Data: 2020.07.03 02:13
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Vartojant širdies vaistus – silpnumas

VLMEDICINA.LT | Šaltinis: vlmedicina | 2016-04-16 00:02:14

Klausimas. Pradėjusi nuosekliai vartoti vaistus nuo tachikardijos ir kraujospūdžio pajutau jėgų trūkumą, greitą nuovargį, nebegaliu aktyviau judėti. Geriu po vieną tabletę lokren rytais. Ar galiu, atsižvelgdama į kraujospūdį, jei jis nėra per aukštas, mažinti vaisto dozes? Donata, 50 m.

© VLMEDICINA.LT

Atsako Respublikinės Klaipėdos ligoninės Kardiologijos skyriaus vedėja Jūratė Anušauskienė

Lokrenas yra beta blokatorius, retinantis pulsą ir mažinantis spaudimą. Kaip ir visi vaistai, jis turi ir šalutinių poveikių, vienas iš jų - silpnumas, nuovargis. Gal užtektų sumažinti jo dozę ir savijauta pagerėtų, bet po to sekite kraujospūdį. Jei sumažinus dozę padidės kraujospūdis, gali tekti pridėti kitos grupės antihipertenzinį vaistą.

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.