Trečiadienis, 2019.11.13
Orai
Reklama
Jūratė
2017-03-10 19:19:08 IP: 78.60.220.156

Sveiki. Ką daryti jeigu simptomai kaip hipertirozės (šokinėja kraujospūdis, padidėjęs pulsas, karštis, svoris nedidėja), o tyrimai rodo hipotirozę (ATPO 600, TTH - 7,4, FT4-0,739, FT3 - 2,42). Echoskopija rodo audinio pakitimus. Gydytoja Išrašė tiroksiną - pabandžiau nedidelę dozę ir širdis šokinėja dar stipriau, ypač naktį, rytą rankos dreba, nervinga. Gerti ar negerti toliau šį vaistą?

Vardas*
El paštas*
Komentaras
Įveskite skaičiukus:
Ligos ir sveikata Man rūpiŠirdis ir kraujotakaPlaučiai ir kvėpavimas Virškinimo sistemaEndokrininė sistemaSmegenys, nervų sistemaŠlapimo organai ir inkstaiStuburas, kaulai, sąnariaiRaumenys ir sausgyslėsLytiniai organaiOda, plaukai ir nagaiLimfmazgiai, kraujas ir imunitetas KrūtysAkysAusys, nosis ir gerklėBurna ir dantysPsichikos ligos
 
Simptomai ir ligosAlergijaVėžys ir kraujo ligos Peršalimas ir gripasTemperatūraKūno tirpimasSkauda šonąSvorio kontrolė, valgymo sutrikimaiPriklausomybėMiego sutrikimaiNuovargis ir silpnumasInfekcinės ligos
 
PsichologijaSveika vaikystėŽvilgsnis į praeitįSveika senatvė
Sveikata be vaistų Gydymas augalaisAlternatyvios terapijosSveika mitybaSveikas ir gražus kūnasVegetarų virtuvėJogaSveika dvasiaSėkmės istorijos
Renginiai
Konsultuoja specialistas
Sveikatos apsauga
Nuomonė
ReklamaApie musLigų klasifikatoriusKontaktai
2015-19 © UAB “Vlmedicina”. Visos teises saugomos | sprendimas webmod: Svetainių kūrimas
Į viršų