonių Lietuvoje. Savo veiklą pradėjusi 1994 m., bendrovė įtvirtino savo pozicijas tiek Lietuvoje, tiek ir Latvijoje. Įmonė platina medicinos, mokslo, veterinarijos, diagnostikos, laboratorinę įrangą, prekiauja in vitro diagnostikos reagentais bei vienkartinėmis medicinos priemonėmis. „Interlux“ siūlomame asortimente daugiau nei  1 mln. produktų. 2011m. „Interlux“ apyvarta 45 mln. litų.

vlmedicina.lt