Data: 2020.09.21 09:13
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Po fimozės operacijos – sunku šlapintis

VLMEDICINA.LT | Šaltinis: vlmedicina | 2016-05-08 00:01:51

Klausimas. Man buvo atlikta fimozės operacija prieš kelias dienas, pašalinta apyvarpė ir yra dabar žaizdų ant varpos galvutės ir taip pat žaizda ant šlapinimosi skylutės, kuri yra gan plona, būna, kad sulimpa po nakties ir sunku šlapintis. Buvau pas daktarą, bandė ją praplėsti su kažkuo, bet skausmas labai didelis, tai šiek tiek praplėtė, bet labai menkai. Ką patartumėte, kad ji nesuliptų? Kai šlapiniesi, ne viena srove net bėga, jausmas tikrai nekoks. Tomas.

Dr. Mindaugas Danilevičius. © VLMEDICINA.LT (A. Kubaičio) nuotr.

Atsako gydytojas urologas dr. Mindaugas Danilevičius

Po operacijos gali patinti varpos galvutė, gali paburkti ir šlaplės kanalas, taip kartais nutinka. Bet visa tai - praeinantys procesai, tačiau tam reikia šiek tiek laiko. Galite mirkyti varpos galvutę ramunėlių tirpale, galima naudoti ir kitas priemones, bet rekomenduočiau apsilankyti pas operavusį gydytoją tam, kad galėtų įvertinti pakitimus dinamikoje.

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.