Data: 2020.07.08 11:09
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Po antibiotikų kurso – prakaitavimas, karštis ir apetito stoka. Ką tai reiškia?

vlmedicina.lt | 2012-10-06 00:00:12

Klausimas.  Persirgau bronchitu, gėriau antibiotikus ir vaistus nuo kosulio.  Dabar temperatūros nebeturiu, bet prasidėjo nepaaiškinami karščio pylimai ir prakaitavimas, neturiu apetito, silpna. Ką tai galėtų reikšti? Man 75 metai. Birutė.

Vaistai
© Fotolia.com

Atsako  šeimos gydytoja Rita Seniūnaitė

Išgėrus antibiotikų kursą, gali pareiti kiek laiko, kol žmogus pasijus gerai. Yra pacientų, kurie po gydymosi skundžiasi tokiais pačiais simptomais - ir  karščio pylimu, ir apetito stoka, ir vidurių užkietėjimu, ir silpnumu bei prakaitavimu. Po antibiotikų, kurie turi pašalinį poveikį,  žmogus dar nėra visiškai darbingas, mėnesį patariama gerti gerąsias bakterijas, vitaminą C ir saugotis peršalti.

vlmedicina.lt

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.