Data: 2020.10.01 06:09
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Kaip gydomas peties sausgyslės plyšimas?

vlmedicina.lt | 2013-03-01 00:03:20

Klausimas. Šiandien buvau echoskopuotis dešinį petį. Išvada: M. supraspinatus sausgyslės dalinis plyšimas, tendinopatija. Trauma buvo prieš dvejus metus, vis pagerdavau vaistus, pasitepdavau tepalais - skausmas aprimdavo, bet neilgam... Kuo tolyn - tuo dažnyn, o paskutiniu metu -visai nepraeina. Jokie neuralginiai vaistai nebepadeda, o tepalai - tik tam kartui apmalšina skausmingus pojūčius. Jau kelis mėnesius negaliu normaliai miegoti, ranka skauda, pradėjo traukti du pirštus (mažąjį ir bevardį). Skausmingas petys ir skausmas eina per visą ranką žemyn. Ar yra prošvaisčių be operacijos visiškai išgydyti, ar geriau sutvarkyti tą sausgyslę, kad geliantis skausmas nebesikartotų? Jūratė, 45 m.

Echoskopija
Redakcijos archyvo nuotr.

Atsako gydytojas ortopedas traumatologas Markas Fiodorovas

Daliniai M. supraspinatus  plyšimai gali būti gydomi dvejopai - operaciniu arba konservatyviu būdu.  Šiuo atveju tikslinga kreiptis į ortopedą, kad paskirtų gydymą.

vlmedicina.lt

Dėl asmeninių sveikatos problemų VLMEDICINA.LT rekomenduoja kreiptis į šeimos gydytoją arba su jo siuntimu – į specialistą. Atsakymai, publikuojami portale, jokiais būdais negali pakeisti gydytojo konsultacijos.