Data: 2020.08.11 07:39
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Geopatogeninė zona ir epilepsija

vlmedicina.lt | 2013-12-19 00:02:26

Klausimas. Ar galėjo turėti įtakos nėščiosios gulėjimas lovoje, kuri buvo geopatogeninėje zonoje (Hartmano mazgas)? Po 8 metų sužinojome apie šią probleminę vietą, kur ir stovėjo lova. Vaikas gimė su epilepsija, kuri nepasiduoda gydymui iki šiol. Gal gydymui reikia ieškoti kitokios, netradicinės formos, jei toks mazgas galėjo įtakoti ligą? Marija, 52 m.

Nėščia
© Fotolia.com

Atsako Edmundas Kirda, kvantinės struktūros fizikas, kosmoenergetikas

Nuo seno besilaukiančios moterys buvo labai saugomos. Nėštumo metu svarbu ne tik kokioje zonoje miegi, bet ir kokie santykiai su artimaisiais, ar patiriamos stiprios emocijos, išgyvenimai. Labai svarbu, kas vyko besilaukiančios moters gyvenime tuo metu, kai vystėsi kūdikio smegenys.

Buvimas geopatogeninėje zonoje žmogų išsekina, erzina. Zona gali daryti įtaką žmogaus sveikatai, jeigu jau yra fiziologinis pokytis, ji sustiprina esamą patologiją.

Gydytojas Ernestas Hartmanas tyrė sunkiai sergančius ligonius ir jų miegojimo vietą. Jis atrado energetinį tinklą, kuris vėliau buvo pavadintas jo vardu. Energijos linijų susikirtimo vietose, vadinamuosiuose mazguose yra didesnis radioaktyvumas, o anksčiau fizikai su paprasčiausia radijo įranga stebėjo, kad tose vietose prasčiau veikia radijas. Hartmanas teigė, kad tos linijos ir jų susikirtimo vietos turi įtakos sveikatai.

Pirmas patarimas būtų keisti gulėjimo vietą. Pasitarkite su bioenergetikais dėl neutralizuojančių priemonių. Kartais būna, kad jau nelabai ir yra kur perstumti lovą, tokiu atveju reikia pasitelkti klimatą namuose gerinančias kompensacines priemones.

Epilepsijos išsivystymui įtakos turi daugybė veiksnių, kaltinti vien geopatogenines zonas negalima. Yra daugybė netradicinės medicinos specialistų, reikia atrasti sau tinkamą gydymo metodą. Svarbiausia, rinkdamiesi specialistą vadovaukitės intuicija, ji puikiai pasako, kuris žmogus yra apgavikas, o kuris tikrai jums padės.

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.