Data: 2020.08.11 06:57
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Po uodegikaulio sumušimo – problemos...

vlmedicina.lt | 2013-07-15 00:02:18

Rita Banevičienė
Rita Banevičienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Klausimas. Prieš porą metų labai stipriai susimušiau sritį ties uodegikauliu, skaudėjo, po kiek laiko  praėjo. Tačiau nuo to laiko atsirado keletas problemų: tuštintis yra sunkiau ir dar jaučiasi spaudimas į makšties sienelę. Ir, manau, būtent dėl to gali būti dar viena problema - orgazmo metu ir po jo pradeda skaudėti nuo uodegikaulio analinę angą, kartais net pilvo apačią...  Man jau 21 metai, aš vis dar nekalta, neturėjau lytinių santykių, esu drovi ir velniškai bijau eiti pas ginekologą. Žinau, kad reikia, bet bijau, kad  po to nesijausčiau kaip išprievartauta, kad tai neįvarytų dar daugiau kompleksų. Gal galite padrąsinti, atvirai pasakyti, ko man ten derėtų tikėtis... Vika, 21 m.

Atsako gydytoja akušerė ginekologė Rita Banevičienė

Nusiskundimus sunku paaiškinti vien  uodegikaulio trauma. Tiek laiko, tiek anatomijos, tiek fiziologijos atžvilgiu. Tai galėtų patvirtinti ortopedo traumatologo konsultacija ar šeimos gydytojo paskirti tyrimai.

vlmedicina.lt

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.