Data: 2020.08.12 03:26
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Kaip ištiesinti kreivą penį?

VLMEDICINA.LT | Šaltinis: vlmedicina | 2014-02-27 00:02:58

Klausimas. Ar būtų  galima šiokį tokį penio kreivumą tiesinti penio tempimo aparatu? Ar tai gali sukelti kokių komplikacijų, ar tai yra visiškai saugu naudoti? Buvau nuvykęs pas urologą apžiūrai, bet, deja, nieko daug jis nepasakė ir net neapžiūrėjo, kokia yra situacija, kadangi jokių problemų dėl erekcijos ar šiaip neturiu. Sakė, kad yra 50 proc. galimybė, kad tai išnyks savaime per laiką, bet ar tai tiesa? Aš vis dėlto norėčiau pamėginti tai pašalinti dabar galbūt naudodamas penio tempimo aparatą, tik nežinau, ar tai saugu, į šį klausimą man neatsakė. Arūnas, 20 m.

Mindaugas Danilevičius
Mindaugas Danilevičius. Algirdo Kubaičio nuotr.

 

Atsako Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytojas urologas dr. Mindaugas Danilevičius

Varpos deviacija (nukrypimas) - tai varpos kreivumas, matomas erekcijos metu. Esant kreivumui gali būti sunku atlikti lytinį aktą arba kai kuriais atvejais jis gali būti visai negalimas. Ši patologija būna įgimta arba įgyta (atsiradusi po traumų arba kaip Peirono ligos padarinys).

Peirono liga gali būti gydoma skiriant medikamentus arba chirurginiu būdu, galite naudoti ir ekstenderį (varpos tiesinimo aparatą), tačiau dėl gydymo taktikos turite pasitarti su gydytoju, kitaip tariant, visais atvejais savigyda užsiimti nepatariama.

Reikia pridurti, jog dėl Peirono ligos gali progresuoti varpos deviacija, kitaip tariant, visiškai sulinkti varpa, atsirasti erekcijos sutrikimų, galima skausminga erekcija arba lytiniai santykiai gali tapti ne tik skausmingi, bet ir negalimi, kraštutiniu atveju visa tai gali paspartinti depresijos išsivystymą, todėl reikia laiku kreiptis į savo šeimos gydytoją arba gydytoją urologą.

 

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.