Data: 2020.09.20 15:00
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Klaipėdos meras nuramino medikus

Eglė Petkutė | Šaltinis: vlmedicina | 2011-05-11 17:33:35

Prieš mėnesį pareigas pradėjęs eiti Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas šiandien susitiko su Klaipėdos universitetinės ligoninės bendruomene.

Išklausęs įstaigos vadovų informacijos apie ligoninės veiklą, ateities siekius, ambicijas, meras patikino, jog tai įstaiga, kuria miestas didžiuojasi.

„Todėl net nesvarstome klausimo dėl ligoninės statuso keitimo ar kokių kitų radikalių pertvarkų. Būtina ieškoti sprendimų, kad Klaipėda neliktų užribyje, tačiau tie sprendimai turi būti gerai išdiskutuoti, ne skuboti, o pagrįsti. Tai, kas yra pozityvu ir tai, ko pavyko pasiekti ilgamečiu sunkiu darbu, turi būti išsaugota. Bet kokie jungimai turi būti preciziškai pamatuoti. Ar gerai dirbantiems reikia taip „padėti“, kad jie taptų neįgalūs?“, – retoriškai klausė uostamiesčio vadovas.

V.Grubliauskas žada pats inicijuoti susitikimą su sveikatos apsaugos ministru Raimondu Šukiu ir kviesti diskutuoti dėl Klaipėdos sveikatos priežiūros įstaigų restruktūrizavimo tolesnės eigos, nes šis procesas jau kurį laiką įstrigęs.

Artimiausiu metu Klaipėdos miesto meras ketina aplankyti ir kitą Savivaldybei pavaldžią įstaigą – Klaipėdos vaikų ligoninę.