Data: 2020.07.13 14:18
Šis puslapis atspausdintas iš:

www.vlmedicina.lt
spausdinimas

Kada ir kaip naudoti intensyvaus poveikio koncentratus?

vlmedicina.lt | 2015-11-20 12:43:27

Kokiais atvejais naudotini odai skirti intensyvaus poveikio koncentratai? Ar juos turi skirti tik kosmetologas, įvertinęs odos būklę? Ar galima įsigyti pačiam senėjimo procesams sulėtinti? Kaip dažnai juos galima vartoti? Į skaitytojų klausimus atsako estetinės medicinos centro „Laiko klasė“ medicinos kosmetologė Monika Launikaitytė.

Laužia ampulę
© Algirdo Kubaičio (VLMEDICINA.LT) nuotr.

Jau vien pavadinimas „intensyvaus poveikio koncentratas“ dalinai atsako į klausimą. Serumas, kuris išleidžiamas ampulėmis arba supilstytas į paprastus buteliukus, yra aktyvių medžiagų koncentratas. Vadinasi, odoje ląstelės gaus didesnį aktyvių medžiagų kiekį, todėl rezultatas bus veiksmingesnis nei tepantis paprastu kremu.

Koncentratus galima įsigyti ir pačiam, o kosmetologo kompetencija - parinkti geriausią sprendimo būdą, ką norite akcentuoti senėjimo procesui lėtinti: ar statines, dinamines raukšles, ar kokią paakių problemą, ar sutrikusią pigmentaciją ir pan.

Kaip naudoti koncentratus? Priklauso nuo gamintojo ir koncentrato dydžio. Jei tai buteliukas (30-40 ml), tuomet reikia sunaudoti visą buteliuką ir daryti pertrauką. Jei tai ampulės (apie 5 ml), tuomet naudoti po vieną ampulę kas antrą dieną 10 dienų (sunaudoti apie 5 ampules), jei gamintojai nenurodo kitaip.

Norint pasiekti geriausią rezultatą, tarp kursų reikia padaryti bent jau kelių mėnesių pertrauką.


VLmedicina.lt