Data: 2020.07.15 07:55
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Pristatyta naujoji Širdies ir kraujagyslių centro vadovė

Zita Katkienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialistė | Šaltinis: vlmedicina | 2017-03-07 14:59:23

Respublikinės Šiaulių ligoninės skyriaus vadovams ir darbuotojams pristatyta naujoji Širdies ir kraujagyslių centro vadovė kardiologė dr. Nora Kupstytė. Šias pareigas ji pradėjo eiti nuo šių metų vasario 21 dienos.

Širdies ir kraujagyslių centro vadovė dr. Nora Kupstytė džiaugiasi patekusi į darbštų ir profesionalų kardiologų kolektyvą. Zitos Katkienės nuotr.

Nora Kupstytė gimė 1978 metų vasario 8 dieną Joniškyje. Baigusi Vydmantų vidurinę mokyklą (Kretingos raj.) studijavo mediciną Kauno medicinos akademijoje.

Baigusi medicinos ir kardiologijos rezidentūros studijas nuo 2009 dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Kardiologijos klinikoje gydytoja kardiologe, pradėjo doktorantūros studijas. 2015 metų rugpjūčio 31 d. jai suteiktas medicinos mokslų daktaro laipsnis. Disertacijos tema: „Širdies vainikinių arterijų kalcinozės, trombozės ir ankstyvosios stentų trombozės klinikinių ir genetinių prognozės veiksnių paieška“. Darbas buvo apdovanotas Lietuvos mokslų akademijos jaunojo mokslininko premija.

Nuo 2012 metų N. Kupstytė ėmėsi tiriamosios veiklos ir dalyvavo trijuose Kardiologijos instituto Molekulinės kardiologijos laboratorijos vykdytuose projektuose.

Jauna mokslininkė ėmėsi ir pedagoginio darbo. Nuo 2015 ji dirbo lektore Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Patologinės anatomijos klinikoje. Dr. N. Kupstytė aktyviai dalyvauja ir visuomeninėje veikloje. Ji yra Kauno krašto kardiologų, Lietuvos kardiologų ir Europos kardiologų draugijos narė.

„Džiaugiuosi pradėjusi darbą viename iš Lietuvos medicinos centrų – Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Dėkinga, patekusi į modernų ir šiuolaikišką Širdies ir kraujagyslių centro kolektyvą, nuoširdžiai gėriuosi čia dirbančių kolegų profesionalumu, dėkoju visiems, kurie padėjo šio naujo karjeros etapo pradžioje“, - kalbėjo naujoji Širdies ir kraujagyslių centro vadovė dr. Nora Kupstytė, pakviesta medicinos direktorės, laikinai einančios generalinės direktorės pareigas, Vaivos Makštutienės, prisistatyti ir pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais naujajame darbe.