Data: 2020.09.26 02:55
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Rausta akys. Ką daryti?

vlmedicina.lt | 2015-07-23 00:02:47

Klausimas. Prieš maždaug tris savaites pradėjo rausti akys. Pirmą dieną paraudus buvo viena akis, maniau, galbūt nuo didelio karščio. Vakare rausvumas praėjo. Po keleto dienų pradėjo rausti kita akis, pamaniau, priežastis -  ta pati. Tačiau maždaug po savaitės pradėjo rausti abi akys, tuomet sunerimau, apsilankiau pas akių gydytoją, pasakė, kad tai -  alergija. Vakar akys vėl pradėjo smarkiai raudonuoti. Miegu mažiausiai 8 valandas per parą, tad nuovargio nėra. Rankomis akis stengiuosi liesti kuo rečiau, kad nebūtų infekcijos. Ką` daryti?.. Patricija, 17 m.

Indrė Būtienė
Indrė Būtienė. © Algirdo Kubaičio (VLMEDICINA.LT) nuotr.

Atsako vaikų ligų gydytoja dr. Indrė Būtienė

Akių junginės paraudimas gali būti alerginės arba infekcinės kilmės. Kadangi, kaip supratau, akių ligų gydytoja diagnozavo alerginį akių junginės uždegimą, reikėtų ištirti, ar iš tiesų esate alergiška ir, alergiją nustačius, vartoti priešalerginius vaistus. Tad Jums reikėtų alergologo konsultacijos, kad diagnozė būtų patikslinta.


Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.