Data: 2020.08.13 21:15
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Šlapinuosi dažnai, bet po truputį, silpna srove

VLMEDICINA.LT | Šaltinis: vlmedicina | 2018-07-25 09:35:54

Klausimas. Turiu problemų dėl šlapinimosi, į tualetą einu kas valandą, bet pasišlapinu vos truputį, šlapimo pūslė atrodo lyg nejaučiama bei silpnesnė srovė. Ar tai gali būti uždegimas ir ar padėtų Prostamol Uno? Pas urologą nueiti neturiu galimybių, nes esu užsienyje. Rytis, 19 m.

Dr. Mindaugas Danilevičius. © VLMEDICINA.LT (A. Kubaičio) nuotr.

Atsako gydytojas urologas dr. Mindaugas Danilevičius

Jei vargina labai dažnas ir imperatyvus šlapinimasis, silpna šlapimo srovė, galima galvoti apie šlapimo takų arba prostatos uždegimą. Atskirais atvejais tai gali būti hiperaktyvios šlapimo pūslės simptomai, tačiau tokiu atveju šlapimo srovė neturėtų susilpnėti. Prostamol uno - tai fitopreparatas, skirtas gerybinei prostatos hiperplazijai gydyti. Reiktų atlikti echoskopiją, šlapimo tyrimą, CRB, ENG, kitus tyrimus, esant reikalui ir pasėlius, kad būtų galima atsakyti į klausimą, kokia liga susirgote ir kuo gydytis. Empiriškai jūsų šeimos gydytojas gali išrašyti vaistus, malšinančius uždegiminį procesą urotrakte. Rekomenduočiau kreiptis į medikus.

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.