Data: 2020.07.09 08:29
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Pradedu praktiką. Kaip nusiraminti, nebijoti?

vlmedicina.lt | 2015-03-04 00:02:04

Klausimas. Nuo kovo 2 dienos išeinu į konditerijos praktiką. Bijau jos, o ji pirmoji ir rimta. Esu labai rami, tyli, lėtos reakcijos, bijau, kad ką nors ne taip darysiu. Kaip reikia nebijoti, nusiraminti? Vien vaistai man turbūt nepadės. Inga, 18 m.

 

Viktorija Gončarova
Viktorija Gončarova. Algirdo Kubaičio nuotr.

 

Atsako psichologė konsultantė Viktorija Gončarova

Labas Inga, šaunuolė, kad ieškai pagalbos, tai rodo, kad esi atsakingas ir mąstantis žmogus. Pradedant bet kokią veiklą svarbus nusiteikimas. Pozityvus nusiteikimas padeda lengviau pasiekti rezultatą. O ateityje turėsi puikų įrankį, kuris visada bus su tavimi ir padės tau. Pozityvus nusiteikimas prasideda mintyse, kartok dienos metu sau žodžius: „Man sekasi, aš spėju padaryti viską, ką reikia, aš džiaugiuosi savo rezultatais“. Kartok 7 dienas po 70 kartų, tai suformuos prielaidą pasitikėti savimi. Kad numalšintum nerimą, rekomenduočiau pakvėpuoti: gilus įkvėpimas ir gilus iškvėpimas. Aš dovanoju tau kvėpavimo meditaciją „Vidinė šypsena“, kuri formuoja pozityvų mąstymą bei stiprina psichiką - ją gali paimti iš mano svetainės www.psichologija.net.


VLmedicina.lt

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.