Data: 2020.07.03 00:45
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Mantas Stonkus: su riedučiais galiu skrieti ten, kur akys veda

Šaltinis: vlmedicina | 2013-05-21 14:16:56

Prasidėjus šiltajam sezonui iš sporto prekių parduotuvių lentynų šluojami ne tik bėgimo bateliai, bet ir riedučiai. Žinomas Lietuvos aktorius bei televizijos laidų vedėjas Mantas Stonkus kartu su žmona Indre laisvalaikiu taip pat atsipalaiduoja važinėdamiesi riedučiais. Pasak Manto, jiems tai yra ne tik laisvalaikis, bet ir vienos smagiausių buvimo kartu valandėlės.

Stonkai
Mantas ir Indrė Stonkai visiems rekomenduoja išmėginti riedučius. Redakcijos archyvo nuotr.

„Abu su žmona riedučiais važinėjome tik vaikystėje, tačiau, kaip galimą laisvalaikio leidimo būdą ir suaugus, atradome visai neseniai, – sako jis. – Labai rekomenduojame visiems išmėginti – juk taip gera būti lauke ir nesustabdomai lėkti, kur akys veda“. Žinomas TV laidų vedėjas įsitikinęs, jog bendras pomėgis vienija šeimos narius, o pasaulis būtų gražesnis ir smagesnis, jei kiekviena šeima rastų sau mielą ir tinkamą bendrą laisvalaikio leidimo būdą.

Stonkai
M. Stonkus įsitikinęs, jog bendras pomėgis vienija šeimos narius. Redakcijos archyvo nuotr.

Jo žmona Indrė mano, kad visada galima atrasti mėgstamą užsiėmimą, jei prisimeni vaikystę, kas tada buvo smagu: „Vaikystėje patyriau ne vieną smagų nuotykį, nes laiką leisdavau labai aktyviai. Esu daug ką išbandžiusi – važinėjau riedučiais, dviračiu, paspirtuku... Net riedlente! Žinoma, keliai nuolat būdavo nubalnoti, – su šypsena prisimena vaikystę Indrė Stonkuvienė. – Norėjosi viską išmokti, išbandyti. Pavyzdžiui, tada buvo madinga važinėtis riedučiais tik su dviem ratukais, tad iš riedučių išimdavau po du viduriniuosius ir likdavo tik priekiniai ir užpakaliniai, taip būdavo lengviau užšokti ant laiptelių ir pačiuožti“.

Dabar, gimus dukrelei, kiekviena Stonkų diena yra aktyvi: „Mažas vaikas visur lipa, bėga, čiupinėja, nori pažinti pasaulį, ir ta pažintis kartu su juo yra labai įdomi. Kai dukrytė užmiega, nesėdime namuose – einame pasivaikščioti“, – pasakoja Indrė. Stonkai tikisi, kad kai dukra paaugs, visi kartu galės važinėtis riedučiais. Jauna šeima Vilniuje, kuriame gyvena, randa puikių vietų važinėtis riedučiais parkuose, dviračių takais, tad šia pramoga, jų manymu, galėtų užsiimti daugiau aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių žmonių.

Stonkai
Visada galima atrasti mėgstamą užsiėmimą, jei prisimeni vaikystę. Redakcijos archyvo nuotr.

Sporto ir laisvalaikio prekių tinklo „Sportland Lt“ rinkodaros vadovė Justina Barauskaitė pastebi, kad riedučiais vis labiau domisi ne tik vaikai, bet ir jų tėvai: „Nors dar yra manančių, kad važinėtis riedučiais yra vaikų pramoga, tačiau vis dažniau suaugusieji perka riedučius ne tik savo atžaloms, bet ir sau“. Tai, anot J. Barauskaitės, rodo ir didėjantys riedučių pardavimai – šiais metais jų parduota jau 2 kartus daugiau nei pernai. „Pirkėjai įvertino mūsų parduodamų riedučių kokybę ir labai dažnai renkasi „K2“ riedučius, kurių batelis yra vientisas ir minkštas, tad kojos mažiau pavargsta nei dėvint plastmasinį batuką“.