Data: 2020.08.04 03:33
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Po menisko operacijos: už papildomą reabilitaciją paprašė susimokėti

vlmedicina.lt | 2015-08-23 00:02:30

Klausimas. Prieš mėnesį man padaryta kairės kojos menisko operacija, pašalino daug atplyšusios kremzlės. Po 4 savaičių paskyrė reabilitaciją 5 dienoms, bet žymaus pagerėjimo nejutau, tai šeimos gydytoja vėl pasiuntė pas reabilitologą, bet jie pasakė, kad tą patį mėnesį negali daugiau duoti procedūrų, už jas reikės susimokėti. Ar teisingai gydytojai elgiasi su ligoniais ir kiek priklauso reabilitacijos dienų? Juozas.

Trauma
Redakcijos archyvo nuotr.

Atsako Valstybinės ligonių kasos Paslaugų ekspertizės, metodinio vadovavimo ir kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Alfredas Taminskas

Tikėtina, kad Jūsų atveju yra skiriamos pavienės nemedikamentinio gydymo procedūros. Tokiais atvejais gydantis gydytojas priima sprendimus pagal esamą paciento situaciją, ir procedūrų yra skiriama tiek, kiek reikia. O bet koks reikalavimas papildomai susimokėti yra visiškai neteisėtas. Tačiau tikslumo sumetimais iš pradžių derėtų kreiptis į įstaigos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoją ir susižinoti, kokio tiksliai etapo medicininės reabilitacijos paslaugos Jums yra taikomos.

Kilus klausimams žmonės visada gali kreiptis į teritorinių ligonių kasų gyventojų aptarnavimo skyrius, kur bus suteikta konsultacija ir išsami informacija apie fizinės medicinos ir reabilitacijos teikimo paslaugas.


VLmedicina.lt

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.