Data: 2020.08.04 06:52
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Sportuojant tirpsta pėdos

vlmedicina.lt | 2015-01-19 00:02:23

Sportinė avalynė
Algirdo Kubaičio nuotr.

Klausimas. Turiu antsvorio, dėl to pradėjau vaikščioti į sporto salę. Tačiau darydamas kardiopratimą su elipsiniu treniruokliu ilgesnį laiką (apie 20 min.) pradedu jausti, kad tirpsta abi pėdos. Kas tai galėtu būti? Šarūnas, 26 m.

Atsako sporto medicinos gydytojas Gediminas Tankevičius

Nieko baisaus, gali pradėti skaudėti dėl nuovargio. Tokiu atveju galite pereiti, pvz., prie dviračio treniruoklio ir pratęsti kardiopratimą, jei tikslas yra sudeginti kuo daugiau kalorijų ir taip reguliuoti kūno svorį.


VLmedicina.lt

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.